توسعه آموزش پزشکی مجازی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی تاکید کرد: در نظر داریم طبق بیانیه گام انقلاب دوم، در حوزه توسعه آموزش مؤثرتر و فعال‌تر اقدام کنیم.
کلمات کلیدی: [ بیانیه گام دوم انقلاب] [ آموزش پزشکی مجازی]


مطالب مرتبط

توسعه آموزش پزشکی مجازی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی تاکید کرد: در نظر داریم طبق بیانیه گام انقلاب دوم، در حوزه توسعه آموزش مؤثرتر و فعال‌تر اقدام کنیم.

فضای مجازی در اشتغال و رونق تولید ملی تاثیرگذار است

تهران-ایرنا- رییس جمهوری با تاکید براینکه فضای مجازی می تواند در بخش تولید و اشتغال تحرک ایجاد کرده و در رونق تولیدملی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد، گفت: باید در راستای تدوین برنامه های موثر برای رفع موانع و مشکلات ازمسیر توسعه کسب وکار و تولید توسط شرکت ه

لزوم مهندسی مجدد نظام آموزش عالی در گام دوم انقلاب

رئیس دانشگاه یزد با ارزیابی و تبیین اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب، بر ضرورت مهندسی مجدد نظام آموزش عالی کشور تأکید کرد.

پیروزی انقلاب مرهون مساجد بود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قم عنوان کرد: امروزه با توجه به تبلیغاتی که در فضای مجازی برعلیه ما می‌شود، باید برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ابتدا مردم را جذب مساجد کنیم.

برنامه‌های وزارت علوم در جهت ادامه رشد توسعه علمی تدوین می‌شود

وزیر علوم گفت: در راستای تحقق تاکیدات رهبری در بیانیه گام دوم برنامه‌های توسعه علمی شفاف‌تر تدوین می‌شود.

باید برای پیشگیری از انتشار شایعات در فضای مجازی سیاست گذاری مناسبی داشته باشیم

رئیس جمهور با اشاره به اینکه فضای مجازی می تواند در بخش تولید و اشتغال تحرک ایجاد کرده و در رونق تولید ملی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد، گفت: باید در راستای تدوین برنامه های موثر برای رفع موانع و مشکلات از مسیر توسعه کسب و کار و تولید توسط شرکت های دانش بن

بیانیه مرکز ملی فضای مجازی در محکومیت اقدامات اینستاگرام

مرکز ملی فضای مجازی در محکومیت اقدامات شبکه اجتماعی اینستاگرام در حذف حساب‌های کاربران ایرانی بیانیه داد.

بیانیه حزب اعتدال و توسعه در محکومیت اقدام تبلیغاتی آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

حزب اعتدال و توسعه در محکومیت اقدام تبلیغاتی آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

قم|مساجد و قرآن‌پژوهان نقش مهمی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب دارند

دبیر نشست اساتید قرآنی در تحقق گام دوم انقلاب گفت: باید نقش کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، کتاب قرآن، عنصر قرآن‌پژوهی و قرآن‌پژوهان مشخص شود و با این شاخص‌ها اهتمام کنیم تا بیانیه گام دوم انقلاب را قرآن و بیانیه و مساجد را به هم متصل کنیم.

سمنان| بیانیه "گام دوم" انقلاب چراغی روشن در ادامه مسیر رسیدن به قله‌های پیشرفت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: استفاده از نسل جوان در اداره کشور از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در بیانیه "گام دوم" انقلاب است که باید مود توجه قرار گیرد.

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان قیروکارزین؛ تخت‌های بیمارستانی افزایش می‌یابد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: پروژه طرح توسعه بیمارستان امام محمدباقر(ع) شهرستان قیروکارزین با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد بازدید قرار گرفت.

آموزش مردم در راستای ارتقا فرهنگ ترافیکی ضروری است

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با تاکید بر بررسی مسایل فرهنگ ترافیکی در کمیته فرهنگ عمومی، گفت: آموزش و مشارکت مردم در راستای ارتقاء و امنیت ترافیکی امری ضروری است.

آیه سال اتحادیه، راهگشای راهبرد بیانیه گام دوم انقلاب است

تهران- ایرنا- نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، با بیان اینکه برای امسال همان آیه پایانی سوره فتح در سال 1397انتخاب شده است، گفت: این آیه راهگشای راهبردهای اشاره شده در بیانیه گام دوم انقلاب است.

آموزش‌های مهارتی را توسعه می‌دهیم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تمام تلاش مان این است که بخش آموزش‌های مهارتی در کشور توسعه یابد.

مستندنگاری دفاع مقدس الگویی برای عملی کردن بیانیه گام دوم

بیانیه گام دوم، رزومه و کارنامه‌ای کلان از انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی که حال یک موجود ۴۰ ساله است، ایستاده، سر را برگردانده، به مسیری که در این ۴۰ سال آمده می‌نگرد، عملکرد خود را ارزیابی می‌کند و مبتنی بر آن، برای آینده‌اش برنامه‌ریزی می‌کند.

بیانیه گام دوم انقلاب اعلام جهاد رهبری است

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مداحان کشور گفت: بیانیه گام دوم انقلاب در واقع اعلام جهاد رهبری است که مخاطب اصلی آن جوانان هستند.

وظایف دستگاهها برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب تبیین شود

قم ـ ایرنا ـ استاندار قم گفت: باید تکالیف و وظایف دستگاههای اجرایی برای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی کاملا مشخص و تبیین شود.

بیانیه انجمن ناشران علوم پزشکی باتاکیدبر حذف امضای طلایی منتشر شد

بیانیه انجمن ناشران کتاب علوم پزشکی با تاکیدبر حذف امضای طلایی مأموران خرید کتابخانه‌ای و عدم واریز اعتبار خرید به کارت‌های شخصی کارپردازان بجای کارتهای مخصوص پوزهای نمایشگاه کتاب منتشر شد.

تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند تربیت نیروی انسانی است

قم ـ ایرنا ـ تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: برای اجرای توصیه های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید نیروی انسانی متخصص و متعهد تربیت شود.

نقش خیرین سلامت در توسعه طرح های بهداشت مهم است

شیراز - ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه نقش خیرین سلامت در توسعه طرح های بهداشت و درمان مهم و تاثیر گذار است، گفت: هدف گذاری منسجم برای شناخت نیازمندی‌های درمانی و تامین اعتبارات توسط خیرین باید برنامه ریزی شود.