مناطق سیل زده طبق اصول فنی بازسازی می‌شوند

رئیس بنیاد مسکن: در سیل اخیر ۲۰۰ تا ۳۰۰ روستا در حریم رودخانه‌ها بودند که در بازسازی باید اصول فنی و علمی رعایت شود تا دیگر دچار حادثه نشوند.مطالب مرتبط

اصول مناسب‌سازی در ساخت‌وساز جدید مناطق سیل‌زده رعایت شود

خرم‌آباد- مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: اصول مناسب‌سازی و ضوابط شهرسازی در ساخت و سازهای جدید مناطق سیل‌زده استان رعایت شود.

مناطق سیل‌زده خوزستان روی ریل بازسازی قرار دارد

گروه استان‌ها- جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: با همت مردم، تلاش‌های استاندار خوزستان، نیروهای مسلح و دستگاه‌های اجرایی استان خوزستان روی ریل بازسازی قرار دارد.

کمک ستاد اجرایی فرمان امام به دولت برای بازسازی مناطق سیل‌زده

رئیس ستاد اجرایی حضرت امام (ره) از ورود به بحث بازسازی واحدهای مسکونی مناطق سیل‌زده کشور به دلیل توانایی کم دولت خبر داد و گفت: حدود 50 هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم با اعتبار 500 میلیارد تومانیدر مناطق سیل‌زده ایجاد می شود.

برگزاری هفتمین نشست قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان

در این نشست اعلام شد کمیته‌های هفتگانه کار‌های بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده را باشتاب بیشتری پیگیری کنند.

۱۰۰ روز حقوق به نیروهای فعال در بازسازی مناطق سیل‌زده داده می‌شود

خرم‌آباد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با تاکید بر استفاده از نیروهای بومی در بازسازی مناطق سیل‌زده گفت: وزارت کار این نیروها را به مدت ۱۰۰ روز تحت پوشش حقوق قرار می‌دهد.

بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده با جدیت تمام دستگاه ها ادامه دارد

تهران- ایرنا- دبیرکمیته نظارت و بازرسی قرارگاه نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده گفت:مرحله مقابله اولیه با سیل و پاکسازی شهرهای درگیر سیل به خوبی انجام شده و بازسازی و نوسازی هم با جدیت و برنامه ریزی تمام دستگاه ها ادامه دارد.

تاکنون اقدامی برای بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان انجام نشده است

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون هیچ‌گونه اقدامی برای بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان انجام نشده و صرفاً کارشناسانی از بنیاد مسکن در مناطق حضور یافته و ارزیابی کرده‌اند.

بنیاد مستضعفان 49000 تن سیمان رایگان برای نوسازی و بازسازی مناطق سیل‌زده اختصاص داد

دبیر ستاد کمک‌های بنیادمستضعفان در سوانح طبیعی گفت: این بنیاد در نوسازی و بازسازی مناطق سیل‌زده مشارکت دارد و تاکنون 49 هزارتن سیمان رایگان برای ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی در این مناطق اختصاص داده است.

جمع آوری کمک ۲۵۰ میلیاردی برای بازسازی مدارس مناطق سیل زده

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از گردآوری کمک ۲۵۰ میلیارد تومانی برای بازسازی مناطق سیل زده و برگزاری حراج هنری-ورزشی برای تجهیز این مدارس در ماه مبارک رمضان خبر داد.

مصوبات دولت در مناطق سیل زده باید به طور کامل اجرا شوند

ایلام - ایرنا-استاندار ایلام گفت: دستگاه های متولی باید مصوبات دولت برای بازسازی مناطق سیل زده را به طور کامل اجرا کنند.

پیش‌بینی ایجاد ۳۸۰۰ فرصت شغلی در بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان

خرم‌آباد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در بحث بازسازی مناطق سیل‌زده، ۳۸۸۰ فرصت شغلی پیش‌بینی‌شده است و اگر اعلام آمادگی کنند حقوق ۱۰۰ روز آن‌ها پرداخت می‌شود.

هزینه انتخابات شورایاری‌ محلات صرف بازسازی مناطق سیل‌زده شود

تهران- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در نامه ای به وزیر کشور درخواست کرد هزینه برگزاری انتخابات شورایاری‌ محلات به بازسازی مناطق سیل‌زده اختصاص داده شود.

استاندار:صنایع لرستان باید در بازسازی مناطق سیلزده مشارکت کنند

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: صنایع استان باید در بازسازی مناطق سیلزده مشارکت کنند تا رونق اقتصادی در مقطع زمانی کوتاه به این مناطق بازگردد.

بازسازی و نوسازی ۵۰۰۰ واحد مسکونی مددجویان در مناطق سیل زده

رئیس سازمان بهزیستی کشور از بازسازی و نوسازی حدود ۵ هزار واحد مسکونی مددجویان در مناطق سیل زده خبر داد.

ضرورت استفاده از ظرفیت استان های معین در بازسازی مناطق سیل زده/ معرفی حدود ۲۸ هزار سیل زده برای دریافت تسهیلات احداثی و تعمیری

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی کشور گفت: باید از ظرفیت استان های معین در بازسازی مناطق سیل زده بهره گرفت آنها آماده کار هستند، اما نمیدانند چه باید بکنند.]]>

دولت در بازسازی منازل آسیب دیده تا آخر در کنارمردم است

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: دولت،نظام و مجموعه حاکمیت تا آخرین لحظه برای بازسازی و جبران خسارت مناطق سیل زده استان در کنار مردم ایستاده است.

مناطق بحرانی پاکسازی شوند

زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان بابیان اینکه کانون‌های خطر شناسایی‌شده است و این قدم بسیار خوب و مثبتی است، تأکید کرد: باید مناطق بحرانی پاکسازی شوند.

رمضان و اصول تغذیه

بندرعباس- ایرنا- ماه رمضان که فرا می رسد همه ما برحسب واجب دینی روزه می گیریم تا از قافله معنوی عقب نمانیم اما وقتی اصول تغذیه را به درستی رعایت نمی کنیم با چالش جسمی مواجه می شویم.

ورود صنایع لرستان به بازسازی مناطق سیل‌زده

استاندار لرستان از ورود صنایع استان به بازسازی مناطق سیل‌زده خبر داد.

منازل آسیب دیده از سیل خوزستان تا پایان سال بازسازی می شوند

اهواز - ایرنا - رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: شتاب بخشی برای بازسازی واحدهای آسیب دیده از سیل خوزستان مستلزم تعامل و همکاری مردم است تا بتوانیم تا پایان سال 98 این واحدها را به بهره برداری برسانیم.