آموزش فعال‌سازی تاچ پد Precision برای اضافه‌کردن ژست‌های حرکتی به ترک‌پد لپ تاپ
مطالب مرتبط

آموزش فعال‌سازی تاچ پد Precision برای اضافه‌کردن ژست‌های حرکتی به ترک‌پد لپ تاپ

پوری حسینی: امیدوارم هیئت واگذاری در سال 98 فعال باشد

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: امیدواریم هیات واگذاری ترتیبی اتخاذ کند که در طول سال 98 سازمان خصوصی سازی، فعال باشد؛ چرا که هیات واگذاری باید مصوبه بدهد و سازمان خصوصی سازی نیز 6 ماه عقب ماندگی نیمه دوم سال 97 را جبران کند.

نمایشگاه بین المللی کار فرصتی است برای پیدا کردن شغل

دبیردومین نمایشگاه کار گفت:یکی از اصلی‌ترین بخش‌های نمایشگاه بین‌المللی کار ایران ایجاد فضای مناسبی برای حضور استارت آپ‌هایی است که به دنبال تیم سازی و شبکه سازی منابع انسانی است.

گلدانی که آتش‌نشانی می‌کند!+فیلم

شرکت سامسونگ در حرکتی نوآورانه و فرهنگی اقدام به ساخت گلدان‌هایی موسوم به "گلدان اطفای حریق"(Firevase) کرده است که علاوه بر ایفای نقش اصلی خود قابلیت خاموش کردن آتش را نیز دارند.

آغاز کلاس‌های برخط برای زائران حج/اجرای آموزش غیرمتمرکز

سرپرست حجاج ایرانی با اشاره به اینکه برنامه آموزش غیرمتمرکز به صورت فعال در اختیار زائران حج آینده قرارگرفته است، از دست اندرکاران خواست قبل ازتشرف بیشترین اطلاعات در اختیار آنها قرار گیرد.

نقش مهم نورون‌های قشر حرکتی در اختلالات عصبی

پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی توانستند بینش جدیدی در مورد نورون‌های قشر حرکتی و نقش آنها در اختلالات عصبی ارائه دهند.

ارسال اطلاعات گوشی مسافری به همتا/ پیگیری فعال‌سازی از وزارت صمت

گمرک ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: اطلاعات ثبت شده گوشی‌های وارداتی مسافری در فروردین ماه، از سامانه گمرک به سامانه همتا ارسال شده و متقاضیان، فعال سازی موبایل را از وزارت صنعت پیگیری کنند.

واکنش بسیج دانشجویی اساتید و کارکنان دانشگاه تربیت مدرس به اضافه کردن سپاه در لیست گروه‌‌های تروریستی

250 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قزوین غیر فعال هستند

قزوین - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت:250 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی استان غیرفعال و راکد هستند و باید در سال رونق تولید برای فعال سازی حداقل 50 درصد آنها اقدام کرد.

برگزیت ؛ وقت اضافه با چالشهای جدید

دولت انگلیس که ناکامی اش در یافتن راهی برای خروج این کشور از بن بست برگزیت او را به گرفتن وقت اضافه شش ماهه از اتحادیه اروپا واداشت، در پارلمان با تداوم شماتتها استقبال شد.

طرح «هرمسجد یک خانه» حرکتی جهادی برای بازسازی مناطق سیل‌زده است

دست برادری ارتش و سپاه حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود

تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی، اتحاد روزافزون نیروهای مسلح را لازم و موجب عصبانیت دشمن دانستند و گفتند: دست برادری دادن ارتش و سپاه، حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود.

قبولی دانش آموز شیروانی با مشکل حرکتی شدید در مدرسه تیزهوشان

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی از پذیرفته شدن محمدجواد صادق زاده، دانش آموز طرح تلفیقی در آزمون دبیرستان‌های دوره اول استعدادهای درخشان خبر داد.

ایجاد سهمیه اضافه برای پشت‎کنکوری‎های سیل‎زده

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از ایجاد سهمیه اضافه برای پشت‎ کنکوری‌های سیل ‎ زده خبر داد.

نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی بی بدیل است

یاسوج- ایرنا- امام جمعه یاسوج گفت: نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی بی بدیل بوده و بر هیچ فردی پوشیده نیست.

دانش آموزان دختر آذربایجان شرقی چاق‌تر از دانش آموزان پسر هستند

رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان این‌که میانگین کشوری اضافه وزن و چاقی در بین دانش آموزان ۴۸ درصد است، گفت: طبق پایش در سال ۹۵، میانگین اضافه وزن چاقی دانش آموزان در مدارس استان ۲۳ درصد اعلام شده که براین اساس میزان چاقی در

دست برادری ارتش و سپاه حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود

رهبر معظم انقلاب اسلامی یادآورشدند: دست برادری ارتش و سپاه حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود.

حوزه زنان و آموزش عالی را فعال‌تر کردیم/ تاکید بر انتشار پیمایش‌های ملی

همایش آگاه سازی اوتیسم در کرمان

به مناسبت روزجهانی اوتیسم همایش آگاه سازی اوتیسم به عنوان فناوری یاری رسان و مشارکت های فعال با حضور خانواده افراد اوتیسمی در کرمان برگزار شد.

سامانه شفاف سازی امور شهرداری اراک به زودی راه اندازی می شود

اراک- رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: تا یک ماه آینده سامانه «عیان» با هدف شفاف سازی امورات شهرداری اراک فعال می‌شود و این مهم در دستور کار شهردار جدید قرار دارد.