نقش مساجد در گام دوم باید شناخته و احیاء شود

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: مسجد در جامعه و تمدن اسلامی، نقشی ویژه دارد، این نقش باید در گام دوم به خوبی شناخته، احیاء و معرفی شود.مطالب مرتبط

جلسات تفسیر قرآن در مساجد سیستان و بلوچستان برپاست

زاهدان- ایرنا- سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: برنامه های تفسیر قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان همه روزه در بیشتر مساجد استان توسط ائمه جمعه در حال برگزاری است.

درخشش قاریان ایران در مساجد پکن

دو قاری ایرانی در ایام ماه مبارک رمضان در مساجد پکن قران تلاوت می کنند.

سازمان های مردم نهاد باید در حوزه پدافند غیرعامل فعال شوند

آموزش های پدافند غیرعامل به عنوان یک ضرورت غیرقابل انکار در شرایط کنونی، باید با مشارکت سمن ها در مساجد و حسینه ها فراگیر شود.

احیاء کنسول‌گری‌ها به توسعه تبریز کمک می‌کند

شهردار تبریز گفت: احیاء کنسول گری کشورهای مختلف در تبریز می تواند به توسعه شهر تبریز در ابعاد مختلف کمک کند.

بازدید از مساجد ونظارت بر مسائل بهداشتی

کارشناس مسئول مرکز توسعه سلامت کیش از بازدید مساجد کیش در ماه ضیافت الهی خبر داد.

ظرفیت های گردشگری آوج کمتر شناخته شده است

قزوین - ایرنا - معاون عمرانی استاندار و جانشین ستاد خدمات سفر قزوین گفت: ظرفیت های گردشگری آوج کم تر شناخته شدهاست در حالی که این حوزه می تواند درآمد سرشار و اشتغال قابل توجهی را در این شهرستان ایجاد کند.

20 برنامه قرآنی در کانون های مساجد هرمزگان برگزار می شود

بندرعباس- ایرنا- مسوول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان گفت: 20 ویژه برنامه ویژه ماه مبارک رمضان در قالب 'جشن های رمضان' با محوریت ترویج فعالیت های قرآنی تا پایان این ماه در کانون های مساجد این استان برگزار می شود.

افطاری ساده در مساجد مهدیشهر

خیران شهرستان مهدیشهر ، در شب های ماه مبارک رمضان ، در مساجد با پنج هزار پرس افطاری از روزه داران پذیرایی می کنند.

برگزاری طرح کودک فیروزه‌ای در یزد

طرح کودک فیروزه‌ای همزمان با ماه مبارک رمضان با هدف تعلق خاطر به مساجد برای کودکان و نوجوانان در مساجد یزد آغاز شد.

شنبه های کتاب در مساجد گیلان اجرایی شد

رشت - ایرنا - مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان بیان کرد: شنبه های کتاب در 240 کتابخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد اجرایی شده است.

لزوم استفاده از توان دانشگاه‌ها جهت احیای تالاب هامون

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: باید از نیروهای جوان و دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان به منظور ارائه راهکارهای علمی و برنامه‌ریزی منسجم برای احیاء و حفظ تالاب بین‌المللی هامون چه در زمان خشکسالی و چه در زمان ترسالی در کنار متخصصان و مسئولان بهره جست.

لزوم استفاده از توان دانشگاه‌ها جهت احیای تالاب هامون

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: باید از نیروهای جوان و دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان به منظور ارائه راهکارهای علمی و برنامه‌ریزی منسجم برای احیاء و حفظ تالاب بین‌المللی هامون چه در زمان خشکسالی و چه در زمان ترسالی در کنار متخصصان و مسئولان بهره جست.]]>

15 هزار شغل جدید در استان البرز ایجاد یا احیاء می‌شود

طرح قرآنی در مساجد مهریز آغاز شد

یزد - ایرنا - برای نخستین بار طرح قرآنی با حضور جمعی از دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی با عنوان « پله پله تا ملاقات خدا» عصر سه شنبه در مساجد شهرستان مهریز آغاز شد.

ساخت مساجد جدید قم در دستور کار است

مدیر ستاد اقامه نماز استان قم با بیان اینکه نهضت مسجدسازی در قم به منظور ترویج آموزه‌های دینی شدت خواهد گرفت، ادامه داد: از ابتدای سال گذشته تاکنون بیش از ۸۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی خیران برای خرید زمین و پشتیبانی ساخت مساجد تامین شده است.]]>

اجرای طرح جهاد همبستگی ملی با استفاده از ظرفیت مساجد

طرح "جهاد همبستگی ملی" با استفاده از ظرفیت مساجد به منظور بازسازی و نوسازی منازل سیل‌زدگان در کهگیلویه وبویراحمد اجرا می‌شود.

آسیب‌دیدگان حوادث و بحران‌ها «فداکار خدمت» شناخته می‌شوند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای مقرر کردند که آسیب‌دیدگان حوادث و بحران‌ها، فداکار خدمت شناخته شوند.

نگهداری مساجد صفوی امام وشیخ لطف الله نیازمند تامین اعتبار

توسعه و نگهداری مساجد امام و شیخ لطف الله اصفهان از نمونه های بارز هنر اسلامی ایرانی عصر صفویه  نیازمند سالانه 50 میلیارد ریال اعتبار است.

هشت روحانی در طرح ضیافت الهی مساجد تالش فعالیت می کنند

آستارا - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تالش از فعالیت سه روحانی اعزامی از قم و پنج مبلغ دینی بومی در طرح ضیافت الهی ماه رمضان مساجد این شهرستان خبر داد.

اطعام ۱۰ هزار نفر در مساجد نورآباد طی ماه مبارک رمضان

نورآباد- رئیس اداره اوقاف شهرستان دلفان گفت: در قالب اجرای طرح ضیافت الهی، ۱۰ هزار نفر در مساجد نورآباد طی ماه مبارک رمضان اطعام می‌شوند.