خلاء قانونی برای مقابله با تقلب علمی احساس نمی‌شود

رئیس مرکز تحقیقات سیاست گذاری علمی: موضوع تقلب علمی به صورت قانون در آمده است و دیگر خلاء قانونی در این زمینه احساس نمی‌شودمطالب مرتبط

خلاء قانونی برای مقابله با تقلب علمی احساس نمی‌شود

رئیس مرکز تحقیقات سیاست گذاری علمی: موضوع تقلب علمی به صورت قانون در آمده است و دیگر خلاء قانونی در این زمینه احساس نمی‌شود

سلب امتیازات اساتید در صورت تقلب علمی

وزیر علوم: در صورت تأیید تقلب علمی استاد همه امتیازات حاصل از آن سلب و اگر تقلب از سوی دانشجو باشد منجر به ابطال مدرک دانشجو می‌شود

سایه تقلب در نتایج انتخابات کنست و سردرگمی حامیان نتانیاهو

برخی شواهد شائبه تقلب و دستکاری در نتیجه انتخابات کنست رژیم صهیونیستی به نفع نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را  همچون تقلب در انتخابات 2016 ریاست جمهوری امریکا به نفع ترامپ تقویت می کند.

آمادگی ایران برای کمک به ونزوئلا جهت عبور از وضعیت سیاسی موجود و مقابله با دخالتهای غیر قانونی خارجی

پارلمان الجزایر رسما خلاء پست ریاست‌جمهوری را اعلام کرد

رسانه‌های عربی از مصوبه پارلمان الجزایر مبنی بر خلاء پست ریاست‌جمهوری در این کشور خبر دادند.

مواد مخدر تهدیدگر سرمایه‌های اجتماعی

رئیس کل دادگستری قزوین گفت: با وجود افزایش چند برابری انواع مواد مخدر در جامعه، کمبود‌های زیادی برای مقابله با مواد مخدر احساس می‌شود.

سفر به شهر خاموش با احساس لبریز شده کیهان

کلهر می‌خواست با «شهر خاموش» کنسرتش را تمام کند اما خاموشی شهر و احساس لبریز شده‌اش، برای ما آغازی دوباره بود.

خط تولید مرکز ملی فناوری خلاء ایران در قم افتتاح شد

قم - ایرنا - خط تولید مرکز ملی فناوری خلاء ایران به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای در مجتمع شهید علی محمدی استان قم توسط رییس جمهوری افتتاح شد.

افتتاح مرکز ملی فناوری خلاء ایران در سایت فردو

همزمان با 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای، مرحله اول طرح مرکز ملی فناوری خلاء ایران، در سایت هسته ای شهید علیمحمدی قم به بهره برداری رسید.

اولویت‌های مقابله با سیل تعیین شد

تهران- ایرنا- اولویت‌های مقابله با سیل در نخستین جلسه کارگروه آب ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشک‌سالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال جدید تعیین شد.

استفاده از بیومتریک در افغانستان؛ آیا تجربه ناکام جلوگیری از تقلب در انتخابات آینده تکرار می‌شود؟

در حالی که استفاده از دستگاه‌های بیومتریک در انتخابات پارلمانی افغانستان به دلیل نقص فنی نتوانست مانع تقلب شود، کمیسیون انتخابات این کشور در نظر دارد تا بار دیگر از این آنها در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور استفاده کند.

طرح ترامپ برای تشکیل شهر‌های اردوگاهی برای مهاجران، قانونی نیست!

رییس کمیته امنیت ملی کنگره آمریکا گفت که طرح دولت برای ایجاد شهر‌های اردوگاهی به هیچ وجه قانونی نیست.]]>

طلاق صوری برای حقوق پدر!

یک وکیل خانواده می‌گوید: «طلاق صوری برای دریافت مستمری درگذشته‌ها نمی‌تواند ‏پیگرد قانونی داشته باشد چون ظاهراً شکل قانونی رعایت شده است.»

تاثیر استامینوفن بر احساس همدلی میان افراد

در پی مجموعه‌ای از مطالعات مشابه، کارشناسان بار دیگر به بررسی اثر استامینوفن بر روان افراد به ویژه بر احساس همدلی مثبت در آنها پرداخته‌اند.

خشکسالی دیگری در راه است؟

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، با بیان اینکه این بارش‌های سیل‌آسا نتیجه تغییر اقلیم است و دو راه حل "مقابله" و "سازگاری" برای این تغییر وجود دارد، گفت: باید پذیرفت که پس از این ترسالی ممکن است خشکسالی روی دهد، بنابراین نیاز به مهیا

آمادگی دستگاههای اجرایی استان برای مقابله با سیلاب

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان از اندیشده شدن تدابیر لازم برای مقابله با وقوع سیلاب در نقاط مختلف استان خبر داد.

مجلس تصمیمانی در شأن ملت ایران علیه اقدامات آمریکا خواهد گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب تأکید کردند برای مقابله با اقدامات نابخردانه آمریکا علیه ایران، تصمیمات قانونی در خور شأن جمهوری اسلامی ایران اتخاذ خواهند کرد.

مجلس تصمیماتی در شأن ملت ایران علیه اقدامات آمریکا خواهد گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب تأکید کردند برای مقابله با اقدامات نابخردانه آمریکا علیه ایران، تصمیمات قانونی در خور شأن جمهوری اسلامی ایران اتخاذ خواهند کرد.

سرانجام مصوبه "خاص" مجلس برای پزشکان

طرح نصب کارتخوان در مطب پزشکان در سال گذشته، با اما و اگرهای بسیاری روبرو شد و نهایتا هم با تصویب مجلسی‌ها، قانونی شد و حالا بحث "پلمب مطب‌های فاقد کارتخوان" و قانونی بودن یا نبودن آن به محل بحث ذینفعان و صاحب‌نظران آن تبدیل شده...

درخواست برای دریافت جزییات استراتژی ارتش آمریکا برای مقابله با تغییرات آب و هوایی

یکی از سناتورهای آمریکا در نامه‌ای به رییس ستاد کل ارتش کشورش از وی خواست تا اطلاعات مربوط به نحوه تلاش و عملکرد ارتش برای مقابله با خطرات تغییر آب و هوایی را ارائه کند.