حضور ستاد اقامه نماز با ۱۵۰ عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

ستاد اقامه نماز با بیش ۱۵۰ عنوان کتاب تخصصی در حوزه نماز، عبادت، بندگی، پرستش و نیایش در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حاضر شده است که بیش از پنجاه عنوان از کتب مذکور، آثار انتشار یافته در سال ۱۳۹۷ بوده و چند عنوانی هم از منشورات سال ۱۳۹۸ است.مطالب مرتبط

ارائه بیش از 600 عنوان کتاب به‌نشر در نمایشگاه قرآن مشهد

موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی با حضور در نمایشگاه بین‌المللی قرآن مشهد بیش از 600 عنوان کتاب و تازه‌های به نشر را در معرض نمایش عموم قرار داده است.

عرضه 70 عنوان کتاب به 22 زبان در نمایشگاه قرآن مشهد

مشهد- ایرنا- مدیر ارتباطات و امور بین الملل جامعه المصطفی العالمیه مشهد گفت: از 300 عنوان کتاب با مفاهیم قرآنی و دینی عرضه شده در غرفه این نهاد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد، 70 عنوان کتاب به 22 زبان چاپ شده اند.

فرهنگ اقامه نماز باید در مدارس نهادینه شود

تبریز- ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی ماموریت امسال این ستاد را توجه بیشتر به دانش آموزان اعلام کرد و گفت: نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز را باید از مدارس شروع کرد.

حضور انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه قرآن با ۱۱۰ عنوان کتاب

انتشارات انقلاب اسلامی در این دوره از نمایشگاه با ۱۱۰ عنوان کتاب در بخش مکتوب حضور پیدا کرده است.

نمایشگاه کتاب در نقده گشایش یافت

ارومیه- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقده گفت: نمایشگاه کتاب نقده با 1500 عنوان کتاب با همکاری نشریه سولدوزبایجان در حال برگزاری است.

حضور چینی‌ها در نمایشگاه کتاب برایمان درس باشد

افشین شحنه تبار گفت: باید از حضور امسال چینی‌ها در نمایشگاه کتاب تهران درس بگیریم. چینی‌ها همچون مور و ملخ وارد نمایشگاه ما شدند و به هدف خود رسیدند.

تأکید بر گسترش همکاری‌های فرهنگی ایران و ایتالیا

قائم‌مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با سیلویو ویاله، رئیس نمایشگاه کتاب تورین دیدار و گفت‌وگو کرد.

تأکید بر گسترش همکاری‌های فرهنگی ایران و ایتالیا

قادر آشنا، قائم‌مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با سیلویو ویاله، رئیس نمایشگاه کتاب تورین دیدار و گفت‌وگو کرد.

خرید چهار هزار جلد کتاب از سی‌‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

خانه کتاب در قاب نمایشگاه قرآن

تهران - ایرنا - موسسه خانه کتاب با نشست‌های تخصصی، کارنامه نشر قرآنی و نمایشگاه قرآن‌های چاپی ایران در چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حاضر ‌شد.

بن کتاب در نمایشگاه بین المللی قرآن مشهد عرضه نمی شود

مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امسال به منظور حمایت از ناشران، بن کتاب در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت در مشهد عرضه نمی شود.

عرضه کتاب‌های ایرانی در نمایشگاه تورین

مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با هدف نمایش ظرفیت‌های نشر ایران در سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تورین حضور یافته است

فروش ۱۲۴ میلیاردی نمایشگاه کتاب/تغییر سیستم فروش کتاب از سال آتی

مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد می‌گوید سیستم فروش کتاب در نمایشگاه کتاب از سال آینده کاملا تغییر و بر پایه پی‌سی‌پوز تعریف می‌شود.

عرضه پنج هزار عنوان کتاب و نرم افزار قرآنی در نمایشگاه شهرکرد

نمایشگاه بزرگ قرآن کریم فرهنگسرای شهرکرد امسال با پنج هزار عنوان کتاب و نرم افزار قرآنی میزبان علاقمندان است.

حضور ایران در نمایشگاه کتاب تورین

ایران در نمایشگاه کتاب تورین ایتالیا شرکت و دستاوردهای نشر کشور را به نمایش کشاند.

۱۰۰ پایان نامه دانشگاه آزاد در نمایشگاه بین المللی قرآن عرضه شد

رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از ۱۰۰ پایان‌نامه و نشریات قرآنی، ۴۰ عنوان کتاب تألیفی و ۵۰ اثر هنری در نمایشگاه بین‌المللی قرآن حضور دارد.

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز تربت جام

رئیس ستاداقامه نماز تربت جام گفت : ترویج امر نماز موجب کم شدن ناهنجاری ها در جامعه می شودو باید برای تقویت این فریضه دینی گام های موثرو بیشتری برداشته شود.

نشست فصلی مسئولان ستاد اقامه نماز ادارات همدان

نشست فصلی مسئولان ستاد اقامه نماز ادارات و دستگاههای اجرایی استان همدان برگزار شد.

ستاد اقامه نماز خانواده طلبه شهید همدانی را راهی کربلا می کند

خانواده طلبه شهید همدانی توسط ستاد اقامه نماز به زیارت کربلا می روند.

تأکید بر گسترش همکاری‌های فرهنگی ایران و ایتالیا

قادر آشنا، قائم‌مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با سیلویو ویاله، رئیس نمایشگاه کتاب تورین دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار بر گسترش همکاری‌های فرهنگی بین ایران و ایتالیا در زمینه‌های مختلف تأکید شد.