افزونه جدید کروم جیمیل را چشم نواز و سبک می‌کند
مطالب مرتبط

فایرفاکس از گوگل‌کروم جلو می‌زند

موزیلا به عنوان شرکت توسعه دهنده مرورگر اینترنتی فایرفاکس اعلام کرده که قصد دارد سرعت نسخه جدید آن را به گونه‌ای افزایش دهد که از گوگل کروم نیز پرسرعت تر باشد.

نجات 2 معدن‌کار محبوس در معدن کروم داورزن

رئیس جمعیت هلال‌احمر سبزوار گفت: ۲ معدن‌کار محبوس در معدن کروم در محدوده روستای علی‌آباد شهرستان داورزن با تلاش عوامل امدادی نجات داده شدند.

معدنکاران محبوس در معدن کروم داورزن نجات یافتند

سبزوار- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: امدادگران این جمعیت روز چهارشنبه 2 معدنکار محبوس در معدن کروم در محدوده شهرستان داورزن را نجات دادند.

پایان جاسوسی جیمیل از رسیدهای خرید کاربران

مریم نواز: دنبال‌کننده منشور دموکراسی در کشور هستیم

دختر نواز شریف ضمن تأکید بر لزوم اتحاد احزاب مخالف دولت با یکدیگر، اوضاع اقتصادی حال حاضر در کشور را بسیار وخیم ارزیابی کرد.

نجات ۲معدنکار محبوس در معدن کروم داورزن

۲معدنکار محبوس در معدن کروم داورزن نجات یافتند.

فایرفاکس از گوگل‌کروم جلو می‌زند

نقش فلزات بر ترشح انسولین و بیماری دیابت

تهران- ایرنا- مطالعات جدید محققان دانشگاه کالیفرنیا نشان می‌دهد فلزاتی مانند روی، مس و کروم با اتصال و ترکیب با هورمون سی پپتید (C-peptide) در ترشح و تولید هورمون انسولین و دیابت نقش دارند. نتیجه این مطالعه در توسعه روش‌های درمانی موثر برای بیماری دیابت و

صدایی که تو را می خواند...

چه روح نواز است صدایی که تو را قدم به قدم به سوی خود می کشاند تا دل تشنه ات را تصاحب و سیراب دریای بیکران عشق کند.

روستایی بهشتی در دل کویرِ اردستان

روستای گِلِه اردستان با طبیعتی زیبا و چشم نواز میزبان گردشگران و مسافران است.

قد کشیدن آسمان خراش بهای مسکن در کیش

جاذبه‌های بصری کیش آنقدر زیاد و چشم نواز است که با ساعتی قدم زدن در خیابان‌ها و معابر محو جلوه‌های متنوعی می‌شویم که یکی از آن‌ها ساختمان‌های لوکس و زیبایی است که به ویژه در منطقه مسکونی صدف به چشم می‌خورد.

مرحوم رحیم موذن زاده اردبیلی

امروز 5 خرداد چهاردهمین سالگرد ارتحال استاد شیخ رحیم مؤذن‌زاده اردبیلی مشهورترین موذن ایرانی جهان اسلام است اذان روح نواز وی به عنوان میراث معنوی و فرهنگی کشور به ثبت رسیده‌است.

خان اقتصاد پاکستان را به ناکارامدترین اقتصاد آسیا تبدیل کرد

تهران- ایرنا- رهبر حزب مسلم لیگ نواز پاکستان درباره پیامدهای تداوم وضعیت آشفته اقتصاد این کشور هشدار داد و گفت، بی کفایتی نخست وزیر پاکستان، اقتصاد کشور را به ناکارامدترین اقتصاد آسیا تبدیل کرده است.

چهار انتصاب جدید توسط وزیر ارتباطات

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در احکامی جداگانه دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات، رئیس جدید پژوهشگاه فناوری اطلاعات، مدیرعامل جدید شرکت ارتباطات زیرساخت و عضو جدید هیات‌ مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت را منصوب کرد.

۲ نمایش جدید از یک کارگردان/ روایتی جدید از سیاوش شاهنامه فردوسی

شفافیت اولویت اصلی مدیریت جدید شستا است

محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا با اشاره به اینکه با استقرار وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آبان ماه 1397 و به تبع آن مسئولیت اینجانب در جایگاه مدیرعامل جدید شستا، از همان ابتدا "شفافیت" و ارائه اطلاعات به هنگام و قابل اتکا به عنوان یک برنامه اساسی

استخدام فضانورد جدید در روسیه

رئیس مرکز آموزش فضانوردان در مصاحبه‌ای با خبرگزاری ریانووستی، ضمن اعلام تصمیم سازمان فضایی روسیه، روسکاسموس در زمینه انتخاب گروه جدید فضانوردان، گفت: در استخدام جدید، روسکاسموس گروه جدیدی از پزشکان، خلبانان و مهندسان را مد نظر دارد.

ساخت و ساز مناطق سیل زده لرستان با جانمایی جدید

به گفته تابش، پس از دو هفته وآماده سازی مقدماتی، زمین های جدید به مالکان خانه های سیل زده واگذار می شود.

نگاهی به موزه جدید مجسمه «‌آزادی» نیویورک

موزه جدید مجسمه «آزادی»‌ نیویورک روز شانزدهم ماه «مه»‌ درحالی درهایش را به روی علاقه‌مندان گشود، که از این پس خانه جدید مشعل اصلی مجسمه «آزادی» نیز خواهد بود.

محقق فرانسوی: ترامپ فقط بدنبال توافق جدید با ایران است

تهران - ایرنا - محقق دانشگاه پاریس 3(سوربن جدید) معتقد است که 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا فقط بدنبال یک توافق جدید با ایران است و محتوای این توافق نیز برای او مهم نیست.