8427 نفر به مراکز درمان آسیب اجتماعی قزوین مراجعه کردند

قزوین – ایرنا – مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: در سال گذشته هشت هزار و 427 نفر به مراکز درمان و کاهش آسیب های اجتماعی بهزیستی قزوین مراجعه کرده و از خدمات آنها بهره مند شدند.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ سایر حوزه ها] [ زن و خانواده]


مطالب مرتبط

8427 نفر به مراکز درمان آسیب اجتماعی قزوین مراجعه کردند

قزوین – ایرنا – مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: در سال گذشته هشت هزار و 427 نفر به مراکز درمان و کاهش آسیب های اجتماعی بهزیستی قزوین مراجعه کرده و از خدمات آنها بهره مند شدند.

نقش موثر مراکز مشاوره در کاهش آسیب‌های اجتماعی

مدیر کل مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا گفت: در جمهوری اسلامی ایران، پلیس به عنوان مصلح اجتماعی ایفای نقش می‌کند.

آماده‌باش مراکز درمانی تامین اجتماعی در مناطق سیل‌زده/کمبود دارو نداریم

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در استان‌های سیل زده به هیچ وجه کمبود دارو وجود ندارد و نیازهای دارو و تجهیزات تامین شده است تاکید کرد: مراکز درمانی تامین اجتماعی ۱۰۰ درصد آماده بودند و اکنون هم در حال آماده باش هستند. علاوه بر این

تصمیمات نا به جا به بدنه خوشنویسی قزوین آسیب می زند

قزوین - ایرنا - یک استاد خوشنویسی در قزوین گفت: خوشنویسی آبرو و اعتبار هنری قزوین است اما برخی تصمیمات نادرست به آن آسیب وارد کرده است.

747 طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند

قزوین – ایرنا - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: در سال 97 ، 747 طرح اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری در قزوین هزار و 493 میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات برای اشتغال 2 هزار و 996 نفر دریافت کردند.

1600 مددکار و روانشناس به آسیب دیدگان سیل خدمت رسانی می کنند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: به منظور کاهش آسیب های اجتماعی و بازتوانی آسیب دیدگان از سیل اخیر 1600 مددکار اجتماعی و روانشناس برای خدمت به آسیب دیدگان در مناطق سیل زده فعالیت می کنند.

100 بازرس بر مراکز خدمات نوروزی قزوین نظارت داشتند

قزوین - ایرنا - دبیر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی قزوین گفت: 100 بازرس در ایام تعطیلات به صورت محسوس و نامحسوس بر 50 دستگاه اجرایی و همچنین مراکز خدمات دهی نوروز نظارت داشتند.

ماهانه 30 میلیارد ریال برای درمان جانبازان قزوین هزینه می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین گفت: ماهانه 30 میلیارد ریال برای ارایه خدمات درمانی به جانبازان استان در مراکز خدمات درمانی استان هزینه می شود.

احتمال ظهور آسیب‌های اجتماعی جدید

یک جامعه شناس از احتمال ظهور آسیب‌های اجتماعی جدید در آینده خبر داد و گفت: با توجه به توسعه فقر آسیب‌های اجتماعی رو به رشد است.

تبعات آسیب‌های اجتماعی بر جامعه/ دولت به شرکای اجتماعی نیاز دارد

کنترل آسیب‌های اجتماعی به عنوان خط قرمز تهدید امنیت جامعه، مقوله‌ای بسیار مهم است که اگر نخواهیم اقدام عاجلی برای آن داشته باشیم، قطعاً با مشکلات عدیده در تمامی سطوح مواجه خواهیم شد.

بیش از 3700 طرح در قزوین تسهیلات اشتغال دریافت کردند

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: سال گذشته با تخصیص 312 میلیارد تومان اعتبار به قزوین به 3 هزار و 772 طرح به میزان بیش از 260 میلیارد تومان پرداخت شد و منجر به فراهم‌شدن زمینه اشتغال 5 هزار و 519 جوان شد.

انجام سالانه ۱۸۵ میلیون بار مراجعه سرپایی به مراکز درمانی

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: سالانه ۱۸۵ میلیون بار مراجعه در بخش سرپایی و ۴.۵ میلیون در بخش بستری انجام می شود.

چالش‌های تامین اجتماعی در حوزه درمان

سیستم نوبت دهی در بیمارستان تامین اجتماعی سنندج، الکترونیکی شده است و بخشی از مشکلات این حوزه را مرتفع کرده، اما رفع چالش‌های اساسی این بخش نیازمند مشارکت وزارات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

طرح اورژانس کسب و کار در استان قزوین عملیاتی شد

قزوین- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان قزوین گفت: در راستای کمک به سیل زدگان و احیای مشاغل آسیب دیده در مناطق سیل زده طرح اورژانس کسب و کار در استان قزوین عملیاتی می‌شود.

سپرده گذاران بدرتوس به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

مشهد- ایرنا- حدود 60 نفر از سپرده گذاران موسسه منحله بدرتوس که پیش از این در قالب موسسه کاسپین ساماندهی شده بودند روز شنبه برای پیگیری مطالبات خود به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند.

مشکلات اقتصادی مانع توجه دولت به کاهش آسیب های اجتماعی نشد

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وجود مشکلات اقتصادی و کمبود منابع مالی مانع توجه دولت به کاهش انواع آسیب های اجتماعی از جمله در زمینه مواد مخدر نشده است.

سهامداران پدیده شاندیز به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

مشهد-ایرنا- حدود 180 نفر از سهامداران شرکت پدیده شاندیز ظهر پنجشنبه برای پیگیری دریافت مطالبات خود از شرکت یاد شده به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند.

توسعه مراکز مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا

مدیر کل مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا از توسعه و تقویت کمی و کیفی مراکز مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا در کلانتری‌های سراسر کشور خبر داد

۵۰۰ نفر در برنامه مجری شو در قزوین شرکت کردند

قزوین- رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: ۵۰۰ نفر از علاقمندان جوان، نوجوان و بزرگسال در برنامه مجری شو شرکت کردند و با قضاوت داوران ۳۰ مجری برتر نفر برگزیده شدند.

۵۰۰ نفر در جشنواره مجری شو در قزوین شرکت کردند

قزوین- رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: ۵۰۰ نفر از علاقمندان جوان، نوجوان و بزرگسال در جشنواره بزرگ مجری شو شرکت کردند و با قضاوت داوران ۳۰ مجری برتر برگزیده شدند.