حناچی: رئیس جمهور درخصوص حمایت از مترو قول همکاری داد
مطالب مرتبط

حناچی: رئیس جمهور درخصوص حمایت از مترو قول همکاری داد

رئیس جمهور درخصوص حمایت از مترو قول همکاری داد

شهردار تهران از وعده همکاری رئیس جمهور در خصوص حمایت از مترو خبر داد.

مترو، فضای سبز و پسماند محور مذاکرات حناچی با شهردار بغداد

بغداد - ایرنا - «پیروز حناچی» شهردار تهران در دیدار با همتای بغدادی خود درباره همکاری در حوزه های مختلف بویژه احداث خطوط مترو، پسماند و فضای سبز بحث و مذاکره کرد.

مترو، فضای سبز و پسماند محور مذاکرات حناچی با شهردار بغداد

بغداد - ایرنا - 'پیروز حناچی' شهردار تهران در دیدار با همتای بغدادی خود درباره همکاری در حوزه های مختلف بویژه احداث خطوط مترو، پسماند و فضای سبز بحث و مذاکره کرد.

توضیحات شهرداری درخصوص خبر ریزش مترو

مدیرعامل شرکت مترو تهران توضیحاتی را در خصوص انتشار خبر ریزش مترو ارائه کرد.

وزیر امور خارجه ایران وارد ترکیه شد

محمدجواد ظریف در سفر دو روزه به ترکیه با مقامات این کشور، از جمله رئیس جمهور، دیدار و درخصوص همکاری های دوجانبه و مهمترین مسائل منطقه ای بویژه موضوع سوریه گفتگو خواهد کرد.

فوتبال جهان| مجازات مارادونا به خاطر حمایت از رئیس جمهور ونزوئلا و انتقاد از ترامپ

فوتبال جهان - اسطوره فوتبال آرژانتین به دلیل اعلام حمایت از رئیس جمهور ونزوئلا، از سوی مقامات فوتبال مکزیک جریمه شد.

مشکل سرویس دهی در خط یک مترو رفع شد

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: اختلال در خط یک مقطعی بوده و با تلاش عوامل مترو رفع شد.

هیچ تونلی در مترو تهران ریزش نکرده است

مدیر عامل شرکت راه آهن مترو شهری تهران و حومه با اشاره به اینکه هیچ تونلی در مترو ریزش نکرده است، گفت: خبر حادثه منعکس شده در رسانه ها ظاهرا مربوط به ریزش یک ساختمان بر اثر گودبرداری بوده است و هیچ ارتباطی با مترو ندارد.

قاسمی: حمایت عربستان و بحرین از تصمیم ترامپ نشانه عدم درک درست آنها از واقعیت‌های منطقه است

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به حمایت عربستان و بحرین از تصمیم رئیس جمهور آمریکا در مورد سپاه پاسداران، تاکید کرد که این دو نمی‌توانند با چنین کارهایی نقش خود در حمایت از تروریسم را مخفی کنند.

حادثه در مترو اصفهان/ تلاش برای بازگرداندن قطار به خط

صبح امروز یک میله فلزی در ایستگاه مترو کوی امام، واقع در خط یک قطار شهری اصفهان، با کابین راننده برخورد کرد و موجب تداخل در فعالیت مترو شده است.

برافروخته شدن رئیس‌جمهور از عدم تحقق مطالبات سیل سال ۹۵ خوزستان

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور بشدت از جهت اجرایی نشدن مطالبات سیل سال ۹۵ استان خوزستان برافروخته شده است، گفت: رئیس‌جمهور به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور داد که خیلی سریع مطالبات سال ۹۵ برآورده شود.

دستور رئیس جمهور به استانداران برای شناسایی ساختمان‌ها و اماکن واقع در مسیل‌ها و حریم رودخانه‌

رئیس جمهور به وزیر کشور دستور داد تا استانداران با همکاری شهرداری‌ها اماکن و ساختمان‌های در معرض خطر سیل را شناسایی و گزارش دقیقی را به هیئت وزیران ارایه کنند.

همکاری سه قوه برای کمک‌ به آسیب‌دیدگان سیل اخیر در کشور ضروری است

رئیس جمهور با بیان اینکه همکاری سه قوه برای کمک‌ به آسیب‌دیدگان سیل اخیر در کشور ضروری است، گفت: امیدوارم همکاری‌های قوه قضائیه در پیشبرد امور اقتصادی کشور گسترش یابد.

4 ایستگاه‌ مترو در روز ارتش مسافرگیری نمی‌کنند

شرکتت مترو تهران اعلام کرد که ایستگاه‌های مترو شاهد، باقر شهر، شهر آفتاب و فرودگاه امام خمینی همزمان با روز ارتش 29 فروردین مسافرگیری نخواهند داشت.

حمایت قاطع رئیس‌جمهور از سپاه/ روحانی: اقدام آمریکا علیه سپاه ناشی از کینه آنهاست

رئیس‌جمهور گفت:‌انتظار دارید سپاه پاسداران مورد غضب و کینه آمریکا و اسرائیل نباشد،‌ آنها در طول 40 سال تمام توطئه‌های مختلفی را علیه ملت ایران و سپاه به کار گرفتند.

نظرات اساتید دانشگاه برای حل مسائل کشور به رئیس جمهور ارسال شد

وزیر علوم از همکاری وزارت علوم با دولت خبر داد و گفت: سال گذشته در خصوص موضوعات مختلف، اساتید دانشگاه نظرات خود را اعلام کرده و به صورت مکتوب برای رئیس جمهور و معاونان آن ارسال شد.

توضیح مترو درباره حادثه در تونل/ریزش نبود؛ پروفیل فولادی سقوط کرد

مدیر عامل شرکت راه آهن مترو شهری تهران و حومه با اشاره به اینکه هیچ تونلی در مترو ریزش نکرده است، گفت: خبر حادثه منعکس شده در رسانه‌ها مربوط به ریزش یک ساختمان بر اثر گودبرداری بوده است .

تجمع طلاب و روحانیون بیرجند در حمایت از سپاه

اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه بیرجند در تجمعی، اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم و حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام کردند.

اجتماع حوزویان در حمایت از سپاه - قم

اجتماع حوزویان قم در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بر علیه اقدام خصمانه رئیس جمهور آمریکا و ترویستی خطاب کردن سپاه، در مدرسه فیضیه این استان برگزار شد.