از دغدغه‌ی کمک هزینه‌ها تا جشنواره‌ای که باید باشد

یک کارگران تئاتر معتقد است: مهمترین معضل تئاتر دانشگاهی عدم حمایت مالی از دانشجویان است و کمک هزینه‌ای که به آن‌ها می‌دهند یک چهارم هزینه تمرین آن‌ها هم نمی‌شود.مطالب مرتبط

خدمت به زائران باید بدون دغدغه سود و زیان باشد

دولت در برگزاری جشنواره‌ها و رویدادها باید حمایتگر باشد

نماینده‌عالی دولت در گیلان گفت: تاکید داریم جشنواره‌ها و رویدادها با محوریت دولت نباشد و فعالان آن حوزه و مردم به‌صورت جدی پای کار بیایند و دولت حمایتگر باشد؛ زیرا جشنواره‌ها با این روش پایدارتر و اثربخش خواهند بود.]]>

دغدغه تامین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان

رئیس بیمارستان فوق‌تخصصی سرطان کودکان محک، گفت: این روزها تامین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های محک است.

تفویض اختیار به معنای عدم نظارت نیست/ دشمن عنوان می‌کند ایران یک استثناء است/فرهنگ تولید ما باید دانش‌بنیان باشد/ اگر ارتباط بودجه و نفت کاهش پیدا کرد آن را افزایش ندهیم/هزینه‌هایی که نباید در این سال‌ها خلق می‌شد

خطیب موقت این هفته نماز جمعه تهران بیان کرد: یکی از مشکلات امروز هزینه‌هایی است که نباید در این دوران و سال‌ها خلق می‌شد و خلق شد.]]>

مسئولی که دغدغه ارتقاء استان گیلان را ندارد قطعا خائن است

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری در گیلان را ارتقاء این استان دانست و گفت: اگر مسئولی این دغدغه را نداشته باشد قطعا خائن است.

دهمرده: کنکور به دغدغه‌ای جدی تبدیل شده است

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: کنکور به دغدغه‌ای جدی تبدیل شده است وزارت علوم باید به وظیفه ذاتی خود در این زمینه عمل کند و بیش از این باعث تشویش و نگرانی داوطلبان نشود.

جمهوری اسلامی باید همیشه قوی باشد تا تقاضای صلح از سوی دشمن باشد

تبریز – نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ایران را کشوری مستقل،آزاد و مقتدر دانست و گفت:باید با همیشه در اوج قدرت باشیم، تا تقاضای صلح از سوی دشمن باشد نه از سوی نیروهای خودی.

ماجرای فجیره اگر کار عربستان نباشد قطعا کار رژیم صهیونیستی است/ اروپا به بی‌عملی خود در قبال برجام پایان ندهد، باید هزینه‌های امنیتی پرداخت کنند

سخنگوی پیشین دستگاه دیپلماسی گفت: اروپایی‌ها باید بدانند اگر برجامی وجود نداشته باشد و فقط جسدش بماند طرفین در آینده فقط باید سر قبر برجام بروند؛ آنها نباید فکر کنند برجامی فقط در حد نام وجود دارد و آنها کار عملی انجام ندهند، چرا که آن‌وقت مجبور می‌شوند

دغدغه صاحبان عزا ،مشکلی دست وپا گیر وغیر قابل جبران  

هزینه های سنگین خاکسپاری ، سنتی غلط وبرجای مانده از گذشتگان که وبال بار بازماندگان شده است .

جشنواره زدگی آفت فرهنگی/مدیران بی توجه به فعالیت های هنری

سنندج – انتقاد از برگزاری جشنواره های متعدد، بی تفاوتی های مدیران استان به فعالیت های هنری و همچنین نبود حمایت های مالی از جمله مهمترین دغدغه های اصحاب فرهنگ و هنر کردستان است.

مدیریت شهر قم روزانه 13 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد

قم- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر قم، گفت: مدیریت شهر قم روزانه بالغ بر 13 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد که در قالب هزینه های جاری از جمله جمع آوری زباله ها، پاکسازی خیابان ها، حمل و نقل عمومی و همه امور مربوط به اداره شهر می باشد.

جامعه انقلابی باید آراسته به احسان باشد/ باید دست یکدیگر رابگیریم

امام جمعه موقت تهران گفت: جامعه انقلابی باید آراسته به احسان باشد. باید دست یکدیگر را بگیریم و عصای دست یکدیگر در تأمین نیازهای اعتقادی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی باشیم.

جشنواره تئاتر ارسباران به صورت سراسری تداوم خواهد داشت

تبریز - ایرنا - معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: محرمی، با اشاره به دغدغه و نگرانی اهالی هنر شهرستان اهر در خصوص برگزاری سراسری جشنواره تئاتر ارسباران اعلام کرد: برگزاری این جشنواره بصورت سراسری تداوم خواهد داشت.

پایان نامه با ارز دولتی باید کاربردی باشد

وزیر بهداشت گفت: پایان نامه و کارهای تحقیقاتی بین المللی که با بودجه های کشور انجام می شود باید نتیجه و دستاوردی برای کشور داشته باشد و نباید این پایان نامه ها فقط ارز بری داشته ولی کاربری نداشته باشد.

هنر باید در خدمت رشد جامعه باشد

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: هنر واقعی باید در خدمت رشد جامعه، نه انحطاط و گمراهی آن باشد.

فقه انتقاد باید تبیین شود/ طنزی که مستلزم استهزاء باشد، مردود است

آیت الله اراکی گفت: گاهی طنز نقد اصلاحی است اما اگر این طنز استهزائی باشد اصلاً هنر نیست. اگر هنر، هنری باشد که به‌قصد استهزاء از یک شخصیتی به کار گرفته شود، ایراد دارد.

استاندارگیلان: برگزاری جشنواره‌ها با مشارکت مردم، اثربخش‌تر است

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: جشنواره‌ها و رویدادها با محوریت دولت نباشد و فعالان آن حوزه و مردم بصورت جدی پای کار بیایند و دولت صرفا حمایتگر باشد زیرا جشنواره‌ها با این روش پایدارتر و اثربخش خواهند بود.

تولید سریالهای اجتماعی باید با نظر متخصصان باشد

مشهد - ایرنا - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: تولید سریال در حوزه مسایل اجتماعی و خانواده باید با کسب نظر از متخصصان فن، جامعه شناسان و روانشناسان باشد.

انتشار جزئیات هزینه‌های جشنواره تئاتر فجر تا یک ماه دیگر

تمرکز تیم ملی باید روی مسابقات انتخابی المپیک باشد

کارشناس والیبال ایران گفت: با توجه به رویداد انتخابی المپیک، باید تمرکز تیم ملی روی این مسابقات باشد و فشار زیادی به بازیکنان اصلی در لیگ ملت‌ها وارد نشود.