از معماران تجربی اصفهان در احیای چهارباغ استفاده کنید

گرچه شاید بخشی از اقدامات انجام شده در چهارباغ عباسی صحیح باشد اما مسلم است که هنوز سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اصفهان، رفتار مدنی را در فرایند اجرا نیاموخته و حتی از کریدور صحیحی به این پروژه ورود پیدا نکرده است.مطالب مرتبط

اعضای انجمن صنفی کارفرمایی معماران تجربی قزوین مشخص شدند

قزوین- ایرنا - اعضای انجمن صنفی کارفرمایی معماران تجربی استان قزوین روز یکشنبه با برگزاری مجمع عمومی فوق العاده و عادی انتخابات هیات مدیره و بازرسان تعیین شدند.

پاسخ به چند انتقاد از پروژه چهارباغ عباسی/ آبراه و حوضی پیدا نشد

مسئولان پروژه چهارباغ اصفهان به انتقادهای مطرح شده درباره فعالیت‌های شهرداری در این گذر و اجرای طرح پیاده‌راه سازی پاسخ دادند و گفتند که اثری از حوض‌های صفوی چهارباغ پیدا نکرده‌اند.

هیچ کس چهارباغ را آن طور که بود ندید

دعوت سنت‌شکنانه شهرداری اصفهان از خبرنگاران منتقد حوزه میراث فرهنگی برای بازدید از چهارباغ عباسی، نشان داد، برخی از خبرنگاران درباره این خیابان تاریخی دچار سوء تفاهم هستند.

ساماندهی دردسرساز چهارباغ با16میلیارد/موافقت میراثی ها با شهرداری

میراث فرهنگی اصفهان با عملیات اجرایی شهرداری در پروژه ساماندهی چهارباغ موافق است پروژه ای که تا کنون 8 میلیارد تومان برای آن هزینه شده با چالش ها و حاشیه های زیادی رو به رو بوده و هست.

محفل انس با قرآن در مدرسه چهارباغ اصفهان

ایرنا-اصفهان- تصاویر جزء خوانی قرآن کریم در مدرسه چهار باغ اصفهان را نشان می دهد. همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ،محافل انس با قرآن کریم در بسیاری ازاماکن مذهبی اصفهان برگزار می شود.*11*

از تفکیک اصفهان تا احیای واحد پول هخامنشی!

روزنامه زاینده رود در ستون یاداشت امروز خود مطلبی را با عنوان ' از تفکیک اصفهان تا احیای واحد پول هخامنشی!' منتشر کرد.

احیای تالاب گاوخونی فقط از طریق مدیریت مصرف امکانپذیر نیست

اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: احیای تالاب بین المللی گاوخونی فقط با مدیریت مصرف آب امکانپذیر نیست و باید با بارگذاری های بیش از حد در این حوضه مقابله کرد.

نماینده مجلس:گرایش زیاد تحصیل در تجربی به افزایش بیکاری می انجامد

نوشهر - ایرنا - نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با استناد به آمار دانش آموختگان بیکار رشته های علوم تجربی ، گفت : گرایش زیاد دانش آموزان برای ادامه تحصیل در رشته تجربی به افزایش بیکاران در جامعه می انجامد.

نماینده مجلس:گرایش زیاد تحصیل در تجربی به افزایش بیکاری می انجامد

نوشهر - ایرنا - نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با استناد به آمار دانش آموختگان بیکار رشته های علوم تجربی، گفت : گرایش زیاد دانش آموزان برای ادامه تحصیل در رشته تجربی به افزایش بیکاران در جامعه می انجامد.

سهم 300 میلیون مترمکعبی پساب در احیای دریاچه ارومیه

ارومیه- ایرنا- استفاده از پساب از جمله 27 راهکار مصوب ستاد احیای دریاچه ارومیه برای احیای این پهنه آبی با سهم آب آورد 300 میلیون مترمکعبی در سال محسوب می شود که در چهار سال گذشته طرح های مهمی با سرمایه گذاری کلان برای تحقق آن، تعریف و اجرایی شده است.

سهم 300 میلیون مترمکعبی پساب در احیای دریاچه ارومیه

ارومیه- ایرنا- استفاده از پساب از جمله 27 راهکار مصوب ستاد احیای دریاچه ارومیه برای احیای این پهنه آبی با سهم آب آورد 300 میلیون مترمکعبی در سال محسوب می شود که در چهار سال گذشته طرح های مهمی با سرمایه گذاری کلان برای تحقق آن، تعریف و اجرایی شده است.

این ۱۵ نکته را برای ویلموتس ترجمه کنید

مراقب استفاده از انگشتان‌تان باشید. ۶ و ۴ تنها دو عدد نیستند. استفاده غلط و نابجا از آنها می‌تواند دودمانتان را بر باد بدهد!

آموزش و پرورش استان اصفهان ۱۶ هزار نفر کمبود نیرو دارد

اصفهان- مدیر کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: آموزش و پرورش اصفهان ۱۶ هزار نفر کمبود نیرو دارد و باید با استفاده از ردیف استخدامی ماده ۲۸ و استفاده از ظرفیتهای دانشگاه فرهنگیان این مشکل رفع شود.

مورد عجیب یک ساختمان مسکن مهر!

تصور کنید صبح از خواب بیدار می‌شوید، دست و رویی آب می‌زنید، چای را آماده می‌کنید، کودک دلبندتان را می‌بوسید، پرده‌ها را کنار می‌زنید و پنجره را باز می‌کنید تا هم به آفتاب سلامی دوباره کنید و هم هوای تازه را به داخل خانه دعوات کنید اما ناگهان با یک دیوار آ

نماینده شاهین‌شهر: چرا اصرار دارید شهرهای استان اصفهان را دو تکه کنید؟

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: چرا اصرار دارید شهرهای استان اصفهان را دو تکه کنید؟ بدانید که مردم اجازه چنین کاری را نمی‌دهند.

روایتگری راویان دفاع‌مقدس درشبهای احیای ماه رمضان در مساجد اصفهان

اصفهان - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس اصفهان گفت: شب آزادسازی خرمشهر با شب‌های احیا همزمان است وراویان دفاع مقدس این شبها را با یاد شهیدان حماسه خرمشهر در مساجد گرامی می‌دارند.

احیای مأموریت‌های تاریخی کشورها و شهرهای در امتداد جاده ابریشم

شهردار اصفهان گفت: شهر اصفهان آمادگی همکاری با تمام شهرهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای در زمینه های مختلف اقتصادی و مدیریت شهری را دارد.

استفاده از فناوری روز نیاز ضروری نظام آموزشی

اصفهان - ایرنا - سرعت بخشی به توسعه دانش، تربیت افراد متناسب عصر مدرن، پرداختن به محتوای دیجیتال، ارتقای سطح کیفی معلمان و جایگاه آموزش و پرورش از جمله ضرورت های نظام آموزشی کشور است که به تاکید کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان با استفاده از فناوری های روز ت

میزگرد ضرورت استفاده ازفناوری روز در نظام آموزشی در ایرنا برگزار شد

اصفهان - ایرنا - میزگرد 'ضرورت استفاده از فناوری روز در نظام آموزشی' روز سه شنبه با حضور چند تَن از مسوولان و استادان دانشگاه در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

هشدار آنکارا به ناتو: نباید از بنادر شرق دریای اژه استفاده نظامی کنید