آموزش آشپزی کردن با کمک آموزش دادن شناخت مواد به ربات‌ها
مطالب مرتبط

آشپزی کنید و تجربه‌تان را به اشتراک بگذارید!

تغییر سبک زندگی سبب شده این روزها کمتر به مقوله آشپزی پرداخته شود؛ در این بین شبکه‌های اجتماعی مبنتی بر آشپزی در حال محبوب شدن هستند که هدفشان آشتی دوباره شما با این سنت دیرینه است.

وقفچی: ‏دلیل انتصاب ۸ مدیر خارج از آموزش و پرورش چیست؟

نماینده زنجان با متهم کردن وزیر آموزش و پرورش به دروغگویی و انتقاد از برخی انتصابات در این وزارتخانه گفت: چرا بیش از هشت نفر از معاونان و مدیران کل وزارت آموزش و پرورش خارج از این وزارتخانه بوده و منصوب شده‌اند؟

آموزش و فرهنگ سازی راهکارهای مبارزه با مواد مخدر

استاندار آذربایجان شرقی آموزش و فرهنگ سازی را از مهمترین راهکارهای مقابله با شیوع مواد مخدر در جامعه دانست.

آموزش "خودکشی" و ارسال سیانور به نقاط مختلف کشور در تلگرام

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهمی خبر داد که با راه‌اندازی یک کانال تلگرامی اقدام به تشویق و آموزش افراد برای پایان دادن به زندگی خود می‌کرد.

ساخت ربات دارورسان با استفاده از سلول‌های قلب

تهران- ایرنا- محققان دانشگاه سیتی هنگ‌کنگ با استفاده از فناوری چاپ سه‌بعدی ربات انعطاف‌پذیر کوچکی ساختند که قابلیت خم کردن بال‌ها و دم خود را دارد.

مدارک مربوط به کنوانسیون آموزش AFC به ایران ارسال شد

رئیس کمیته آموزش گفت: بعد از یکسال تلاش مجموعه فدراسیون،مربیان، مدرسان، همکاران، اعضای کمیته آموزش، به عنوان عضو کنوانسیون آموزش AFC انتخاب شدیم.

چگونگی دریافت مجوز تأسیس مدارس آموزش از راه دور

مدیر آموزش از راه دور سازمان مدارس و مراکز غیردولتی اظهار کرد: به‌منظور افزایش پوشش تحصیلی دانش آموزان بازمانده از تحصیل مقرر است در کلیه مناطق موردنیاز به تفکیک جنسیت در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، مدارس آموزش از راه دور با رویکرد آموزش الکترونیکی راه‌اندازی می‌

با ناظم‌های چوب بدست نمی‌توان انتظار شادی در مدارس داشت/ انتقاد از تار کردن شیشه‌ کلاس‌های دخترانه/ صداوسیما ذهن‌ بچه‌ها را به سمت ناامیدی و تجمل‌گرایی سوق داده‌است

به گفته معاون دبیرکل شواری عالی آموزش و پرورش برخی از دیدگاه‌های سیاسی و نگرش‌های غلط باعث شده که آموزش و پرورش نتواند افراد توانمند را جذب کند.]]>

«آموزش در عرصه» به دانشکده های دندانپزشکی ابلاغ شد

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی از ابلاغ «آموزش در عرصه» به دانشکده های دندانپزشکی سراسر کشور و تدوین آیین نامه اجرایی چگونگی آموزش به دانشجویان خبر داد.

آموزش 17 هزار نفر در مراکز دولتی فنی و حرفه ای هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- معاون آموزش و پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان از آموزش 17 هزار و 74 نفر در آموزشگاه های دولتی فنی و حرفه ای استان در سال گذشته خبر داد.

آموزش و پرورش به جای زانو زدن در برابر موسسات آموزشی آزاد از ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کند

نماینده مردم تهران با تاکید بر این که نظام آموزشی امروز کشور پرورش را فدای آموزش غلط کرده است گفت: آیا آموزش و پرورش توانسته است آموزش رایگان و عدالت آموزشی را اجرایی کند؟ آیا با ادامه روش‌های غیر استاندارد آموزشی فرزندان کشور قادر هستند در صحنه صنعت، کشا

9350نفر از دانش آموزان بوشهری آموزش نجوم دیدند

بوشهر- ایرنا - کارشناس رصد خانه مهر وابسته به اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت:درسال تحصیلی جاری 9350دانش آموز این استان آموزش نجوم را فراگرفتند.

خیّر بوکانی 5000 مترمربع باغ به آموزش و پرورش اهدا کرد

مهاباد - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بوکان گفت: یکی از خیّران این شهرستان در اقدامی خداپسندانه یک باغ به مساحت پنج هزار متر مربع را جهت احداث اردوگاه به آموزش و پرورش اهدا کرد.

سعیدی: رئیس جمهور آموزش و پرورش را به ریل اصلی خود بازگرداند

نماینده مردم تهران در مجلس در انتقاد از آموزش و پرورش گفت: در نظام آموزش و پرورش گرفتاری‌ها به قدری است که ساختار فلج شده است تمام توان این ساختار اما صرف کارهای با اولویت پایین‌تر می‌شود.

ثبت‌نام کودکان ۶ سال تمام در پایه اول مجاز است

 معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش شرط اصلی ثبت نام کودکان در سال تحصیلی جدید، سن ۶ سال تمام است.

تصمیم آلمان و هلند برای متوقف کردن آموزش نظامیان عراقی

منابع خبری اعلام کرده‌اند آلمان و هلند تصمیم دارند آموزش نظامیان عراقی را تا اطلاع ثانوی متوقف کنند.

بازگشت 851 کودک بازمانده از تحصیل به چرخه آموزش ادامه دارد

بندرعباس- ایرنا- معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تلاش برای جذب و بازگشت 815 کودک بازمانده از تحصیل در استان به چرخه آموزش ادامه دارد.

بطحایی در طالقان: کاستی‌ها در آموزش و پرورش زیاد است

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تلاش ما در این وزاتخانه رفع مشکلات و فرآهم آوردن محیطی مناسب برای تحصیل دانش‌آموزان است، گفت:کاستی‌ها در آموزش و پرورش زیاد است.

ابلاغ برنامه تأسیس مدارس آموزش از راه دور با رویکرد آموزش الکترونیکی

آموزش و فرهنگ‌سازی، راه‌های جلوگیری از ورود حرکات انحرافی به مدارس

آموزش و پرورش باید از طریق آموزش‌های دینی و فرهنگ‌سازی، راه‌های ورود حرکات و فتنه‌ها را به مدرسه مسدود کند.