رشد ۲۱ درصدی درآمد همراه اول در سال ۹۷
مطالب مرتبط

جذب 112 درصدی درآمد نقدی شهرداری فردیس در سال گذشته

شهردار فردیس از جذب 112 درصدی درآمد نقدی شهرداری فردیس در سال 97 خبر داد.]]>

درآمد نقدی شهرداری تهران بیش از صددرصد رشد داشته‌/ افزایش 70 درصدی عوارض ساختمانی

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه عوارض ساختمانی امسال 70 درصد افزایش یافته که 36 درصد آن را دولت تصویب و بقیه را شورا تصویب کرده است، گفت: در بخش درآمد غیرنقدی 50 درصد کم آورده‌ایم در بخش درآمد نقدی بیش از صددرصد رشد داشته‌ایم.

گزارش سال ۱۳۹۷ کافه بازار: رشد ۵۹ درصدی درآمد بازی‌های ایرانی

کاهش ۸۶ درصدی واردات تلفن همراه

دربرابر شوک اقتصادی

درآمد حقیقی در واقع بیانگر قدرت خرید درآمد فرد است. حتی اگر درآمدها اندکی نسبت به گذشته افزایش یافته باشند کفاف افزایش سنگین قیمت کالاها و خدمات را نمی‌دهند، این یعنی درآمد حقیقی کاهش یافته است.

کاهش ۱.۷ درصدی نرخ ازدواج در استان مرکزی طی سال گذشته

اراک- مدیر کل ثبت احوال استان مرکزی گفت: در سال گذشته ۸۶۱۹ مورد ازدواج در استان مرکزی به ثبت رسیده که نسبت به سال قبل از آن با کاهش ۱.۷ درصدی همراه بوده است.

استقبال پرشور روس ها از نمایش اثر ایرانی در کازان

مسکو - ایرنا - «وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» به کارگردانی اکبر صادقی و تهیه کنندگی اتابک نادری در سومین جشنواره بین المللی «فضا و دیالوگ بوئینسک 2019» به نمایش درآمد و با استقبال چشم گیر روس ها همراه شد.

لزوم بازنگری دستورالعمل شناسایی درآمد/نظارت بانک مرکزی منعطف شود

رئیس کانون بانک‌ها و موسسات خصوصی گفت: دستورالعمل شناسایی درآمد از دیگر مشکلات فعلی بانک‌ها است و از حوزه نظارت بانک مرکزی تقاضا می‌شود تا دستورالعمل شناسایی درآمد را مورد بازنگری قرار دهد.

افزایش ضریب جینی در کشور طی سال های اخیر

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:دولت باید راهکارهایی را پیگیری کند که سبب افزایش اشتغال و درآمد مردم و در عین حال سبب تقویت معیشتی دهک های پایین شود و از سوی دیگر نابرابری در توزیع درآمد یا ثروت را کاهش دهد.

درآمد 21 میلیارد و 369 میلیون ریالی تولیدات زندانیان

زندانیان خراسان جنوبی پارسال 21 میلیارد و 369 میلیون ریال در کارگاههای تولیدی و صنایع دستی زندان درآمد کسب کردند.

تاثیر قیمت جهانی نفت بر اقتصاد کلان کشور

تهران- ایرنا- یکی از مشکلات ایران‌، وابستگی شدید آن به درآمد حاصل از صادرات نفت خام است. یکی از چالش‌های اساسی چنین اقتصادی، نوسان‌های خارجی از کنترل در قیمت و درآمد ارزی حاصل از صادرات نفت است.

درآمد 15 میلیونی متکدیان در یزد؛ مردم به متکدیان کمک نکنند

مدیر اداره پیشگری و تخلفات شهری شهرداری یزد با بیان اینکه درآمد متکدیان در یزد به روزی 500 هزار تومان هم می‌رسد گفت: تا زمانی که مردم به متکدیان کمک کنند، فعالیت‌ها در زمینه جمع‌آوری آنها نتیجه نمی‌دهد.

434 میلیون دلار درآمد ترامپ

براساس گزارشها، ترامپ در سال گذشته میلادی دست کم 434 میلیون دلار درآمد داشته است.

بهار نارنج، شکوفه های شفابخش و درآمد زا

بهار هر سال باغداران گیلانی با برداشت شکوفه های درختان مرکبات و فروش بهارنارنج، به افزایش درآمد خانواده هایشان کمک می کنند. شکوفه هایی که برای تهیه عرق بهارنارنج و مواد اولیه برخی از شیرینی ها استفاده می شه.

درآمد افزایی با توسعه گردشگری سلامت در استان

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: براساس استاندارد‌های جهانی، به ازای هر گردشگر سلامت ۲۴۰۰ دلار درآمد برای کشور‌ها ایجاد می‌شود که می‌تواند نقش مهمی در اقتصاد کشور داشته باشد.

کاهش ۳۰ درصدی هزینه قبوض برق برای کم‌مصرف‌ها

مدیرعامل شرکت توانیر گفت: تعرفه‌های جدید به گونه‌ای طراحی شده است که مشترکان با کاهش ۱۰ درصدی مصرف، شاهد کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی هزینه برق مصرفی خواهند بود.

شهرداری فردیس ۸۰ میلیارد تومان نقدینگی دارد

فردیس - شهردار فردیس از جذب ۱۱۲ درصدی درآمد نقدی در سال گذشته خبر داد و گفت: شهرداری فردیس ۸۰ میلیارد نقدینگی دارد.

پرچم گنبد بارگاه منور رضوی به رنگ سیاه درآمد

مشهد- همزمان با شب های قدر و ایام شهادت حضرت علی (ع) پرچم گنبد رضوی به رنگ سیاه درآمد.

سهم استان از میزان درآمد معادن به طور کامل پرداخت نشده است

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: ۱۵ درصد از درآمد معادن باید به خود استان بازگردانده شود که ‏از میزان سهم ۱۵ میلیاردی استان در سال ۹۶ تنها سه میلیارد آن پرداخت شده است.

آخرین وضعیت بازار تلفن همراه کشور

رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: در صورتی که سایت رجیستری گوشی‌های مسافری بسته شود، قیمت تلفن همراه ۲۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.