کاهش میانگین سنی برنامه نویسان
مطالب مرتبط

برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی داستان‌نویسان در خرداد

دبیر انجمن صنفی داستان‌نویسان استان تهران از برگزاری نشست مجمع‌ عمومی و مجموع عمومی فوق‌العاده این انجمن در ۲۱ خردادماه خبر داد.

نرخ تورم، کالا و اقلام اساسی در کردستان از میانگین کشوری پایین‌تر است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان گفت: در برخی از سایت‌ها، کردستان به‌عنوان گران‌ترین استان کشور معرفی می‌شود در حالیکه نرخ تورم، کالا و اقلام اساسی در کردستان از میانگین کشوری پایین‌تر است.

دمای هوا در خراسان رضوی 10 درجه کاهش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: همزمان با بارشهای رگباری که از عصر امروز در استان آغاز می شود میانگین دمای هوا در خراسان رضوی بین هشت تا 10 درجه کاهش می یابد.

وابستگی به واردات قطعات خودرو امسال کاهش می‌یابد

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ۱۳۰ برنامه تعمیق بخشی به صنعت قطعه سازی کشور، از اجرای بخش زیادی از این برنامه‌ها در سال جاری و کاهش وابستگی به واردات قطعات خبر داد.

کاهش سه درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه امسال در دستور کار است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه، کاهش سه درصدی نرخ بیکاری در سال 98 در مقایسه با سال 97 را یکی از برنامه های استان دانست و از همه دستگاه های اجرایی و بانک های دولتی و خصوصی خواست با این برنامه استان هماهنگ باشند.

فشار خون خراسان شمالی بیش از میانگین کشور

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: درصد ابتلا به فشار خون در این استان بالاتر از میانگین کشوری آن است.

استان بوشهر؛ میانگین 18 اهدای عضو در سال

سالانه به طور میانگین 18 اهدا عضو در استان بوشهر انجام می شود.

معاون استاندارسمنان: رویکرد برنامه ها کاهش حداکثری بیکاری است

سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: رویکرد برنامه های دولت، با وجود فشارهای اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار، رونق کسب و کار و کاهش هرچه بیشتر بیکاری است.

نرخ بیکاری در اراک و خمین از میانگین استان مرکزی بالاتر است

اراک - ایرنا- نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: نرخ بیکاری در شهرستان های اراک و خمین از میانگین استانی بالاتر است.

پنتاگون برنامه آموزش زبان‌های خارجی را لغو کرد

در پی اختصاص منابع مالی برنامه‌های مختلف در وزارت دفاع آمریکا به دیوار مرزی جنجال آمیز مکزیک و تلاش دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای کاهش حضور سربازان در خارج از کشور، پنتاگون بودجه مؤسسه آموزش زبان خارجی برای سربازان را به شدت کاهش داد.

سرانه مصرف نمک در خراسان شمالی ۳ برابر میانگین جهانی است

بجنورد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: سرانه مصرف نمک در این استان سه برابر میانگین جهان یعنی حدود ۱۱ الی ۱۵ گرم است.

میانگین دمای هوا در خراسان رضوی هشت درجه افزایش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دما در مناطق مختلف این استان از روز یکشنبه روند افزایشی دارد و تا روز سه شنبه هفته جاری هشت درجه افزایش می یابد.

برنامه‌ریزی برای کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه در سال جاری

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه از برنامه ریزی برای کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری استان نسبت به سال گذشته خبر داد.

قیمت کالاهای اساسی در کردستان بالاتر از میانگین کشوری نیست

سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعە منابع استاندار کردستان گفت: قیمت کالاهای اساسی در کردستان گران‌تر از میانگین سایر استان‌های کشور نیست.

۸۸۲ میلیمتر میانگین بارش‌های سالزراعی جاری در استان

میانگین بارش های سالزراعی جاری تاکنون در کهگیلویه و بویراحمد 882.3 میلیمتر است.

میانگین بهره وری صفراست/دولت بی‌تفاوت؛ مجلس مطالبه‌گری نمی‌کند

رئیس انجمن بهره وری گفت:نمایندگان تنها به بودجه اهمیت می دهند در حالی که رشد بهره وری از اهداف برنامه های توسعه ای کشور است اما نمی بینیم که دستگاه های ناظر در این خصوص مطالبه گری کنند.

اهدای خون در اردبیل بیشتر از میانگین کشوری است

اردبیل - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان اردبیل گفت: میانگین اهدای خون در کشور 25.7 در هزار و در استان اردبیل 31.7 در هزار است.

میانگین باران در استان کرمانشاه به 733 میلی متر رسید

کرمانشاه- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: میانگین بارش باران از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون (اول مهر 97 تا 25 اردیبهشت 98) به 733.4 میلی متر رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد و نسبت به دوره بلند مدت نیز 70 درصد رشد داشته است.

میانگین سالمندان البرز پایین‌تر از متوسط کشوری/مدیران در راستای وظایف، رفاه سالمندان را فراهم کنند

معاون استاندار البرز ضمن تاکید بر فراهم کردن نیاز سالمندان گفت: با بررسی آمار و ارقام میانگین سالمندان البرز از متوسط کشوری پایین‌تر است.]]>

قیمت‌های میادین میوه؛ ۳۴ درصد زیر میانگین سطح شهر

قیمت انواع میوه و محصولات فرنگی در میادین میوه و تره بار به طور متوسط ۳۴ درصد زیر قیمت میانگین سطح شهر است