کشته های حادثه آتش سوزی خمین سه نفر شد

اراک - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت که شمار کشته شدگان آتش سوزی واحد تولید مواد شیمیایی شهرستان خمین با مرگ کارگر زخمی این حادثه به سه نفر افزایش یافت.مطالب مرتبط

حادثه رانندگی در جاده محلات به دلیجان یک کشته داشت

خمین - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حادثه رانندگی در جاده محلات به دلیجان که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سورای وانت پیکان با خودروی پژو 405 ایجاد شد، یک کشته داشت.

حادثه آتش سوزی مجتمع پتروشیمی ماهشهر غیرعمدی بوده است

کمیسیون اصل ۹۰ در گزارشی از حادثه آتش سوزی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر اعلام کرد: این آتش سوزی غیرعمدی بوده اما قصور واحدهای مدیریت و آتش نشانی محرز است.

یک کشته در حادثه سقز

در حادثه رانندگی مسیر اصلی سقز ـ دیواندره، متأسفانه یک نفر در دم کشته و ۲ نفر دیگر هم به شدت مصدوم شد.

آتش سوزی در چیتگر تهران مصدومی نداشت

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در یک ساختمان نیمه کاره در منطقه چیتگر خبر داد و گفت: این حادثه بدون مصدومیت مهار شد.

طرح توسعه ناحیه صنعتی خمین بلاتکلیف است/لزوم حل مشکل برق وآبرسانی

خمین- فرماندار شهرستان خمین گفت: طرح توسعه ناحیه صنعتی شهید سعیدی خمین که یک سال پیش در کارگروه زیربنایی استان مصوب شده بلاتکلیف است و همچنین تامین آب و برق این محدوده باید مدنظر قرار گیرد.

خواب آلودگی راننده پیکان حادثه آفرید/ 3 جوان در تصادف با تریلر کشته شدند

حادثه رانندگی در محور همدان - رزن در استان همدان ۳ کشته برجای گذاشت.]]>

مرگ یک نفر در حادثه انفجار در خیابان اشرفی اصفهانی

سخنگوی سازمان آتش نشانی: ساعت ۱۳ و ۲۱ دقیقه ظهر امروز حادثه آتش سوزی در خیابان اشرفی اصفهانی نرسیده به جلال آل احمد اطلاع رسانی شد که متاسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد

کشت گلخانه‌ای در مجتمع گل وگیاه خمین با توجه به نبود آب متوقف شود

خمین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: با توجه به استمرار مشکل تأمین آب در مجتمع تولید گل و گیاه خمین، باید سیستم کشت گلخانه‌ای را در آن متوقف کرد.

25 هزار نفر در خمین کنترل فشار خون می شوند

خمین - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: همزمان با طرح بسیج ملی کنترل فشارخون 25 هزار نفر از جمعیت بالغ این شهرستان به منظور شناسایی، آگاه بخشی و درمان به موقع غربالگری فشار خون می شوند.

حادثه آتش‌سوزی در انبار ضایعات سرآسیاب کرمان/ حریق بعد از ۴ ساعت مهار شد

آتش‌سوزی در یکی از خانه‌های محله سراسیاب شهر کرمان، بعد از ۴ ساعت تلاش آتش نشانان خاموش شد.]]>

حاشیه سازی برخی از آتش سوزی بازار تبریز/پرداخت خسارت آسیب دیدگان حادثه آتش سوزی بازار تبریز

هشت میلیارد ریال زکات در خمین جمع آوری شد

خمین - ایرنا - مسئول اجرایی زکات در خمین گفت: هشت میلیارد و 160 میلیون ریال زکات واجب و مستحب، فطریه و کفاره سال گذشته در این شهرستان جمع آوری شده است.

محموله ۵ تنی شکر بدون مجوز حمل در خمین توقیف شد

اراک- فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: در عملیات مأموران انتظامی لکان در شهرستان خمین، یک دستگاه خودروی کامیون حامل پنج تن شکر بدون مجوز حمل توقیف شد.

تامین آب مهمترین مشکل طرح های کشاورزی خمین است

خمین - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: تامین آب مورد نیاز مهمترین مشکل طرح های کشاورزی و گلخانه ای خمین است.

آتش‌سوزی در خیابان اشرفی اصفهانی تهران با یک کشته

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار و آتش‌سوزی یک مغازه تعمیرات خودرو و تعویض روغن در محدوده اشرفی اصفهانی خبر داد.

۲۱ کشته و زخمی در آتش سوزی در نجف

وزارت کشور عراق اعلام کرد: مرکز تجاری البشیر کاملا در آتش سوخت و شمار کشته شدگان تاکنون چهار نفر و زخمی شدگان هفده نفر هستند.

35 درصد دانش آموزان خمین در هنرستان ها تحصیل می کنند

خمین - ایرنا - مدیرآموزش و پرورش خمین گفت: 35 درصد از مجموع دانش آموزان این شهرستان در مراگز فنی و حرفه ای، کار و دانش و هنرستان ها اشتغال به تحصیل دارند.

آتش‎سوزی دوباره در مجموعه ورزشی انقلاب/ آتش‌نشانان به موقع رسیدند

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است.

6 هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پلیس خمین کشف شد

خمین - ایرنا - فرمانده انتظامی خمین گفت: 6 هزار لیتر سوخت قاچاق در 2 عملیات جداگانه در این شهرستان توسط ماموران پاسگاه انتظامی لکان کشف و ضبط شد.

یک کشته و 4 مصدوم بر اثر گازگرفتگی در بیمارستان محک

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از گازگرفتگی در زیرزمین یک مجتمع درمانی در دارآباد خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت.