اطفای حریق در بخش عراقی هورالعظیم ادامه دارد

اهواز - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از ادامه عملیات اطفای حریق در بخش عراقی تالاب هورالعظیم در سومین روز خبر داد و گفت: در روزهای گذشته موفق شدیم بخش هایی از آتش این تالاب در خاک عراق را با استفاده از بالگردهای آبپاش خاموش کنیم.



مطالب مرتبط

مانور عملیات اطفای حریق در شهرستان کهگیلویه برگزار شد

یاسوج- فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مانور عملیات اطفای حریق در شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

شرکت های نفتی خارجی مانع آبگیری بخش عراقی هورالعظیم شدند

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: کشور عراق به توصیه شرکت های نفتی خارجی مانع ورود آب به بخش عراقی چذابه در هورالعظیم شده است.

لرستان|پایگاه هوایی اطفای حریق منابع‌طبیعی در کوهدشت احداث شود

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: پایگاه هوایی اطفای حریق منابع‌طبیعی با توجه به کوهستانی‌بودن این شهرستان در کوهدشت احداث شود.

شرکت های نفتی خارجی مانع آبگیری بخش عراقی هورالعظیم شدند

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با اشاره به رد اظهاردات منتسب به خود از سوی یکی از خبرگزاری ها مبنی بر اینکه شرکت نفت مانع آبگیری چذابه شد، گفت: کشور عراق به توصیه شرکت های نفتی خارجی مانع ورود آب به بخش عراقی چذابه در هورالعظیم شده است.

کمبود تجهیزات اطفای حریق در کهگیلویه/مهار آتش‌سوزی کوهستانی نیازمند اختصاص بالگرد است

کهگیلویه و بویراحمد نیازمند بالگرد و تجهیزات برای مهار آتش‌سوزی جنگل‌ها

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ایجاد 200 کیلومتر آتش‌بر در جنگل‌ها و مراتع این استان گفت: کمک به کنترل و اطفای حریق از مزیت‌های آتش‌برها است.

87 درصد از تالاب هورالعظیم آبگیری شد

اهواز - ایرنا - مدیر دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه‌ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به آبگیری 87 درصد از تالاب هورالعظیم در سال آبی 98-97 گفت: بخشی از هورالعظیم در خوزستان با ظرفیت آبگیری در حدود 500 میلیون مترمکعب هنوز آبگیری نشده است.

فاجعه درچند قدمی بازار تاریخی اصفهان

اصفهان- ایرنا- بازارقیصریه از قدیمی ترین بازار‌های خاورمیانه است .وجود کارگاه های صنایع دستی ، معابر تنگ ، فرسودگی بناها، سیم کشی وانبارداری غیراصولی دراین مجموعه نشان می دهد که بروز حادثه در بازارتاریخی اصفهان محتمل می باشد و اطفای حریق امدادرسانی

با یک پتوی خیس شده نمی توان با آتش سوزی جنگل جنگید

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید براینکه با یک پتوی خیس شده و یا مقداری شاخ و برگ نمی توان به اطفای حریق در جنگل ها و مراتع پرداخت، بر مشارکت و آموزش مردمی، حضور سمن ها و تجهیز امکانات تاکید کرد.

استانداردهای بین‌المللی در حفاظت از بازار تبریز رعایت شود

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم ایجاد سیستم هوشمند اطفای حریق، بیمه شدن تمامی مغازه‌ها و ایجاد سیستم مانیتورینگ در بازار تبریز، گفت: بازار تبریز، یک اثر ثبت شده و تاریخی جهانی است و باید شیوه نگهداری و حفاظت از آن نیز متناسب با استا

انفجار و حریق در یک مغازه مکانیکی/احتمال گرفتار شدن چندین نفر

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حریق و انفجار در یک مغازه مکانیکی خبر داد و گفت: احتمال دارد افرادی در زیر آوار گرفتار شده باشند. ]]>

فرانسه: به آموزش نیروهای عراقی ادامه می‌دهیم

۸۷ درصد از تالاب هورالعظیم آبگیری شد

مدیر دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه‌ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان، از تأمین حقابه و آبگیری ۸۷ درصد از سطح تالاب بین‌المللی هورالعظیم در سال آبی ۹۸-۹۷ خبر داد.

تلاش برای کاهش حریق منابع طبیعی+فیلم

کارگاه آموزشی یک روزه اطفاء حریق در پاسارگاد برگزار شد

کامل شدن ،آبگیری تالاب هورالعظیم

۸۷ درصد از سطح تالاب بین‌المللی هورالعظیم در سال آبی ۹۸-۹۷ آبگیری شد .

کاهش حریق منابع طبیعی در فارس

کارگاه آموزشی اطفاء حریق در جنگل‌ها ومراتع با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از دهیاران، اعضای شورا‌های اسلامی ودوستداران طبیعت در پاسارگاد برگزار شد

انفعال در برابر خودروسازان تا کی ادامه دارد!؟

سریال گرانی خودرو و گران‌فروشی خودروسازان در حالی ادامه دارد که پیگیری‌ها در این زمینه از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان همچنان بی نتیجه مانده و به پاسخی نمی‌رسد.

«نقل گیتی» نخستین جلد یک سه‌گانه/ روایت زندگی یک زوج عراقی-ایرانی

محمد خسروی راد، نویسنده «نقل گیتی» این رمان را که به روایت زندگی یک زوج عراقی-ایرانی اختصاص دارد، نخستین جلد از یک سه‌گانه ادبی دانست.

شریعتمداری: برخورد با مدیران متخلف ادامه دارد

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برخورد با مدیران دو شغله و حقوق بگیران نجومی ادامه دارد و چنانچه مقاومت کنند عزل می شوند.

بارشهای رگباری ادامه دارد

مشهد- ایرنا- پیش بین مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری و وزش باد طی امروز 27 اردیبهشت و فردا در سطح استان ادامه دارد.