برای اجاره ‌ی خانه ی حیاط دار در تهران چقدر باید هزینه کرد؟
مطالب مرتبط

برای اجاره ‌ی خانه ی حیاط دار در تهران چقدر باید هزینه کرد؟

چقدر هموفیلی ها را دریافته ایم؟

تهران- ایرنا- دیشب 2 نماد پایتخت به رنگ قرمز درآمده بودند تا یادآوری از روز جهانی بیماران هموفیلی و نیز تلنگری باشد برای ما که چقدر تاکنون به یاد این دسته از بیماران بوده ایم؟ کسانی که غیر از تحمل مستمر درد، هزینه های درمانشان نیز گران است.

اجاره بهای مسکن در تهران رکورد شکست/ جدیدترین نرخ های نجومی اجاره‌ مسکن

بر اساس جدیدترین آمار مربوط به معاملات اجاره‌بها در تهران یک واحد مسکونی 120 متری در دروس 315 میلیون تومان رهن داده شده و اجاره ماهانه یک آپارتمان با همین متراژ در آپادانا بدون احتساب پول پیش 7.5 میلیون تومان است.

آخرین وضعیت سیل در خوزستان و دو استان دیگر/ دولت اجاره مسکن سیل‌زدگان را می‌پردازد

وزیر کشور با بیان اینکه در حال حاضر در کل خوزستان بیش از ۲۰۰ روستا به نوعی دچار ابگرفتگی شدند و بین ۹۶ تا ۱۰۰ موردشان غرق در آب هستند، گفت: مصوب کردیم افرادی که میتوانند ۳تا۴ ماه خانه اجاره کنند و دولت اجاره بها را پرداخت می‌کند.

پرداخت اجاره خانه به سیل زدگان

به سیل زدگان بر اساس تشخیص کمیته های کارشناسی اجاره خانه پرداخت می شود.

کمک هزینه اجاره مسکن به منازل تخریبی ناشی از رانش پرداخت می شود

مینودشت- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: کمک هزینه اجاره مسکن به صاحبان منازل تخریبی ناشی از رانش و سیل پرداخت می شود.

مستأجران نیمی از درآمد خود را صرف هزینه‌ مسکن می‌کنند/ اقداماتی برای کنترل بازار اجاره

زنگ خطر برای مستاجران به صدا در آمد

در حالی حدود دو ماه به آغاز فصل نقل‌ و انتقالات بازار اجاره‌ای باقیمانده که در نبود برنامه‌ای از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه به‌عنوان متولی این بخش، نرخ اجاره‌بها به شدت در حال افزایش است.

جانمایی مسکن سیل‌زدگان معمولان/ مردم فعلا خانه اجاره کنند

خرم‌آباد- استاندار لرستان از جانمایی مسکن سیل‌زدگان شهر معمولان خبر داد و گفت: پیشنهاد ما این است که مردم تا ساخت واحدهای جدید، در منازلی که قابلیت سکونت دارند بمانند و یا مسکن اجاره کنند.

آغاز فصل جابجایی اجاره‌نشین ها/اجاره‌بها همچنان با مبالغ بهمن ۹۸

در حالی طی چند روز آتی، فصل جابجایی مستأجران آغاز می‌شود که علیرغم تمایل موجران به افزایش اجاره، به دلیل کاهش شدید تقاضا، مالکان فعلا با ارقام بهمن‌ماه سال قبل، اقدام به عقد قرارداد می‌کنند.

پرداخت اجاره مسکن به خسارت‌دیدگان رانش زمین در شهرستان مینودشت

فرماندار شهرستان مینودشت از آمادگی پرداخت هزینه اجاره مسکن به خانواده های خسارت دیده رانش زمین در این شهرستان خبر داد.

نرخ ارز در ایران چقدر باید باشد؟ /کارگروه بررسیهای ویژه اقتصادی خبرگزاری تسنیم بررسی می‌کند

«نرخ ارز در ایران چقدر باید باشد؟» این پرسشی است که دامنه وسیعی از پاسخها به آن داده شده است. کارگروه بررسیهای ویژه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در پرونده‌ای مبسوط به این پرسش، پاسخ مبنایی خواهد داد.

مقاوم سازی خانه ها از برنامه های آتی باشد

تهران-ایرنا- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت:در آینده برای مقاوم سازی خانه ها و آزادسازی حریم رودخانه ها باید تلاش کنیم.

مرکزی| دولت باید هزینه‌های خود را کاهش و بازدهی را افزایش دهد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امروز نباید هزینه‌های بی جا را به مردم تحمیل کرد و هزینه ریخت و پاش‌ها را به دوش مردم گذاشت، دولت باید هزینه‌های خود را کاهش و بازدهی را افزایش دهد.

پهپاد های پستچی در استرالیا

پهپاد ها با کمک سیستم مکان یابی جهانی، به آدرس مشتریان می روند و بسته های سفارش داده شده را با استفاده از طناب به حیاط خانه ها منتقل می کنند

تاکید آیت الله مکارم شیرازی بر لزوم انتخاب محل امن برای ساخت خانه سیل زدگان

این مرجع تقلید شیعه گفت: انتخاب محل ساخت مسکن برای سیل زدگان نکته مهمی است که باید به آن توجه شود و باید یک مکان امن برای ساخت خانه‌ها انتخاب شود.

پرتقال فروش جاعل کارت‌های بانکی دستگیر شد

رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری یک جاعل کارت‌های بانکی خبر داد و گفت: این فرد که اهل هشتگرد است، در گرگان خانه اجاره کرده بود و با وانت در تهران پرتقال می‌فروخت.

بودجه‌های فرهنگی برای ایجاد پیوند بین مبلغان و نوجوانان هزینه شود

قم - رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه فرهنگ دینی در میان جوانان قمی باید گسترش یابد، گفت: دستگاه‌ها باید بودجه‌های فرهنگی را برای ایجاد پیوند میان مبلغان و نوجوانان هزینه کنند.

نقوی حسینی: وزیر راه و شهرسازی در خصوص مبالغ بالای اجاره بهای مسکن کاری کند

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه میزان اجاره بهای مسکن خیلی بالاست، در تذکری به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: مردم در خصوص اجاره مسکن با مشکل روبرو هستند.

فواد ایزدی: واشنگتن را مجبور به پرداخت هزینه کنیم

یک کارشناس مسائل آمریکا تاکید کرد: باید کاری کنیم که اعمال تحریم‌ها و انجام اقدامات خصمانه از سوی دولت واشنگتن علیه ایران همراه با هزینه‌هایی برای این کشور باشد.