کتب نفیس «جنگ تحمیلی» پس از ۳۰ سال دوباره چاپ می‌شود

مجموعه کتاب های نوستالژیک و خاطره انگیز عکس با عنوان «جنگ تحمیلی» پس از ۳۰ سال منتشر خواهد شد.مطالب مرتبط

رونمایی از اشیای نفیس باستانی در موزه شوش

به مناسبت ۲۸ اردیبهشت‎ روز جهانی و هفته ملی موزه‌ها از ۱۱ شیء نفیس مربوط به سده‌های نخستین دوران اسلامی که در حفریات باستان‎شناسی در شوش کشف شده بودند برای اولین باررونمایی و این اشیا در موزه شوش به نمایش گذاشته شدند.

رونمایی از 11 شیء نفیس باستانی در موزه شوش

به مناسبت 28 اردیبهشت‎ماه روز جهانی و هفته ملی موزه‎ها از 11شیء نفیس مربوط به سده‎های نخستین دوران اسلامی که در حفریات باستان‎شناسی در شوش کشف شده بودند، برای اولین بار رونمایی و این اشیاء در موزه شوش به نمایش گذاشته شدند.]]>

رونمایی از ۱۱ شیء نفیس باستانی در موزه شوش

به مناسبت ۲۸ اردیبهشت‎ماه روز جهانی و هفته ملی موزه‎ها از ۱۱شیء نفیس مربوط به سده‎های نخستین دوران اسلامی که در حفریات باستان‎شناسی در شوش کشف شده بودند برای اولین بار رونمایی و این اشیاء در موزه شوش به نمایش گذاشته شدند.]]>

گشایش نمایشگاه قرآن های خطی نفیس در نجف آباد

نمایشگاه قرآنهای خطی نفیس در موزه مردم شناسی نجف آباد گشایش یافت.

12 شی نفیس در موزه شوش رونمایی شد

دزفول - ایرنا - مدیر پایگاه میراث جهانی شوش گفت: 12 شی نفیس برای نخستین بار به مناسبت روز جهانی و هفته ملی موزه‎ ها در موزه شوش رونمایی شد.

رسانه‌ها خط‌ مقدم جنگ تحمیلی اقتصادی آمریکا علیه ایران هستند

محمد خُدادی با بیان اینکه رسانه‌ها خط مقدم جنگ تحمیلی اقتصادی آمریکا علیه ایران هستند، گفت: با حضور هوشمندانه و مسئولانه رسانه‌ها قطعا هم در جنگ اراده‌ها پیروز می‌شویم و هم از این شرایط سخت تحمیلی، عبور خواهیم کرد.]]>

رسانه‌ها خط مقدم جنگ تحمیلی اقتصادی آمریکا علیه ایران هستند

محمد خُدادی با بیان اینکه رسانه‌ها خط مقدم جنگ تحمیلی اقتصادی آمریکا علیه ایران هستند، گفت: با حضور هوشمندانه و مسئولانه رسانه‌ها قطعاً هم در جنگ اراده‌ها پیروز می‌شویم و هم از این شرایط سخت تحمیلی، عبور خواهیم کرد.

جنگ تحمیلی تجاری آمریکا، آماده باش کامل چین

پکن- ایرنا- رادیو بین المللی چین در گزارشی با اشاره به ادامه جنگ تحمیلی تجاری آمریکا علیه این کشور در نوشت پکن در آمادگی کامل بسر می برد و ترسی از این جنگ ندارد.

رونمایی از آثار نفیس اهدایی به موزه آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)

آثار نفیس اهدایی از سوی «مسعود درخشان» از اساتید دانشگاه به موزه آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با حضور آیت‌الله محمدی ری‌شهری رو نمایی شد.

51 نسخه نفیس شاهنامه در گنجینه آستان قدس رضوی نگهداری می شود

مشهد-ایرنا- رئیس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی گفت: 51 نسخه خطی و چاپ سنگی نفیس از شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی در کتابخانه و موزه آستان قدس رضوی محفوظ است که برخی از آنها مصورطرحهای مینیاتوری است.

رونمایی مجموعه نفیس نسخ خطی شاهنامه در موزه آستان قدس رضوی

مجموعه نفیس نسخ شاهنامه با حضور محققان و پژوهشگران 15 کشور امشب در موزه آستان قدس رضوی رونمایی می شود.

رونمایی از آثار نفیس اهدایی به موزه آستان مقدس عبدالعظیم(ع)

آثار نفیس اهدایی به موزه آستان مقدس به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی رونمایی شد.

اهدای اقلام نفیس فرهنگی و هنری به موزه آستان حضرت عبدالعظیم+عکس

حیاتی دوباره با اهدای عضو

با اهد‌ای اعضای کودک ۴ ساله لامردی، چهار بیمار منتظر در لیست پیوند اعضا حیاتی دوباره یافتند.

شهر دوچرخه ها دوباره باز می گردد

از غریبی کوچه ها در فقدان دوچرخه ها تا طرحی برای احیای دوباره شهر دوچرخه ها .

جوشش دوباره چشمه بش قارداش

بر اثر این بارندگی‌ها چشمه بش قارداش که سال‌ها خشکیده بود با جوششی دوباره، جانی تازه گرفت و شهروندان بجنوردی را به این تفرجگاه ملی کشید.

نیما کرمی: رسانه‌ملی دوباره به مجریان کاربلدش رو می‌آورد

مجری با سابقه تلویزیون معتقد است که طولی نمی‌کشد که صداوسیما دوباره از همان مجری‌های باسابقه‌ در اجرا استفاده کند؛ اصطلاحاً همان سنگ‌های کف رودخانه ماندگار خواهند بود.

وعده سهرابیان، رنسانس دوباره در قایقرانی

رییس فدراسیون قایقرانی به دنبال ایجاد رنسانس دوباره ای در رشته قایقرانی است که در سالهای گذشته حال و روز خوبی نداشته است.

این ناظم برای شاگردانش صبحانه آماده می‌کند

«پرتو نور اجازه نمی‌داد لای پلک‌هایم را کامل باز کنم تا دنیا را دوباره همان‌قدر شفاف و با همه جزئیاتش ببینم. چند باری پلک زدم تا همه چیز آمد سر جایش. ماسک اکسیژن را که از روی صورتم برداشت، همه چیز برایم عوض شد. من فرصت دوباره‌ای برای زندگی پیدا کرده بودم؛

«اهدای عضو» فرهنگی حیات بخش و انسانی

سمنان- ایرنا- اهدای عضو به منزله بخشیدن فرصت دوباره حیات به یک همنوع است، حرکتی است مبتنی بر دانش روز که یک زندگی را به زندگی دوباره گره می زند.