فیروزآبادی: پیام رسان های خارجی قابل اتکا نیستند
مطالب مرتبط

تکذیب خرید ۸۰ میلیاردی پیام رسان آی گپ

همراه اول، در پی انتشار خبری در برخی کانال‌های فضای مجازی مبنی بر خرید ۸۰ میلیاردی پیام رسان آی گپ، ضمن انتشار اطلاعیه‌ای مطالب ذکر شده در این خبر را نادرست خواند و تکذیب کرد

اروپا و امریکا قابل اعتماد نیستند

امروز با گذشت یک سال از خروج امریکا از برجام دنیا فهمید که اروپا و امریکا قابل اعتماد نیستند .

دستگاه‌ها و مردم حامی پیام‌رسان‌های داخلی باشند

تکذیب خبر دروغ خرید ۸۰ میلیاردی پیام رسان توسط همراه اول

افزایش اتکا به نوغان داخلی به ۴۰درصد

امسال میزان اتکا به نوغانِ تولیدِ داخل از ۲۹درصد به ۴۰درصد افزایش می‌یابد.

فضای مجازی یک عرصه بزرگ و جدی است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در حال حاضر درگیر یک نبرد رسانه‌ای هستیم و باید در این جنگ، از پیام‌رسان‌های داخلی حمایت شود تا بستر مناسبی برای بیان دیدگاه‌ها داشته باشیم.

واتس‌اپ را هرچه سریع‌تر آپدیت کنید!

آسیب‌پذیری جدیدی در اپلیکیشن پیام‌رسان واتس‌اپ به تازگی کشف و اعلام شده است که برای مدتی طولانی امکان سواستفاده از اطلاعات خصوصی کاربران را به هکرها داده است.

سهم تلگرام در ایجاد محتوا چقدر است؟

اگر تأثیرات مثبت و حتی کارآفرینی که امروزه از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها ایجاد شده را نادیده بگیریم، شاید بخشی اعظمی از این فضا به سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت افراد محدود باشد.

عوامل دستیابی به صلح پایدار/ انسان گرایی به معنای نفی خدا نیست

عماد افروغ گفت: من با این دیدگاه که خدا و انسان قابل جمع نیستند، مقابله می‌کنم. چگونه با نفی ظرفیت های خدا بنیاد انسانی می توان از مسئولیت و شدن انسان سخن به میان آورد؟

فیروزآبادی: برای ایجاد پلت فرم ها باید از مزیت سرزمینی، فرهنگی و دانش بومی استفاده کنیم

شفافیت اولویت اصلی مدیریت جدید شستا است

محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا با اشاره به اینکه با استقرار وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آبان ماه 1397 و به تبع آن مسئولیت اینجانب در جایگاه مدیرعامل جدید شستا، از همان ابتدا "شفافیت" و ارائه اطلاعات به هنگام و قابل اتکا به عنوان یک برنامه اساسی

پشت صحنه مذاکرات

آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و بدنبال تله گذاری برای مذاکره با ایران هستند تا ضمن گرفتن مولفه‌های قدرت نظام اسلامی به اسم «تغییر رفتار» به سمت تغییر «نظام» یا همان خواب‌های تعبیر نشده‌ چهل ساله خود حرکت کنند.

فهرست کالاهای آسیب رسان به سلامت جهت منع تبلیغات منتشر شد

تهران- ایرنا- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فهرست کالاها و اقدامات آسیب رسان به سلامت جهت منع تبلیغات در سال 98 را اعلام کرد.

واتس‌اپ به جاسوس افزار رژیم صهیونیستی آلوده شد

هکرها با استفاده از شکافی در پیام‌رسان واتس‌اپ، نرم افزار جاسوسی متعلق به رژیم صهیونیستی را روی موبایل کاربران نصب کرده اند که این نرم افزار با یک تماس واتس‌اپی روی موبایل نصب می‌شود.

مسمومیت 7 نفر با قارچ سمی در زنجان؛ قارچ‌های سمی قابل تشخیص نیستند

رئیس مرکز بهداشت استان زنجان گفت: آمار مسمومیت‌های ناشی از مصرف قارچ‌های سمی در استان زنجان در سال جاری هفت نفر گزارش شده است.

آخرین وضعیت تولید محتوای فارسی در تلگرام

رئیس سازمان فناوری اطلاعات با اعلام وضعیت تولید محتوای فارسی در شبکه پیام رسان تلگرام گفت: ۹۱ درصد محتوای پربازدید در شبکه اجتماعی تلگرام، غیرسیاسی است.

خودروسازان عامل افزایش قیمت نیستند

معاون وزیر صمت : شرکت های عرضه کننده خودرو عامل افزایش قیمت نیستند

دستگاه‌های خدمات‌رسان برای نوسازی بافت فرسوده همکاری نمی‌کنند

دبیر کانون سراسری انبوه سازان گفت: نوسازی بافت های فرسوده و طرح های بازآفرینی شهری بدون همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان راه به جایی نمی‌برد.

کرم‌های مشاهده شده در مسکن مهر گرگان خطرناک نیستند

مسئول روابط عمومی محیط زیست گلستان گفت: کرم‌های مشاهده شده در منطقه مسکن مهر زیتون گرگان از نوع کرم پروانه‌اند و خطرناک نیستند.

نخست وزیر عراق: ایران و آمریکا خواهان جنگ نیستند

عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق گفت: تهران و واشنگتن خواهان جنگ نیستند و ما با هر دو طرف در تماس هستیم.