رویکرد بنیاد شهید انتشار کتب فاخر و کیفی سازی تولیدات در حوزه نشر است

مشاور عالی و دستیار ویژه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وضعیت بازار نشر تأکید کرد: وضعیت فعلی نشر کشور هم فرصت است و هم تهدید و از یک طرف گرانی کاغذ می‌تواند تهدیدی برای کاهش عنوان و تیراژ کتاب باشد اما از طرف دیگر می‌تواند ناشران را به سمتمطالب مرتبط

بنیاد شهید استان یزد از تولیدات داخلی حمایت می‌کند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با بیان اینکه حمایت از تولیدات داخلی یکی از برنامه‌های این بنیاد در سال جاری است گفت: مشارکت نسل جوان در یادواره‌های شهدا یکی از راه‌های انتقال ارزش‌های اسلامی است.

نگاهی به بودجه نهادهای سینمایی| بودجه 22میلیاردتومانی بنیاد فارابی برای حمایت از کدام اثر فاخر سینمایی؟

هرساله بودجه مجزایی تحت عنوان حمایت از تولید آثار سینمایی فاخر در اعتبارات بنیاد سینمایی فارابی دیده می‌شود که مبلغ قابل‌توجهی هم هست اما نشانی از این آثار فاخر در سینما دیده نمی‌شود.

انتقاد یک مسئول خراسان شمالی از ضعف در جذب اعتبارات بنیاد شهید

بجنورد- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان گفت: استان در جذب اعتبارات برای زیرساخت های این بنیاد ضعیف عمل کرده است.

خوزستان بالغ بر 67 شهید قرآنی تقدیم کرده است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با بیان اینکه 38 شهید قرآنی در دوران هشت سال دفاع مقدس از شهدای فعال در حوزه مربی‌گری، حافظ و قاری قرآن بودند گفت: استان خوزستان بالغ بر 67 شهید قرآنی تقدیم کرده است.

توافق بنیاد شهید و میراث فرهنگی برای توسعه اشتغال‌زایی

معاون اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید ضمن برشمردن برنامه‌های این سازمان در حوزه توسعه اشتغال، به توافق با سازمان میراث فرهنگی برای حمایت از کارآفرینان اشاره کرد.

ساختمان بنیاد شهید پیشوا بازگردانده شد.

در جلسه اضطراری فرماندار شهرستان با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا مقرر شد ساختمان اداری بنیاد شهید به این‌ نهاد واگذار شود.

معاون بنیاد شهید :خسارت ایثارگران سیل‌زده جبران می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید کشور گفت: ۲۵۰۰ نفر از ایثارگران سیل‌زده هستند.

بی‌توجهی دستگاه‌ها به حریم کیفی رودخانه‌ها

یک استاد دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه هیچ‌کس مسئولیت اشغال حریم رودخانه‌ها را برعهده نمی‌گیرد، از بی‌توجهی دستگاه‌ها به حریم کیفی رودخانه‌ها انتقاد کرد.

پیش به سوی کیفی سازی ارتباطات

تجهیزات بنیاد شهید پیشوا را به خیابان ریختند

تهران – ایرنا – به دنبال شکایت شهرداری شهر پیشوا و با حکم قضایی، ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان تخلیه و وسایل و تجهیزات آن به خیابان منتقل شد.

بنیاد شهید باید دوساله اقدام می کرد

بنیاد شهید باید در عرض دو سال اقدام به ساخت مرکز توان‌بخشی می‌کرد

قتل پدر شهید بهشهری در دست بررسی است

ساری - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با تایید قتل پدر یک شهید در شهرستان بهشهر ، گفت که پرونده این قتل به صورت همه جانبه در دست بررسی است.

قتل پدر شهید بهشهری در دست بررسی است

ساری - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با تایید قتل پدر یک شهید در شهرستان بهشهر، گفت که پرونده این قتل به صورت همه جانبه در دست بررسی است.

تجهیزات بنیاد شهید پیشوا را به خیابان ریختند

تهران – ایرنا – به دنبال شکایت شهرداری شهر پیشوا در استان تهران و با حکم قضایی، ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان تخلیه و وسایل و تجهیزات آن به خیابان منتقل شد.

گروهی از دانشگاهیان چمران اهواز خواستار انتشار آثار شهید بایندر شدند

اهواز - ایرنا - گروهی از اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در نامه ای خواستار تولید و انتشار آثار مکتوب و اسناد مبارزات شهید دریادار غلامعلی بایندر و همرزمانش با بیگانگان در قالب کتاب، فیلم، و سایر مواد دیداری، شنیداری شدند.

جوان سازی درختان گردو شمیرانات آغاز شد

تهران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شمیرانات اعلام کرد: عملیات جوان سازی و اصلاح درختان گردو از لحاظ کیفی، کمی و مقاوم سازی در برابر سرمازدگی از دیروز (یکشنبه) به صورت کارگاه آموزشی در شهرستان آغاز شد.

ماموریت آموزشی فرزندان شهدا هنوز حل نشده است

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید درباره آخرین وضعیت ماموریت آموزشی فرزندان شهدا و ایثارگران بالای ۲۵ درصد گفت: متاسفانه با وجود پیگیری های بنیاد شهید این موضوع هنوز به نتیجه نرسیده است.

انتشار فراخوان جشنواره‌ی فیلم کودک و نوجوان

مقررات و فراخوان سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به منظور اعتلای تولیدات سینمای کودک و نوجوان و معرفی آثار برتر این حوزه در عرصه ملی و بین‌المللی منتشر شد.

انتشار فراخوان جشنواره‌ فیلم کودک و نوجوان

تهران - ایرنا - مقررات و فراخوان سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به منظور اعتلای تولیدات سینمای کودک و نوجوان و معرفی آثار برتر این حوزه در عرصه ملی و بین‌المللی منتشر شد.

فقهی‌زاده: باکوچک کردن فضای نمایشگاه قرآن به دنبال کیفی‌سازی برنامه‌ها هستیم