ناامیدی کاربران از نسخه جدید iOS
مطالب مرتبط

نسخه جدید اندروید با ایموجی‌های جدید!

گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که گوگل قصد دارد ایموجی‌های جدیدی را به پلت‌فرم نسخه جدید اندروید اضافه کند که در آن جنسیت تعریف نشده است.

دشمن با جنگ هوشمندانه به دنبال ناامیدی مردم است

ری- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه دشمن با جنگ هوشمندانه و ترکیبی به دنبال ناامیدی ملت است، گفت: نصرت و یاری خداوند در زمان ناامیدی مشاهده خواهد شد.

ناامیدی، گناه بزرگ

کرمان - ایرنا - نشریه واقعه با انتشار سرمقاله ای با عنوان 'ناامیدی، گناه بزرگ' به قلم مهدیه مختاری مقدم، رعایت برخی اخلاقیات را در ماه مبارک رمضان به تصویر کشیده است.

نسخه جدید پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی بارگذاری شد

سرپرست گروه اشاعه اطلاعات و دانش پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با اعلام این خبر گفت: همزمان با ماه پربرکت رمضان، نسخه جدید پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی در دو بخش کاربری و مدیری

قطع دسترسی کاربران گوشی‌های قدیمی به واتس‌اپ

واتس‌اپ به تازگی اعلام کرده که علاوه بر ویندوز فون از نسخه‌های قدیمی سیستم عامل اندروید و ios نیز پشتیبانی نخواهد کرد.

نسخه جدید استراتژی اتحادیه اروپا برای توسعه روابط با آسیای مرکزی

برای نخستین بار بعد از سال 2007، استراتژی کلی اتحادیه اروپا به منظور توسعه روابط با کشورهای آسیای مرکزی به روزرسانی شده و نسخه جدید در کمیسیون اروپایی به تصویب رسیده است.

دردسر کاربران پس از آپدیت جدید ویندوز 10

شرکت های مخابراتی فروش اطلاعات کاربران را متوقف کردند

اعتراض کاربران و حامیان حفظ حریم شخصی بالاخره سبب شد شرکت های حامل مخابراتی آمریکا فرایند جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات کاربران خود با شرکت های مشکوک را متوقف کنند.

ویکی پدیا در چین مسدود شد

تهران- ایرنا- بنیاد ویکی‌مدیا تایید کرد از ماه آوریل، سایت ویکی پدیا در سرزمین اصلی چین مسدود شده و نسخه آن به تمام زبان‌ها از دسترس کاربران چینی خارج شده است.

فرار زن جوان از خانه به دلیل ناامیدی از زندگی

زنی که به دلیل ناامیدی از رسیدن به زندگی مرفه از خانه فرار کرده بود، از سوی مأموران پلیس شناسایی و به خانه برگردانده شد.

دشمن از طریق ابزار رسانه در صدد القای ناامیدی در بطن جامعه است

وزیر دفاع گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یاس به جامعه هستند و در این شرایط روابط عمومی‌ها در ایجاد امید و نشاط در آحاد جامعه و مردم از نقش موثر و بسزایی برخوردارند.

آمریکا به دنبال ایجاد ناامیدی در مردم است

یزد - ایرنا - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا به خیال خود سه هدف کوتاه مدت برای ایجاد اختلال در نظام اقتصادی کشور، هدف میان مدت برای ایجاد یاس و ناامیدی در مردم و ناکارآمد نشان دادن حاکمیت، و هدف بلند مدت به زعم خودشان تغییر در رفتار

ابلاغ نسخه جدید دستورالعمل «بسیج ملی کنترل فشار خون» به دانشگاه‌ها

معاون بهداشت وزارت بهداشت از ابلاغ نسخه ششم دستور العمل «بسیج ملی کنترل فشار خون» به دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبر داد.]]>

اهدای یک نسخه قرآن حرم رضوی در اِزای سه نسخه فرسوده

دشمنان از طریق ابزار رسانه، درصدد القاء حس ناامیدی به جامعه هستند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یأس به جامعه هستند.

تکذیب خبر ساخت نسخه جدید Splinter Cell توسط یوبی‌سافت

استاندار تهران:رسانه ها خط مقدم مقابله با القای ناامیدی هستند

تهران-ایرنا- استاندار تهران با اشاره به اقدامات استکبار به ویژه ایجاد یاس و ناامیدی در کشور گفت: رسانه ها و مدیران روابط عمومی خط مقدم مقابله با این اقدامات هستند.

ابلاغ نسخه جدید دستورالعمل «بسیج ملی کنترل فشار خون» به دانشگاه‌ها

معاون بهداشت وزارت بهداشت از ابلاغ نسخه ششم دستورالعمل «بسیج ملی کنترل فشار خون» به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد.

ترامپ پشت خط

کاربران ایرانی در فضای مجازی با زبان طنز به نمایش جدید ترامپ پاسخ دادند

جاسوسی گوگل از کاربران جی میل

تهران- ایرنا- پایگاه اینترنتی سی ان بی سی افشا کرد: گوگل لیستی از خریدهای آنلاین کاربران را بدون اطلاعات آنان در یک صفحه اینترنتی ذخیره می کند.