آسیب شناسی سیل اخیر؛ چالش ها و راهکارها

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: همه دستگاه ها در امداد رسانی سیل اخیر تلاش کردند و درحال حاضر با همت همه باید به فکر بازسازی و کمک به مردم باشیم اما نتیجه تحقیقات نشان می دهد چند دستگاه از جمله وزارتخانه های نیرو، راه و شهرسازی و کشور و شورای عالی شهرسازی بامطالب مرتبط

لزوم آسیب‌شناسی فعالیت‌های آموزشی حج

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بر آسیب‌شناسی و نقد و بررسی فعالیت‌های آموزشی بعثه مقام معظم رهبری با استفاده از کارشناسان خبره تأکید کرد

انتخابات سال های گذشته آسیب شناسی شود

زنجان-فرماندار شهرستان زنجان گفت: انتخابات سال های گذشته آسیب شناسی شود و با رصد کمبودها و نواقص، تمامی ظرفیتهای مجموعه فرمانداری و دستگاههای اجرایی در پیشبرد امور انتخابات به کار گرفته شود.

روادید و آسیب به جاده منتهی به چذابه 2 چالش اربعین در خوزستان

اهواز - ایرنا - صدور روادید رایگان برای زائران اربعین و آسیب جدی به زیرساخت های مسیر دسترسی به مرز بین المللی چذابه در خوزستان ، 2 چالش اساسی پیش رو در حرکت کاروان های اربعین حسینی به شهرهای مقدس عراق در امسال است.

لزوم آسیب‌شناسی حادثه سیلاب‌های امسال به صورت بی‌طرف

رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها در بازدید از مناطق سیل‌زده استان گلستان، بر لزوم آسیب‌شناسی حادثه سیلاب‌های سال جاری به صورت بی‌طرف تاکید و تدوین درس آموخته‌ها و ارائه راهبردها را از جمله اهداف این گزارش توصیف کرد. 

میزگرد چالش های حوزه روابط عمومی استان مرکزی برگزار شد

اراک - ایرنا - میزگرد بررسی چالش ها، راهکارها و نقاط قوت و ضعف حوزه روابط عمومی های استان مرکزی روز سه شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) اراک برگزار شد.

میزگرد آسیب شناسی بازی های رایانه ای در ایرنا برگزار شد

قزوین - ایرنا - میزگرد بازی های رایانه ای با هدف آسیب شناسی اجتماعی و فرهنگی آنها روز چهارشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین برگزار شد.

نقاط ضعف و قوت پرداخت زکات آسیب‌شناسی شود

زنجان-نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: زکات فطره جمع‌آوری‌شده برای نیازمندان هزینه شود و آسیب شناسی نقاط ضعف و قوت پرداخت و هزینه زکات فطره مدنظر قرار گیرد.

تاکید معاون استاندار زنجان بر آسیب‌شناسی دقیق از انتخابات

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: آسیب شناسی دقیق از انتخابات گذشته باید در سه حوزه قبل از انتخابات، حین انتخابات و بعد از انتخابات صورت گیرد.

آسیب دیدگی بیش از ۲۴۰۰ ایثارگر در سیل اخیر

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید از آسیب دیدگی مشاغل و مسکن بیش از ۲۴۰۰ تن از ایثارگران در سیل اخیر خبر داد و گفت: حدود ۱۰۰ میلیارد برای احیای این مشاغل آسیب دیده در نظر گرفته شده است.

دلیل تفاوت در میزان شیوع آسیب‌های ورزشی چیست؟

یک دکترای آسیب‌شناسی و حرکات اصلاحی گفت: تفاوت در میزان شیوع آسیب‌های ورزشی در سطح آمادگی ورزشکاران است.

اعطا: آسیب شناسی و بازنگری ضوابط نحوه استقرار بنا ضروری است

تحمیل بیشترین تخریب سیل به کانون‌های خشکسالی/جلوی اقدامات اشتباه در بازسازی گرفته شود

به اعتقاد عضو هیأت علمی پژوهشگاه بین‌المللی زلزله در سیل‌های اخیر علاوه بر تخریب جاده‌ها و ساختمان‌های مسکونی، کشور با چالش زمین لغزش نیز مواجه بوده است؛ ضمن آنکه باید مسؤولین به خانوارهای آسیب دیده توجه ویژه داشته باشند؛ چراکه در آینده این افراد به حاشیه

اعطای گواهینامه بین‌المللی اندازه‌شناسی استاندارد به تولیدکنندگان

رییس مرکز اندازه‌شناسی سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد که در جریان مذاکرات با سازمان بین‌المللی اندازه‌شناسی قانونی، شرکت‌های تولیدکننده ایرانی می‌توانند با ارائه‌ی درخواست خود گواهینامه اندازه‌شناسی بین‌المللی دریافت کنند.

۲۴ مدرسه در سیلاب اخیر اهواز آسیب دید

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر به ۲۴ مدرسه این شهرستان آسیب وارد شد.]]>

۲۴ مدرسه اهواز در سیلاب اخیر آسیب دید

اهواز- معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر به ۲۴ مدرسه این شهرستان آسیب وارد شد که ۱۰ مدرسه نیاز به تخریب و بازسازی دارند.

درخواست باستان‌شناسان از نمایندگان مجلس/تشکیل سازمان باستان شناسی

جامعه باستان‌شناسی ایران از نمایندگان مجلس می‌خواهد که در بررسی طرح وزارتخانه میراث فرهنگی به مسائل و مشکلات موجود تشکیلات باستان شناسی ایران توجه کنند و سازمان باستان‌شناسی را تشکیل دهند.

خرید 90 اثر ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی از نمایشگاه 32

درخواستی برای ایجاد سازمان باستان‌شناسی

«ساختار فعلی پژوهشکده‌ی باستان‌شناسی جوابگوی ظرفیت‌ها و مطابق با انتظارات موجود از تشکیلات باستان‌شناسی و باستان‌شناسان ایرانی نیست و از نظر مالی هیچ استقلالی از خود ندارد و قادر نیست از پروژه‌های علمی و ضروری بطور بهینه پشتیبانی کند، تجربه‌ی جهانی نشان د

اعلام آخرین مهلت ارسال طرح‌ها به چالش ساخت روانکار یا نانوپوشش مقاوم به حرارت

تیم‌های علاقه‌مند برای شرکت در چالش ساخت روانکار با نانو پوشش مقاوم به حرارت تا ۱۸ خردادماه فرصت دارند تا طرح‌های خود را به دبیرخانه این چالش ارسال کنند.

ساخت گجت‌های پوشیدنی پایش عملکرد قلب در یک چالش فناوری

به منظور کاهش هزینه‌های درمانی، مرکز نانو الکترونیک ایران در نظر دارد بزرگترین چالش ساخت پلتفرم‌های پایش از راه دور بیمار را برگزار کند و در این چالش شرکت‌کنندگان طرح‌های خود را در زمینه ساخت گجت‌های پوشیدنی سنجش عملکرد قلب انسان ارائه خواهند داد.