رجی فیس ام پس از بازنشستگی، حساب کاربری توییتر خود را راه اندازی کرد
مطالب مرتبط

رجی فیس ام پس از بازنشستگی، حساب کاربری توییتر خود را راه اندازی کرد

تلاش توییتر برای محدودسازی هرزنامه‌نگارها

تهران- ایرنا- توییتر در جدیدترین اقدام خود در جهت مقابله با اسپمر و هرزنامه‌نگارها، تعداد حساب‌های کاربری را که هر کاربر می‌تواند در طول یک روز شروع به دنبال کردن آنها کُند را کاهش داد.

محدودیت جدیدی که به توییتر اضافه می‌شود، چیست؟

به تازگی توییتر محدودیت جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده که به واسطه آن کاربران تنها قادر خواهند بود تا سقف ۴۰۰ نفر را در روز در حساب کاربری خود فالو یا دنبال کنند.

واکنش وزیر ارتباطات به مسدودسازی حساب کاربری اینستاگرام سرداران سپاه

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی به مسدودسازی حساب کاربری انگلیسی زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی و صفحات منسوب به برخی سرداران سپاه توسط اینستاگرام واکنش نشان داد.

گوگل، حساب کاربری «پرس‌تی‌وی» را در «یوتیوب» غیرفعال کرد

اوت‌لوک مایکروسافت هک شد

گزارش‌ها حاکی از آن است که تعداد زیادی از حساب‌های کاربری سرویس اوت لوک مایکروسافت توسط هکرها و مجرمان سایبری هک شده است.

محکومیت مسدود شدن حساب کاربری سرداران سپاه

سید عباس موسوی گفت: این اقدام را جدی تلقی نمی کنیم و آمریکایی ها بار دیگر اقدام ناشایستی را در کارنامه سیاه خود به جای گذاشتند.

استوری اینستاگرامی‌ها پخش شد!

به تازگی از سوی کاربران در فضای مجازی گزارش‌های جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد برخی از استوری ایسنتاگرام کاربرانی که حساب کاربری خصوصی داشتند، برای افراد غریبه قابل مشاهده بوده است.

تغییر کاربری شاهرگ‌های طبیعت ایران

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی یزد گفت: تغییر کاربری‌های غیراصولی، فاجعه سیلاب‌ها را افزایش می‌دهد.

صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه

فرآیند حذف ۴ صفر از پول ملی آغاز شد، اینستاگرام حساب کاربری برخی از سرداران سپاه را مسدود کرد، سازمان غذا و دارو: داروهای مورد نیاز کشور ذخیره شده است و ظریف در دمشق: مقاومت دولت و ملت سوریه منطقه را از یک خطر بزرگ نجات داد از مواردی است که مطبوعات امروز

مستمری بازنشستگان ۳۱ درصدِ خط فقر است/ آیا به راستی نظام بازنشستگی زیادی «بخشنده» است؟!

طرح اصلاحات پارامتریک با استدلال حذف بخشندگی‌های صندوق‌ها به میدان آمده و قصد دارد با افزایش سن و سابقه بازنشستگی به جنگِ بحرانِ منابع - مصارف برود. اما در این بین، یک نکته کلیدی کوچک وجود دارد: برای قیاس «بخشندگی نظام‌های بازنشستگی» اگر فقط معیارمان مقا

ظریف: برای عده ای منافع نتانیاهو از جان و مال آمریکایی ها هم مهمتر است

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه در حساب توییتر خود نوشت: برای عده ای منافع نتانیاهو از جان و مال آمریکایی ها هم مهمتر است.

2هزار و 150 میلیارد تومان از بودجه 97 به دستگاه ها پرداخت شد

تهران- ایرنا- رییس ‏سازمان برنامه و بودجه با انتشار مطلبی در حساب توییتر خود اعلام کرد که روز گذشته 2 هزار و 150 میلیارد تومان از ظرفیت بودجه 97 به چند دستگاه پرداخت شد.

شناسایی شش هزارمترمربع کاربری غیرمجاز در نیشابور

شش هزار و 326 مترمربع ساخت و ساز در قالب 30 مورد تغییر کاربری غیرمجاز با نظارت گروه گشت حفاظت اراضی، از ابتدای امسال در شهرستان نیشابور شناسایی و از ادامه کار آنها جلوگیری شد.

واریز وام 5 میلیونی به حساب بازنشستگان کشوری آسیب‌دیده از سیل

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری 5 میلیون تومانی به بازنشستگان کشوری آسیب دیده از سیل اخیر در استانهای گلستان، لرستان و مازندران خبر داد.

چگونه افراد را بدون بلاک کردن، در اینستاگرام حذف کنیم؟

این گزارش به کاربران اینستاگرام آموزش می‌دهد چگونه بدون نیاز به بلاک (مسدود) کردن افراد، آنها را از فهرست دنبال کنندگان حساب کاربری خود خارج کنند.

شکنندگی آزادی بیان غربی در برابر صدای مخالف

اقدام شبکه اجتماعی اینستاگرام در مسدود کردن حساب کاربری جمعی از سرداران سپاه پاسداران، حاکی از شکنندگی آزادی بیان مورد نظر غرب در برابر صدای مخالف است

ظریف:هیچ منعی برای غنی سازی ایران وجود ندارد

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در حساب کاربری خود نوشت: طبق ان پی تی، برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت هیچ منعی برای غنی‌سازی ایران وجود ندارد؛ نه اکنون، نه در سال 2025 و نه پس از آن.

تصمیم جدی صندوق بازنشستگی کشوری برای خروج از بنگاه داری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: صندوق بازنشستگی به دنبال خروج از بنگاه‌داری است، اما چگونگی اجرای این سیاست برای بنگاه‌های مختلف متفاوت خواهد بود.

اقدام اینستاگرام شکنندگی آزادی مورد ادعای غرب را نشان داد

تهران- ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام شبکه اجتماعی اینستاگرام در مسدود کردن حساب کاربری جمعی از سرداران سپاه پاسداران را محکوم کرد و گفت:این اقدام نشان داد که آزادی بیان مورد نظر غرب تا چه میزان در برابر تحمل صدای مخالف شکننده است.