«گِل» وارد خیابان انقلاب می‌شود/ حضور مردم با لوازم زندگی

سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» قصد دارد همزمان با روز کارگر نمایش «گِل» را در حمایت از مردم مناطق سیل‌زده در حدفصل مجموعه تئاتر شهر تا میدان انقلاب، اجرا کند.مطالب مرتبط

تامین لوازم زندگی سیل زدگان اولویت قرارگاه بازسازی است

اهواز- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با اشاره به اینکه تامین لوازم زندگی آسیب دیدگان اولویت اول قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده خوزستان است، گفت: آمار و اطلاعات آسیب دیدگان در سیل اخیر در یک بانک اطلاعاتی در حال جمع آوری است.

تعامل قرآن با زندگی باعث بوجود آمدن انقلاب اسلامی شد

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاحیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن گفت:نسبت بین زندگی مردم با قرآن در دهه چهل باعث پدیدآمدن سفره انقلاب شد.

مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند/برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس

سنندج - معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه حضور حداکثری مردم شکل گرفت و به نوعی این مردم سرمایه های ماندگار امام راحل و انقلاب هستند.

آشنایی با زندگی‌نامه یک «پیش‌مرگ مسلمان کُرد»

کیکاووس با آشنا کردن مردم با انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب بر تعداد یاران انقلاب می‌افزود، تا اینکه توانست در زادگاهش «دله مرز» که حدود ۱۰۰ خانوار بودند حدود ۹۰ نفر را به عضویت رسمی سپاه و بسیج درآورد، تا مرز عراق را پاکسازی کنند.

حضور مسئولان در شرایط سخت اقتصادی کنار مردم نباید صرفاً تبلیغاتی باشد

رئیس شورای شهر تهران گفت: حضور مسئولان در کنار مردم نباید تنها در تبلیغات و شعار باشد، مردم انتظار دارند سختی که متحمل می‌شوند را نیز در زندگی شخصی مسئولان و خانواده های آنان نیز مشاهده کنند.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی سیل زدگان لرستان

لوازم‌خانگی مردم سیل‌زده پلدختر و معمولان با کمک تعمیرکاران اعزامی 10 استان تعمیر می شود .

انتشار ویدئویی با هدف نگران کردن مردم

برخی‌ها با انتشار ویدئویی در فضای مجازی خواستند مردم را نگران کنند؛ ویدئویی با این عنوان انتقال و وارد کردن تانک و ادوات جنگی در خیابان‌ها و جاده‌های ورودی شهر آبادان برای جنگ احتمالی با آمریکا

روحانی: همه مردم ایران و مذاهب صاحب کشور و انقلاب هستند

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری شامگاه دوشنبه در دیدار صمیمی با علما و فرهیختگان اهل سنت سراسر کشور تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مربوط به مذهب خاصی نیست و همه مردم ایران و همه مذاهب در صحنه انقلاب حضور و مشارکت فعال و گسترده داشتند و همه اینها صاحب کشور و انق

540 قلم لوازم زندگی میان مددجویان بهزیستی سیلزده لرستان توزیع شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بهزیستی لرستان گفت:‌ 540 قلم وسایل ضروری زندگی شامل یخچال، اجاق گاز، فرش، تلویزیون و موکت میان مددجویان سیلزده استان توزیع شده است.

مردم کرمانشاه قهرمانی پرسپولیس را جشن گرفتند

کرمانشاه- ایرنا- پس از قهرمانی پرسپولیس در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، جمعی از مردم کرمانشاه با حضور در خیابان ها به جشن و شادمانی پرداختند.

محسن هاشمی: مردم باید سختی را در زندگی مسئولان هم ببینند

تهران- ایرنا- محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر امروز کشور در شرایط سخت اقتصادی و تحریم هست و قرار است مردم در سختی تامین معاش و زندگی روزمره خود باشند، پس انتظار دارند این سختی را در زندگی شخصی مسئولان و خانواده های آنان نیز مشاهده کنند.

محسن هاشمی: مردم باید سختی را در زندگی مسئولان هم ببینند

تهران- ایرنا- محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر امروز کشور در شرایط سخت اقتصادی و تحریم هست و قرار است مردم در سختی تامین معاش و زندگی روزمره خود باشند، انتظار دارند این سختی را در زندگی شخصی مسئولان و خانواده های آنان نیز مشاهده کنند.

ایران بزرگ‌تر از آن است که کسی بتواند آن را تهدید کند

رئیس جمهور شامگاه دوشنبه در دیدار با علما و فرهیختگان اهل سنت سراسر کشور تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مربوط به مذهب خاصی نیست و همه مردم ایران و همه مذاهب در صحنه انقلاب حضور و مشارکت فعال و گسترده داشتند و همه اینها صاحب کشور و انقلاب هستند.]]>

طرح پیشنهادی پیاده راه شدن ۴ خیابان اصلی همدان آماده شده است

همدان -شهردار همدان با اشاره به اینکه طرح پیشنهادی پیاده راه شدن ۴ خیابان همدان آماده شده است، گفت: بعضی‌ها در تصمیمات مدیریت شهری به کسب و کارشان آسیب وارد می‌شود و این جزئی از الزامات است.

دیدار صمیمانه رییس‌جمهور با علمای اهل سنت

حسن روحانی شامگاه دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه در دیدار صمیمی با علمای اهل سنت تاکید کرد، انقلاب اسلامی ایران مربوط به مذهب خاصی نیست و همه مردم ایران و همه مذاهب در صحنه انقلاب حضور و مشارکت فعال و گسترده داشتند و همه اینها صاحب کشور و انقلاب هستند.

گفت‌وگوی خواندنی تسنیم با مادران 2 شهید /‌ نتوانستیم حریف اشتیاق فرزندانمان برای حضور ‌در جبهه شویم

مادر از قبولی درس زندگی فرزندش می‌گوید: عبدالحسین با درس‌هایش کلنجار می‌رفت هرسال خدا کشام (برایش بمیرم) تجدید می‌شد نمره قبولی به‌سختی کسب می‌کرد اما در درس زندگی نمره قبولی گرفت این هم از زرنگی خودش بود که در درس زندگی قبول شد و پر کشید.

تاکسی‌های آنلاین جزئی از زندگی مردم کشور شده‌اند

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی، در بازدید از شرکت تپ‌سی، با اشاره به توسعه فرهنگ استفاده از تاکسی‌های اینترنتی در کشورمان، تاکید کرد که این کسب و کار دوران گذار خود را در کشورمان طی کرده و اکنون به بخشی از زندگی مردم تبدیل شده است.

سیزدهمین جمعه تظاهرات الجزایری‌ها

شمار زیادی از مردم الجزایر با حضور در خیابان‌ها برای سیزدهمین جمعه متوالی خواستار برکناری شخصیت‌های نظام این کشور شدند.

نگاهی به زندگی رولد دال؛ از کارخانه داستان‌سازی تا جاسوسی در آمریکا

ماجراهای زندگی رولد دال مانند کتاب‌هایش خواندنی است؛ از دوران نویسندگی و حضور در آفریقا تا فعالیت به عنوان جاسوس در جنگ جهانی دوم. «رولد دال و کارخانه داستان‌سازی» سعی دارد به زندگی این نویسنده بریتانیایی بپردازد.

ایران بزرگ‌تر از آن است که کسی بتواند آن را تهدید کند / اهل سنت، مرزداران صدیق کشور هستند

رئیس جمهور شامگاه دوشنبه در دیدار با علما و فرهیختگان اهل سنت سراسر کشور تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مربوط به مذهب خاصی نیست و همه مردم ایران و همه مذاهب در صحنه انقلاب حضور و مشارکت فعال و گسترده داشتند و همه اینها صاحب کشور و انقلاب هستند.