فیس‌بوک و گوگل برای ارائه توضیح به کنگره آمریکا فراخوانده شدند
مطالب مرتبط

فیس‌بوک و گوگل برای ارائه توضیح به کنگره آمریکا فراخوانده شدند

بانک های بزرگ برای ارائه اطلاعات درباره ترامپ به کنگره احضار شدند

تهران – ایرنا – دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا «دویچه بانک» آلمان و چند بانک دیگر را برای ارائه اطلاعات درباره مسائل مالی دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور و روابط آنها با روسیه، به کنگره فراخواندند.

14 تیرانداز به اردوی تمرینی تیم تپانچه فراخوانده شدند

اردوی تمرینی تیم تپانچه در حالی از 21 فروردین ماه آغاز خواهد شد که 14 ورزشکار از 9 استان کشور به این اردو فراخوانده شدند.

سرکوب رنگین پوستان در کنگره

تهران - ایرنا - حملات انتقادی علیه «ایلهان عمر» نماینده زن مسلمان در کنگره آمریکا به دلیل مواضعش در مخالفت با سیاست های کاخ سفید در حالی شدت گرفته است که به نظر می رسد این حملات بخشی از تلاش ها برای وادار کردن رنگین پوستان کنگره آمریکا به سکوت است.

مایکروسافت: گوگل محتوای زیادی برای ارائه در استیدیا ندارد

تمجید امارات از وتو شدن دستور کنگره آمریکا برای خارج شدن از جنگ یمن

وزیر امور خارجه امارات از وتو شدن تصمیم کنگره آمریکا برای پایان یافتن مداخله این کشور در امور یمن، استقبال کرد.]]>

وزیران در مورد حضورنیافتن در مجلس توضیح قانع کننده بدهند

تهران- ایرنا- نایب رییس دوم مجلس گفت: وزیرانی که قرار بود روز گذشته برای پاسخگویی درخصوص سیل در مجلس حضور یابند باید توضیح قانع کننده‌ای برای حضور نیافتن خود ارائه کنند.

طرح ممنوعیت اقدام نظامی علیه ایران با حمایت دموکرات‌ها به کنگره آمریکا رفت

سناتور آمریکایی با حمایت از طرح ممنوعیت اقدام نظامی علیه ایران از ارائه این طرح به جلسه امروز کنگره آمریکا خبر داد.]]>

قطعنامه کنگره آمریکا و وتوی ترامپ

منافع جنگ یمن و حمایت از سعودی‌ها هم صداقت کنگره آمریکا در صدور قطعنامه بر ضد جنگ یمن و هم توانایی ترامپ برای وتو آن را با تردید روبرو می‌ سازد.

نماینده آمریکا:کنگره با وتوی قطعنامه ضد جنگ یمن مخالفت کند

نیویورک- ایرنا- نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به وتوی ترامپ نسبت به قطعنامه کنگره آمریکا درباره توقف حمایت از عربستان سعودی در جنگ یمن، از کنگره خواست با این تصمیم ترامپ مخالفت کند.

تصمیم ضد ایرانی آمریکا با سکوت کنگره رسمی شد

نیویورک- ایرنا- تصمیم دولت ترامپ در شناسایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی با اتمام مهلت قانونی برای کنگره، در فدرال رجیستر آمریکا به ثبت رسید.

بلومبرگ: تحریم‌های روسیه کنگره آمریکا را خسته کرده است

«بلومبرگ» به نقل از چند سناتور جمهوری‌خواه نوشت، در کنگره آمریکا «نوعی خستگی» از ابتکارعمل‌ها برای اعمال تحریم‌ها علیه مسکو دیده شده و سناتورهای آمریکایی نمی‌توانند برای تنبیه مسکو به‌خاطر «دخالت در انتخابات» به توافق برسند.

پلوسی پس از توییت ترامپ برای تضمین امنیت ایلهان عمر با مدیر امنیت کنگره تماس گرفت

پس از آنکه رییس جمهور آمریکا فیلمی را در توییتر منتشر کرد که ایلهان عمر، نماینده زن مسلمان در کنگره را هدف می‌گرفت، رییس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که با مدیر نظم و امنیت کنگره تماس گرفته تا از امنیت این قانون‌گذار زن مطمئن شود.

توهین سارا سندرز به اعضای کنگره آمریکا

سخنگوی کاخ‌سفید گفت که اعضای کنگره برای بررسی گزارش‌های مالیاتی ترامپ به اندازه کافی باهوش نیستند.]]>

استقبال امارات از موضع ترامپ در قبال تصمیم کنگره درباره جنگ یمن

وزیر خارجه امارات از موضع رئیس جمهوری آمریکا در استفاده از حق وتو در قبال تصمیم کنگره برای پایان دادن به حمایت آمریکا از ائتلاف عربی در یمن استقبال کرد.]]>

پهپادهای گوگل هرچه بخواهید برایتان می‌آورند!

شرکت "آلفابت"(Alphabet) گوگل پس از سال‌ها آزمایش اکنون برای اولین بار خبر آغاز به کار سرویس تحویل هوایی کالاها طی آینده نزدیک در شهر کانبرا، پایتخت استرالیا را داده است.

گزارش مولر درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا پنجشنبه منتشر می‌شود

وزیر دادگستری آمریکا اعلام کرد که گزارش رابرت مولر، بازرس ویژه تحقیق در باره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا با بخش‌های سیاه شده روز پنج‌شنبه این هفته منتشر خواهد شد این در حالی است که دموکرات‌ها خواهان ارائه کامل این گزارش به کنگره هستند.

بانوی والیبالیست ارومیه ای به اردوی تیم ملی فراخوانده شد

ارومیه - ایرنا - نایب رییس هیات والیبال آذربایجان غربی گفت: «معصومه اسماعیلی» ورزشکار ارومیه ای به مرحله سوم اردوی تدارکاتی تیم ملی بانوان کشور فراخوانده شد.

ترامپ طرح کنگره برای پایان دادن به حمایت از تجاوز به یمن را وتو کرد

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با طرح کنگره برای پایان دادن به حمایت این کشور از تجاوز ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به خاک یمن مخالفت کرده است.

دیده‌بان حقوق بشر: کنگره آمریکا به سیسی برای تغییرات قانون اساسی چراغ سبز نشان ندهد

به دنبال سفر رئیس‌جمهوری مصر به آمریکا، دیده‌بان حقوق بشر از کنگره این کشور خواست تا به این مقام مصری برای انجام تغییرات در قانون اساسی کشورش چراغ سبز نشان ندهد.