دیپ مایند علیه رویکرد اخلاقی در زمینه روباتیک
مطالب مرتبط

عربستان دچار ورشکستگی اخلاقی شده است

محمد عبدالسلام تأکید کرد عربستان که دچار ورشکستی اخلاقی شده است، بر ادامه ارتکاب جنایت های وحشیانه اش علیه مردم یمن اصرار دارد.

آیت‌الله مصباح یزدی: «رعایت اخلاق» زمینه رسیدن به قرب الهی را فراهم می‌کند

رئیس موسسه امام خمینی(ره) با تأکید براینکه انسان با رعایت اخلاق به قرب الهی دست پیدا می‌کند گفت: برخی از اهدافی که در نظام‌های اخلاقی دیگر مطرح‌ شده می‌تواند جزو اهداف متوسط در نظام اخلاقی اسلام باشد.

برکات اخلاقی روزه داری در ماه خدا

ماه مبارک رمضان فرصتی ارزشمند برای تقویت فضائل اخلاقی و اثبات بندگی خدا است و در این ماه درهای برکت و رحمت او به سوی بندگان بیش از پیش گشوده می شود که بر زیباییهای این ماه خوب الهی می افزاید .

فضای مجازی باعث افزایش مفاسد اخلاقی شده است

قم-ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید،گفت: فضای مجازی به بلای مجازی تبدیل شده به گونه ای که طبق آمارها کلاهبرداری ومفاسد اخلاقی رشد چند برابری داشته است.

مقام سابق کاخ سفید: سیاست فشار علیه ایران نتیجه معکوس دارد

نیویورک - ایرنا - دستیار سابق مدیر امنیت ملی در دفتر برنامه ریزی و علم و فناوری کاخ سفید، با انتقاد از سیاست تهدید و ارعاب دولت ترامپ علیه ایران گفت که این رویکرد نتیجه معکوس داشته و دارد.

آیت الله مکارم:فضای مجازی باعث افزایش مفاسد اخلاقی شده است

قم-ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید،گفت: فضای مجازی به بلای مجازی تبدیل شده به گونه ای که طبق آمارها کلاهبرداری ومفاسد اخلاقی رشد چند برابری داشته است.

دیدار با محرومان در اثربخشی رشد اخلاقی مدیران کارساز است

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: سرکشی از محرومان و دیدار چهره به چهره با نیازمندان ضمن ایجاد انگیزه در قشرهای مستضعف در رشد اخلاقی مدیران نیز کارساز است.

کتاب تربیت اخلاقی نوشته استاد فسایی رونمایی شد

شیراز-ایرنا- کتاب تربیت اخلاقی تالیف نبی الله دهقان خلیلی استاد دانشگاه و مولف فسایی یکشنبه در این شهر رونمایی شد.

نسل امروز رها و تربیت‌نشده است/ فضای مجازی با زور، اخلاقی نمی‌شود

حاضران در نشست صیانت از اخلاق در فضای مجازی پرهیز از نگاه آمرانه، پذیرش مسائل اجتماعی و توسعه سواد رسانه‌ای را زمینه‌های اصلی برای توسعه اخلاق در فضای مجازی دانستند.

معرفی ۱۰۰ بزرگ فرهنگ و عالم دین در ۱۰ سال/ لزوم تعریف جدید برای بازسازی اخلاقی

«ضرورت دادن جایزه‌ی اخلاق و نیایش برای بسنده نکردن به شرایط نامطلوب موجود است، ضرورتی که بر تاکید تهیه تعریف جدیدی برای بازسازی اخلاقی جامعه در شرایط نوین نیاز دارد.»

«فشارحداکثری»آمریکاتاکنون در موردهیچ کشوری جواب نداده است

تهران - ایرنا - یک نشریه آلمانی با اشاره به بی نتیجه بودن سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه کره شمالی و ونزوئلا تاکید کرد این رویکرد در مورد ایران نیز بی ثمر خواهد بود.

آیت الله مکارم شیرازی: اتفاق اخیر در برخی مدارس بسیار سخیف بود

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه شرایط اقتصادی، سیاسی و اخلاقی امروز بسیار پیچیده است و مسائل اخلاقی در خطر است،گفت: مسئله ای که اخیراً در برخی از مدارس تهران واقع شده و عده ای از دانش آموزان در مدارس سرودی رکیک را هم خوانی کردند بسیار سخیف بود.

چند رویکرد به مفهوم عشق و درس‌گفتار عبید

نشست نقد کتاب «عشق، چند رویکرد به یک مفهوم» و نشستی با موضوع «عبید زاکانی، شاعر زبان و زمان» برگزار می‌شود.

الجزیره: اروپا از حمایت اخلاقی از ایران فراتر نرفته است

تهران - ایرنا - شبکه خبری بین المللی الجزیره قطر در گزارشی درباره ضرب الاجل ایران به اروپا برای تامین منافع نفتی و بانکی ایران نوشت: از زمان خروج آمریکا از برجام تاکنون، ایران از طرفهای اروپایی برجام چیزی جز حمایت اخلاقی دریافت نکرده است.

«داروهای شفابخش اخلاقی» ماه مبارک رمضان از نگاه مقام معظم رهبری+پوستر

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری همزمان با حلول ماه مبارک رمضان هفتمین پوستر از مجموعه‌ مواعظ اخلاقی معظم‌له را در قالب مجموع سخن‌نگاشت «مواعظ رمضانی» منتشر کرد.

فرماندار شاهرود: خبرنگاران پاسدار حریم اخلاقی جامعه باشند

شاهرود - ایرنا - فرماندار شهرستان شاهرود گفت : خبرنگاران و مسوولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی پاسدار حریم اخلاقی جامعه باشند ، چنانچه این میدان را واگذارند آینده خوبی را شاهد نخواهیم بود.

جلسه توضیحی دولت آمریکا برای هشت نماینده ارشد کنگره درباره ایران

هشت تن از نمایندگان ارشد کنگره از هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه از اطلاعات طبقه‌بندی شده در خصوص اقدامات اخیر ایران و رویکرد دولت «دونالد ترامپ» در این زمینه مطلع شدند.

کتاب «عشق، چند رویکرد به یک مفهوم» نقد و بررسی می‌شود

کتاب «عشق، چند رویکرد به یک مفهوم» اثر مالک حسینی روز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت در مرکز فرهنگی شهر کتاب مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

فعالین سیاسی برای پیروزی در جنگ امید چه می گویند

تهران- ایرنا- همزمان با تشدید سیاست های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بویژه در طی روزها و هفته های اخیر، کارشناسان و تحلیلگران سیاسی راهکارهای متفاوتی برای مقابله با این رویکرد خصمانه ارائه کرده اند.

انتخاب رشته دانش آموزان با رویکرد کارآفرینی

کرج - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: انتخاب رشته دانش آموزان پایه نهم در این استان باید با رویکرد بازار کار و کارآفرینی انجام شود که در این راه مشاوران تحصیلی مدارس و والدین نقش مهمی برعهده دارند.