برای عمل آپاندیس به بیمارستان رفت،مرگ مغزی شد

اواسط سال ۹۳ مرد میانسالی پسر ۲۷ ساله‌اش را به اورژانس یکی از بیمارستان‌های پایتخت انتقال داد. «شهاب» از درد شدید شکمی قادر به ایستادن نبود و با کمک پدرش راه می‌رفت. پزشکان با دیدن وضعیت بیمار، او را معاینه کرده و اعلام کردند باید آپاندیس وی بلافاصله جراحمطالب مرتبط

برای عمل آپاندیس به بیمارستان رفت،مرگ مغزی شد

اواسط سال ۹۳ مرد میانسالی پسر ۲۷ ساله‌اش را به اورژانس یکی از بیمارستان‌های پایتخت انتقال داد. «شهاب» از درد شدید شکمی قادر به ایستادن نبود و با کمک پدرش راه می‌رفت. پزشکان با دیدن وضعیت بیمار، او را معاینه کرده و اعلام کردند باید آپاندیس وی بلافاصله جراح

بیمار مرگ مغزی به سه نفر زند‌‌‌‌‌‌گی بخشید‌‌‌‌‌‌

با اهد‌‌‌‌‌‌ای اعضای بیمار مرگ مغزی جان بیماران منتظر د‌‌‌‌‌‌ر لیست پیوند‌‌‌‌‌‌ اعضا نجات یافت.

کاهش اتصالات مغزی، عامل رفتار مخرب کودکان مبتلا به اوتیسم است

پژوهشگران آمریکایی برای نخستین بار، کاهش اتصالات مغزی را یک دلیل احتمالی برای رفتارهای مخرب کودکان مبتلا به اوتیسم معرفی کردند.

بیمارستان قدس پاوه در آستانه افتتاح

ایرنا-کرمانشاه- تصاویر تلاش مسئولان بیمارستان قدس شهرستان پاوه برای تکمیل و آماده سازی را نشان می دهد. این بیمارستان 64 تختخوابی در زمینی به مساحت 13 هزار و 600 متر مربع و زیربنای هشت هزار و 529 متر مربع احداث شده که برای ساخت و تجهیز آن بیش از 450 میلیار

۶ سال برای ساخت بیمارستان ملکشاهی کم بود

ایلام - مردم شهرستان ملکشاهی سالهاست با نبود بیمارستان دسته و پنجه نرم می‌کنند، سال ۱۳۹۲ کلنگ احداث یک بیمارستان ۲۲ تختخوابی در شهرستان به زمین زده شد ولی هنوز به بهره برداری نرسیده است.

‌بیمارستان شهدای کرمانشاه ‌متخصص کافی در بخش ‌سونوگرافی ندارد

رئیس بیمارستان شهدای کرمانشاه با بیان اینکه تمامی پرسنل بیمارستان شهدا در راستای خدمت‎رسانی به مردم فعالیت می‎کنند، گفت: نیروی کافی برای استفاده از تجهیزات سونوگرافی در بیمارستان شهدای کرمانشاه وجود ندارد.

بیمارستان امیرالمومنین (ع) زابل فرسوده شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت متاسفانه بیش از سی سال است که از قدمت و ساخت بیمارستان امیرالمومنین شهرستان زابل می گذرد و با توجه به اینکه احداث این بیمارستان در محلی نامناسب به جهت زهکش بودن صورت گرفته منجر به فرسوده شدن زودهنگام این بیمارستان شده است.

راه اندازی سومین دستگاه آنژیوگرافی در بیمارستان تخصصی قلب رشت

بیمارستان حشمت رشت یکی از مهمترین و فعالترین بیمارستان‌های شمال کشور در حوزه تخصصی قلب است.

تعداد بیمارستان‌های استان تهران افزایش می‌یابد

ساخت بیمارستان ملارد ۷۰ درصد و توسعه بیمارستان فیروزآبادی شهر ری ۹۰ درصد پیشرفت داشته است

افزایش بیماری های اسکلتی عضلانی در کشور/سالانه ۱۶۰هزار سکته مغزی

دانشیار گروه فیزیوتراپی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با اشاره به ابتلای سالانه ۱۶۰ هزار نفر به سکته مغزی در ایران، از کاهش سن ابتلا به بیماری‌های اسکلتی عضلانی در کشور خبر داد.

معاون وزیر راه: مقررات باعث آسیب به بیمارستان‌ها می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی در سخنانی قابل تامل اعلام کرده روش مقررات ملی ساختمان برای طراحی بیمارستان باعث آسیب به ساختمان‌های پُر اهمیت (بیمارستان‌ها) می‌شود.

بیمارستان صحرایی برای کمک به سیل زدگان در بستان برپا شد

اهواز - ایرنا -بیمارستان صحرایی شهید بقایی برای ارائه خدمات درمانی در شهرستان بستان با حضور معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برپا شد.

پیگیری روند نوبت دهی به بیماران در بیمارستان ولایت دامغان

در بخش اتاق خبر صداوسیمای مرکز سمنان، مدیر بیمارستان ولایت دامغان درباره نوبت دهی های طولانی به مراجعان این بیمارستان توضیح داد.

اهدای کمک نقدی بانک رفاه برای تجهیز بیمارستان لبافی نژاد

در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه، یک فقره چک برای خرید تجهیزات پزشکی و تخصصی به بیمارستان لبافی نژاد اهدا شد.]]>

آرزو داریم بیمارستان علوی ممتاز شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: آرزوی ما این بود که بیمارستان علوی از بیمارستان‌های بزرگ و ممتاز باشد تا ارائه خدمت سریعتر انجام شود، شاید در آینده این آرزو تحقق یابد.

کسب رتبه نخست بانک خون بیمارستان میلاد

بیمارستان میلاد در هفتمین جشنواره کشوری حکیم جرجانی، رتبه اول بانک خون در بین بیمارستان‌های استان تهران را کسب کرد

بیمارستان استهبان در مسیر سیلاب قرار دارد

نماینده مردم شهرستان‌های استهبان و نی‌ریز با بیان اینکه بیمارستان استهبان در مسیر سیلاب ساخته شده، گفت: اگر سیل به این شهر آمده بود، آب بیمارستان را فرا می‌گرفت، باید قبل از بروز حادثه چاره‌اندیشی کرد.

بانک خون بیمارستان میلاد در تهران اول شد

بیمارستان میلاد در هفتمین جشنواره حکیم جرجانی، رتبه اول بانک خون در بین بیمارستان‌های استان تهران را کسب کرد.]]>

بانك خون بیمارستان میلاد دربین بیمارستان‌های استان تهران اول شد

بانک خون بیمارستان میلاد دربین بیمارستان‌های استان تهران اول شد