یک مرورگر جدید جایگزین فایرفاکس می‌شود؟
مطالب مرتبط

چگونه مرورگر اینترنت اکسپلورر را از ویندوز ۱۰ حذف کنیم؟  

با توجه به آنکه بسیاری از کارشناسان امنیتی پیش‌تر اعلام کرده بودند که کاربران هرچه سریعتر به حذف مرورگر اینترنت اکسپلورر اقدام کنند، این گزارش به شما چگونگی این کار را تشریح کرده و آموزش می‌دهد.

ارزیابی‌ کلاسی، جایگزین مناسبی برای امتحان

تحقیقات جدید نشان می‌دهد ارزیابی توانایی‌های دانش‌آموزان توسط معلمان می‌تواند جایگزین امتحانات و آزمون‌های سنتی شده و علاوه بر کاهش هزینه‌های مختلف، نشاط را به کلاس‌های درس بازگرداند.

بهترین جایگزین درآمدهای نفتی

یک فعال حوزه کار، از بخش حمل و نقل به عنوان بهترین جایگزین فروش نفت نام برد و گفت: حمل ونقل ریلی، دریایی و ترانزیت، ارزآوری، اشتغالزایی و درآمدزایی بسیاری برای کشور دارد و می‌تواند جایگزین درآمدهای نفتی شود.

استفاده از احکام جایگزین حبس و خدمات عمومی رایگان

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری: احکام جایگزین حبس یک ظرفیت قانونی بسیار خوب است که قانونگذار برای برخی از جرائم و افراد بدون سابقه که بر اساس یک حادثه مرتکب جرم شده اند در نظر گرفته است.

خریداران برلیانس خودروی جایگزین می‌گیرند

سرانجام ماهها پس از انتظار و پیگیری پیش‌خریداران خودرو، شرکت خودروساز اعلام کرد که به پیش‌خریداران برلیانس خودروی جایگزین تحویل خواهد شد.

شهنازی از هیئت‌مدیره ذوب‌آهن جدا شد/عباسی جایگزین شهنازی

اصفهان- سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن گفت: با توجه به مشغله زیاد شاهرخ شهنازی و استعفای وی، هیئت مدیره ذوب آهن با استعفا موافقت کرد و محمدعلی عباسی جایگزین وی می‌شود.

پیشنهاد جدید وزیر علوم برای جایگزینی کنکور

وزیر علوم گفت: کارنامه معتبر و قابل سنجش می‌تواند جایگزین کنکور شود.

صدور احکام جایگزین برای متخلفان زیست محیطی

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شفت گفت : برای ۱۰ متخلف زیست محیطی در این شهرستان احکام جایگزین صادر شد.

آذربایجان شرقی در مجازات جایگزین حبس رتبه اول کشور را دارد

تبریز - ایرنا - رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: این استان در صدور احکام مجازات جایگزین حبس در 2 سال پیاپی رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

مدارس استاندارد در زیرکوه جایگزین کانکس می شود

بیرجند - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش زیرکوه گفت: یکی از مصوبات سفر استاندار به زیرکوه حذف مدارس کانکسی شهرستان بوده که مصوب شده است مدارس استاندارد و جایگزین با همت بنیاد برکت، بنیاد علوی و خیرین احداث شود.

ارز نیمایی جایگزین دلار 4200 تومانی درحوزه کاغذ می شود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 400 هزار تن کاغذ سالانه مورد نیاز کشور است، گفت: قرار شد ارز 4200 تومانی درحوزه کاغذ حذف و ارز نیمایی جایگزین آن شود.

سیستم سوخت رسانی مکانیزه در پیام جایگزین می شود

کرج - ایرنا - مدیر ایمنی شرکت خدمات هوایی پیام البرز گفت: سیستم سوخت رسانی مکانیزه جایگزین حمل و نقل سنتی سوخت در منطقه ویژه اقتصادی پیام می شود.

صدور بیش از ۳‌هزار رای جایگزین حبس توسط قضات کرمانی در یکسال گذشته

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: طی یک سال گذشته قضات در دادگستری استان کرمان ۳ هزار و ۸۲۴ مورد از مجازات‌های جایگزین حبس شامل الزام به خدمات عمومی رایگان، جزای نقدی، دوره مراقبت و محدود محرومیت از حقوق اجتماعی استفاده کرده‌اند.]]>

پرواز جایگزین در اصفهان، مسافران کیش- تهران را به مقصد رساند

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از فرود اضطراری پرواز کیش-تهران هواپیمایی ایران ایرتور در اصفهان خبر داد و گفت: با جایگزین کردن هواپیمایی دیگر، مسافران این پرواز، اصفهان را به مقصد اصلی خود ترک کردند.

قضات کرمان ۳۸۲۴ مرتبه از مجازات‌های جایگزین حبس استفاده کرده‌اند

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: طی یک سال گذشته قضات در دادگستری استان کرمان ۳ هزار و ۸۲۴ مورد از مجازات‌های جایگزین حبس شامل الزام به خدمات عمومی رایگان، جزای نقدی دوره مراقبت و محرومیت از حقوق اجتماعی استفاده کرده‌اند.

توسعه کسب و کارهای نوین جایگزین مناسبی برای اشتغال دولتی است

ایلام- ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: کسب و کارهای نوین و دانش بنیان که مولد و پایدار باشد می تواند جایگزین مناسبی برای اشتغال دولتی افراد جویای کار باشد.

تغییر یک مدیر احمدی‌نژادی در قم/ سرپرست جدید دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم منصوب شد

با حکم استاندار قم، عزیزالله قربانی به سرپرستی دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم منصوب شد؛ او جایگزین مجید آوری‌فر شد که در دولت احمدی‌نژاد در رأس دو اداره کل قرار داشت.]]>

آبکاریان برکنار شد/ سیفی‌زاده سرپرست جدید کمیته داوران و مسابقات بسکتبال

با حکم رامین طباطبائی، پیام سیفی‌زاده جایگزین ورژ آبکاریان در کمیته داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال شد.

نفت جایگزین عربستان تنها «یک مشتری» پیدا کرد

ربات‌ها جایگزین مشاغل خسته کننده می‌شوند