بسیج ورزشکاران استان تهران برای کمک به سیل زدگان کشور

روابط عمومی فرمانداری تهران از بسیج ورزشکاران استان تهران برای جمع آوری کمک‌های مردمی برای شهروندان مناطق سیل زده کشور خبر داد.مطالب مرتبط

بسیج ورزشکاران استان تهران برای کمک به سیل زدگان کشور

روابط عمومی فرمانداری تهران از بسیج ورزشکاران استان تهران برای جمع آوری کمک‌های مردمی برای شهروندان مناطق سیل زده کشور خبر داد.

گلریزان 2.5 میلیارد تومانی ورزشکاران و هنرمندان برای سیل زدگان

تهران- ایرنا- بیش از 25 میلیارد و 300 میلیون ریال کمک های مردمی در گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به سیل زدگان جمع آوری و به سازمان هلال احمر کشور تحویل داده شد.

بسیج پزشکی البرز آلام سیل زدگان را تسکین می بخشد

کرج - ایرنا - رئیس بسیج جامعه پزشکی استان البرز گفت که تیم های بسیج جامعه پزشکی این استان در قالب گروه های مختلف و باخدمات رسانی های متفاوت در استان های سیل زده کشور حضور دارند.

پایگاه‌های بسیج پذیرای بانوان کمک کننده به سیل زدگان

رئیس سازمان بسیج بانوان کشور گفت : نزدیک به ۹ میلیون خانم عضو  بسیج هستند که برای کمک رسانی و آموزش صنایع دستی و مشاغل خانگی به بانوان سیل زده اعلام آمادگی کرده اند.

شبی که تختی با سیل زدگان خندید!

در مراسمی زیبا و به یادماندنی که باز هم جهان پهلوان کشتی ایران بهانه برگزاری آن شد، ورزشکاران، هنرمندان و خیرین برای کمک به سیل زدگان کشور آستین ها را بالا زدند تا با جمع آوری کمک های میلیاردی، باعث شادی تختی و سیل زدگان شوند.

درخواست رئیس بسیج رسانه قزوین از اصحاب رسانه برای شرکت در پویش کمک به سیل‌زدگان

رئیس سازمان بسیج رسانه قزوین از اصحاب رسانه استان خواست همراه با سراسر کشور در پویش کمک نقدی به سیل‌زدگان کشور شرکت کنند.]]>

استان های معین همه امکانات را برای مناطق سیل زده بسیج کنند

تهران - ایرنا- وزیر کشور در نشست بررسی روند بازسازی مناطق سیل زده با استانداران معین در تهران از تمامی استان های معین خواست تا امکانات خود را برای مناطق سیل زده بسیج کنند.

سامانه‌ جمع‌آوری اطلاعات سیل‌زدگان ایجاد می‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سامانه‌ای در تمام حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج برای جمع‌آوری اطلاعات سیل‌زدگان فعال خواهد شد.

هدف سرویس های امنیتی در سفرهای برون مرزی ورزشکاران هستند

تهران- ایرنا- سرپرست اداره کل حراست وزارت ورزش و‌جوانان هدف سرویس های امنیتی در سفرهای برون مرزی را ورزشکاران عنوان کرد و گفت: یکی از تکالیف ما برای اعزام ورزشکاران به این رویدادها نظارت لازم‌ با نگاه صیانتی و امنیتی است.

مراسم گلریزان به منظور کمک به سیل زدگان کشور

مراسم گلریزان به منظور کمک به سیل زدگان کشور با حضور ورزشکاران در تفرش برگزار شد

600 مربی برای 5 هزار کودک آسیب دیده سیل اعزام می شود

تهران-ایرنا- رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور و عضو قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان کشور با تاکید بر اینکه در حادثه سیل اخیر کودکان آسیب مضاعف دیدند، گفت: 600 مربی برای 5 هزار کودک مناطق آسیب دیده ساماندهی و اعزام می شوند.

ورزشکاران و پهلوانان، میدانداران امدادرسانی به سیل زدگان

جهان پهلوان امامعلی حبیبی، این روزها میدان دار کمک رسانی به سیل زدگان مازندران شده است.

بسیج جامعه پزشکی بوشهر2850 خدمت بهداشتی به سیل زدگان ارائه کرد

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: این سازمان با حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکنون 2هزار و 850 خدمت امدادی، بهداشتی و درمانی به سیل زدگان شهرستان باوی استان خوزستان ارائه کرده است.

اصحاب رسانه قزوین به پویش کمک نقدی به سیل‌زدگان می‌پیوندند

قزوین- رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: اصحاب رسانه استان قزوین نیز همراه با اصحاب رسانه سراسر کشور در پویش کمک نقدی به سیل‌زدگان کشور شرکت می‌کنند.

طرح «جهاد همبستگی ملی» در اردبیل اجرا می‌شود

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور برای خدمات‌رسانی به آسیب‌دیدگان و سیل‌زدگان همزمان با سراسر کشور طرح «جهاد همبستگی ملی» در اردبیل اجرا می‌شود.

اهواز|احداث منازل سیل‌زدگان خوزستان در میان استان‌های کشور تقسیم‌بندی شود‌

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت احداث منازل برای سیل‌زدگان، گفت: در زمینه ساخت و ساز منازل برای سیل‌زدگان به دنبال تقسیم‌بندی نقاط میان استان‌های مختلف کشور هستیم.

ساز هنرمندان کردستانی برای کمک به سیل زدگان کشور کوک شد

سنندج - ارکستر فلارمونیک استان کردستان با همراهی دو هنرمند برجسته عادل نادری و داریوش و گودرزی کنسرت خیریه در راستای کمک به سیل زدگان کشور برگزار کردند.

جمع آوری 54 میلیارد کمک مردمی برای سیل زدگان کشور

با فعالیت 199 پایگاه هلال احمر استان 54 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان سراسر کشور جمع آوری شده است.

ورزشکاران و جوانان 3میلیارد ریال به سیلزدگان کمک کردند

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از کمک 3 میلیارد و 190میلیون ریالی جامعه ورزشکاران و جوانان به سیلزدگان کشور خبر داد.

بسیج ظرفیت صنایع اراک برای کمک به سیل‌زدگان