اتکا به توان داخلی راهکار برون رفت از مشکلات است

قزوین- نماینده بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و تحقق شعار سال اتکا به توانمندی‌های داخلی، حفظ وحدت و کمک به رونق تولید است.مطالب مرتبط

اتکا به توان داخلی راهکار برون رفت از مشکلات است

قزوین- نماینده بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و تحقق شعار سال اتکا به توانمندی‌های داخلی، حفظ وحدت و کمک به رونق تولید است.

فولادگر: بهترین راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تحقق رونق تولید است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با تاکید بر این که رونق گرفتن بازار تولید سبب ایجاد اشتغال و برون رفت از رکود تورمی می‌شود گفت: با بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید می‌توان در راستای رونق تولید گام برداشت. امروز به اندازه کافی قوانین وجود دارد م

مسیر برون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی است

ایلام - ایرنا - معاون توسعه و مدیریت بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه مسیر برون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی و ایجاد رقابت سالم است، گفت: این نخبگان هستند که می توانند این اکو سیستم را به وجود بیاورند و اگر امروز نگاه ها تغییر کند خیلی از مشکلات مرتفع

با اتکا به داخل ، شرایط رونق تولید محقق می شود

خرم آباد- ایرنا- فرماندار سلسله گفت: با اتکا به توان داخل کشور شرایط رونق تولید محقق می شود.

ضرورت حمایت از رانندگان تاکسی‌/ راهکار برون‌رفت از ترافیک در پایتخت

دو راهکار رونق تولید در سال ۹۸/وام‌های کم‌بهره ارزی، راه رونق

دبیر جامعه متخصصان نساجی، دو راهکار رونق تولید را تحرک در بازارهای داخلی و خارجی دانست و گفت: وام‌های کم‌بهره ارزی، راهکار حمایت از صادرات به منظور رونق بازار خارجی است.

بذرپاش: اقدام آمریکا علیه سپاه نشانه‌ اضمحلال و ترس دشمن است/ فعال‌سازی جنبش حل مساله راهکار برون‌رفت از معضلات

مقدم: آمریکا از اقدامات برون‌مرزی و داخلی سپاه خشمگین است

راهکار حل معضلات خانواده را در دادگاه جستجو نکنید

اهواز- رئیس قوه قضائیه گفت: راهکار حل معضلات در حوزه خانواده را نمی‌توان در دادگاه جستجو کرد و باید در حوزه امور اجتماعی و فعالیت‌های پیشگیرانه به دنبال حل معضلات خانواده باشیم.

خروج از چالش بیکاری با حمایت از تولید داخلی

رئیس اتاق تعاون ایران بیکاری و رکود را از جمله چالش‌های اقتصاد کشور دانست و گفت: راه برون رفت از این تنگنا توجه ویژه به حمایت از تولید داخلی است.

مشاور پوتین: آمریکا به‌جای اعمال تحریم‌ها، باید مشکلات داخلی خود را حل کند

مشاور رئیس جمهوری روسیه و وزیر انرژی این کشور با اشاره به اینکه همه جهان از تحریم‌های بدون کنترل آمریکا خسته شده‌اند، معتقدند که سیاستمداران واشنگتن باید روی حل و فصل مشکلات داخلی در ایالات متحده متمرکز شوند.

مسیر برون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی است

ایلام - ایرنا - معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه مسیربرون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی و ایجاد رقابت سالم است، گفت: این نخبگان هستند که می توانند این اکو سیستم را به وجود بیاورند واگر امروز نگاه ها تغیر کند خیلی از مشکلات مر

برون سپاری بخشی از وظایف دولت به مردم، تولید را رونق می‌بخشد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری اختیارات و برون سپاری بخشی از وظایف دولت به مردم و بخش خصوصی از راه‌های حمایت از تولید داخلی و رونق تولید است.

تخصیص ارز 4200 تومانی تولیدات داخلی را به نابودی می‌کشاند

گروه استان‌ها- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: تخصیص ارز 4200 تومانی تولیدات داخلی را به نابودی می‌کشاند چرا که تولیدکنندگان داخلی توان رقابت با واردات را نخواهند داشت.

تاثیر تحریم‌های داخلی بر قطعه‌سازان بیشتر از تحریم خارجی شده است

دبیر انجمن قطعه‌سازان گفت: با وجود تلاش ما برای رفع مشکلات تحریم های خارجی هرروز حجم تحریم های داخلی کشور افزایش یافته به نحوی که تأثیر تحریم های داخلی بر عملکرد قطعه‌سازان بیش از تحریم‌های خارجی شده است.

تولید داخلی رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است

قزوین- مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین گفت: تولید داخلی رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است که با توجه به آن می‌توان گام‌های سازنده‌ای را در تحقق اهداف ترسیم شده برداشت.

راهکار یک اقتصاد دان برای کاهش تورم

عضو هیات علمی دانشگاه مازندران گفت: جلوگیری از رشد نقدینگی و ارتقای توان تولید می‌تواند کاهش تورم را به همراه داشته باشد.

تعمیر اساسی لکوموتیو آلستوم با تلاش متخصصان داخلی

لکوموتیو آلستوم AD ۴۳ C با استفاده از توان داخلی، بازسازی و تعمیر اساسی شد

اصرار بر بدترین سناریوی بنزینی علیرغم وجود یک راهکار ساده

با یارانه بنزین به وانت‌های نیسان در یک بازه زمانی 5 ساله می‌توان ناوگان حمل و نقل وانتی کشور را با بهترین و پرفروش‌ترین وانت‌بار جهان بازسازی کرد.

موانع موجود در روابط فرانسه و ایران با اتکا به دوراندیشی رفع شود

تهران-ایرنا-وزیر امورخارجه کشورمان در دیدار سفیر جدید فرانسه در تهران به روابط تاریخی و وجود نگرش مثبت مردم ایران در قبال فرانسه اشاره کرد و گفت: موانع روابط بین دو کشور با اتکا به دور اندیشی و خردمندی بین مقام های دو کشور رفع می شود.