شورای شهر تهران درباره زمین‌های زراعی حق تصمیم‌گیری ندارد

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری در جلسه امروز و در حین بررسی یکی از پلاک ثبتی‌ها گفت: شورای شهر تهران در ارتباط با زمین‌های زراعی نمی‌تواند تصمیم‌گیری کند.مطالب مرتبط

شورای شهر تهران درباره زمین‌های زراعی حق تصمیم‌گیری ندارد

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری در جلسه امروز و در حین بررسی یکی از پلاک ثبتی‌ها گفت: شورای شهر تهران در ارتباط با زمین‌های زراعی نمی‌تواند تصمیم‌گیری کند.

تصمیم‌گیری در مورد زمین‌های زراعی پایتخت در جلسه هم‌اندیشی شورا

اعضای شورای شهر تهران تصمیم گرفتند که در مورد ابهامات زمین‌های زراعی در تهران در جلسه هم اندیشی به جمع‌بندی برسند.

اسبقیان: درباره نامزدی سرپرستان فدراسیون ها تصمیم گیری می شود

تهران- ایرنا- مدیرکل امور مشترک فدراسیون های ورزشی از بررسی و تصمیم گیری درباره نام نویسی سرپرستان فدراسیون ها در مجامع انتخاباتی خبرداد و گفت: برای پرهیز از ایجاد شائبه در انتخابات، مصلحت این بوده سرپرستان شرکت نکنند و امروز تصمیمات در حوزه ورزش عُقلایی

تصمیم آمریکا درباره سپاه از نظر سازمان ملل اعتباری ندارد

تهران - ایرنا - معاون حقوقی رییس جمهوری گفت: تصمیم کاخ سفید درباره سپاه پاسداران از منظر کمیته تامین مالی تروریسم و سازمان ملل اعتباری ندارد.

کنگره آمریکا امروز درباره اقدام ضد ایرانی ترامپ تصمیم گیری می‌کند

کنگره آمریکا تا پایان وقت امروز دوشنبه فرصت دارد تا درباره اقدام هفته گذشته «دونالد ترامپ» در تروریستی خواندن سپاه پاسداران ایران تصمیم گیری کند.

تغییر روند تصمیم گیری مغز امکان پذیر شد

تهران – ایرنا – مطالعات اخیر محققان دانشگاه پلی موث در انگلیس نشان می‌دهد با استفاده از امواج مافوق صوت کم‌شدت، می‌توان فعالیت مغز را در بخش‌هایی به طور بازگشت‌پذیر تغییر داد و این دستاورد می‌تواند در روند تصمیم‌گیری مغز موثر باشد.

صدور پروانه ساخت ‌و ساز در ۶۲ باغ واقعیت ندارد

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: ساخت و ساز در باغات تهران یک رویه عمومی چندین ساله بود که شورای شهر تهران تصمیم گرفت این رویه را تغییر دهد، این تغییر رویه زمان می برد و به سرعت میسر نیست.

نامه فرماندار تهران درباره پرونده ۶۲ برج باغ وجاهت قانونی ندارد/تهاتر و تملک بخشی از باغ‌ها در دستور کار است

رییس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران درباره نامه فرماندار تهران درباره پرونده ۶۲ برج باغ وجاهت قانونی ندارد، گفت: تهاتر و تملک بخشی از باغ‌‌ها در دستور کار است.]]>

ثمربخش: تصمیم درباره سرپرست از اختیارات مجمع کشتی است/ کشتی را با خطر تعلیق مواجه نکنیم

رییس هیات کشتی مازندران با تاکید بر اینکه طبق اساسنامه هرگونه تصمیم‌گیری درباره ادامه کار بنی تمیم یا تعیین سرپرست جدید فدراسیون از اختیارات مجمع فدراسیون کشتی است، گفت: اقدامی غیر از این می‌تواند حتی باعث تعلیق کشتی شود.

در شورای سنجش و پذیرش درباره چگونگی برگزاری کنکور دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده تصمیم‌گیری می‌شود

وزیر آموزش و پرورش صبح امروز وارد خرم آباد شد تا از روند اجرای برنامه ها درمورد حل مشکلات ناشی از سیل که در آموزش و پرورش استان لرستان انجام می شود، بازدید و بررسی کند.]]>

رسیدن به وحدت رویه درخصوص پرونده باغات در جلسه هم‌اندیشی شورا

رئیس شورای شهر تهران گفت: موضوع پرونده‌های زمین‌های زراعی و تشخیص باغات باید در جلسه هم اندیشی اعضای شورا مورد بررسی قرار گیرد.

پوتین: هیچ تصمیم فوری در مورد کاهش تولید نفت نمی‌گیریم

رئیس جمهور روسیه گفت :« ما برای همکاری با اوپک در زمینه تصمیم‌گیری حاضریم ولی هنوز نمی توانم بگویم این تصمیم چه خواهد بود» .

رویترز: تهران خواستار موضع گیری جهانی در برابر تصمیم واشنگتن شد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز امروز (یکشنبه) به نقل از 'محمد جواد ظریف' وزیر امور خارجه ایران گزارش داد که این کشور از جامعه بین المللی خواستار موضعگیری درباره سازمان تروریستی خوانده شدن سپاه پاسداران توسط واشنگتن خواهد شد.

اصفهانیان: تصمیم درباره کرانچار و سرمربی تیم ملی باید به هیئت رئیسه بیاید/ تاج باید گزینه‌های دبیرکلی را اعلام کند

فریدون اصفهانیان، رئیس هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید که برای انتخاب سرمربی تیم ملی هنوز تصمیم‌گیری نشده و تصمیم در مورد کرانچار هم باید به هیئت رئیسه اعلام شود.

ذره‌ای نباید درباره جولان اشغالی کوتاه آمد

تحلیلگر و متفکر معروف مصری ضمن تاکید بر ضرورت بازپس گیری جولان از صهیونیستها به تبعات خطرناک کوتاه آمدن و تن دادن به تصمیم ترامپ درباره جولان اشغالی پرداخت.

سال تحصیلی برای دانش‌آموزان سیل‌زده کوتاه‌تر شد

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصمیم‌گیری نهایی درباره امتحانات دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اول مناطق سیل‌زده در هفته آینده، گفت: شنبه یا یکشنبه اعلام خواهیم کرد که بخش‌هایی از کتاب‌های درسی آن‌ها حذف خواهد شد و تا آنجا که درس‌خوانده‌

تصمیم گیرندگان برای جبران خسارت سیل نگاه عادلانه داشته باشند

یاسوج- ایرنا- نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیلاب و طغیان روخانه ها خسارت فراوانی به استان وارد کرده ابراز امیدواری کرد تصمیم گیرندگان در فضای تصمیم‌گیری برای جبران خسارت نگاه عادلانه و منصفانه داشته باشند.

سال تحصیلی برای دانش‌آموزان سیل‌زده کوتاه‌تر شد

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصمیم‌گیری نهایی درباره امتحانات دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اول مناطق سیل‌زده در هفته آینده، گفت: شنبه یا یکشنبه اعلام خواهیم کرد که بخش‌هایی از کتاب‌های درسی آنها حذف خواهد شد و تا آنجا که درس‌خوانده‌ا

فلاحت پیشه: مجمع تصمیم جدیدی درباره لوایح مرتبط با FATF نگرفته است

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: هیچ تصمیم رسمی جدیدی در مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لوایح مرتبط با گروه ویژه اقدام مالی( FATF ) اتخاذ نشده است.

افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی تهران در انتظار تصمیم‌ دولت

رئیس شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر مدیریت شهری هیچ بنایی برای افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی ندارد و در این ارتباط باید دولت نظر خود را در ارتباط با افزایش کرایه‌های حمل و نقل اعلام کند.