مدیرکل بنادر گیلان: تحریم مانع فعالیت اقتصادی بندرها نیست

آستارا - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: بندرهای انزلی و آستارا با وجود تحریم های دشمنان، به فعالیت اقتصادی خود ادامه می دهند و فعالان حوزه تجارت، مشارکت خود را در این راستا افزایش دهند.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ سایر]


مطالب مرتبط

مدیرکل بنادر گیلان: تحریم مانع فعالیت اقتصادی بندرها نیست

آستارا - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: بندرهای انزلی و آستارا با وجود تحریم های دشمنان، به فعالیت اقتصادی خود ادامه می دهند و فعالان حوزه تجارت، مشارکت خود را در این راستا افزایش دهند.

سبحانی‌فر: تحریم‌های آمریکا مانع کمک‌های کشورها به مردم سیل‌زده کشورمان شد

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: اگرچه تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران مانع دریافت کمک‌های نقدی شد.

بازدید مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان از منطقه اقتصادی آستارا

ظرفیت بنادر گیلان برای توسعه حمل و نقل دریایی ملی استفاده می شود

آستارا- مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به ظرفیت های بالای بنادر این استان، تأکید کرد: از ظرفیت های بنادر آستارا و انزلی برای توسعه حمل و نقل دریایی ملی استفاده می شود.

حساب بنادر شمالی و جنوبی ایران جدا می‌شود

با تفکیک تعرفه‌های خدماتی بندری و دریایی بنادر بازرگانی کشور از سال جاری شاهد تغییر رویه فعالیت این بنادر با توجه به کارکرد آنها خواهیم بود، مساله‌ای که در انتظار تصویب از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است.

ایجاد زیرساخت‌ها برای استقرار گمرک در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان از ایجاد زیرساخت‌ها برای استقرار رسمی گمرک در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا خبر داد.

تسهیل در انجام فعالیت های اقتصادی روستائیان

استاندار گیلان در دیدار با مسئولان بنیاد مسکن گفت : مسیر انجام فعالیت‌های درآمد زا برای روستاییان تسهیل شود.

«سرپرست» فدراسیون‌ها محدودیت ندارند/بیشتر از ۶ ماه غیرقانونی نیست

به گفته مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیو‎‎ن‎ها، هیچ قانونی در مورد مدت زمان حضور سرپرستان در فدراسیون‎ها وجود ندارد و به همین دلیل فعالیت آنها پس از اتمام دوره ۳ یا ۶ ماهه غیرقانونی نیست.

مشکلات اقتصادی مانع توجه دولت به کاهش آسیب های اجتماعی نشد

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وجود مشکلات اقتصادی و کمبود منابع مالی مانع توجه دولت به کاهش انواع آسیب های اجتماعی از جمله در زمینه مواد مخدر نشده است.

یلدا ابتهاج: نام‌گذاری خیابانی در رشت به نام «سایه» مهم نیست/ دلایل واهی مدیرکل میراث فرهنگی گیلان در عدم ثبت خانه مادری سایه

نه ۳ماه نه ۶ماه؛ مدت زمان فعالیت «سرپرست»ها محدودیت قانونی ندارد

به گفته مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیو‎‎ن‎ها، هیچ قانونی در مورد مدت زمان حضور سرپرستان در فدراسیون‎ها وجود ندارد به همین دلیل فعالیت آنها پس از اتمام دوره ۳ یا ۶ ماهه غیرقانونی نیست.

سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری سازمان بنادر

مدیر کل نجات و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، از خرید و به کارگیری تجهیزات جدید مقابله با آلودگی دریایی در همه بنادر بازرگانی کشور خبر داد

فعالیت بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز تا اطلاع ثانوی متوقف شد

توسعه همکاری ها با دیپلماسی اقتصادی از برنامه های صمت گیلان است

رشت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: توسعه همکاری های بین المللی با رویکرد دیپلماسی اقتصادی از برنامه های اصلی در سال جاری است.

تحریم فعالیت‌های بین‌المللی ایران توسط آمریکا غیرقانونی است

تهران - ایرنا- رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران، تحریم‌های آمریکا بر فعالیت‌های بین المللی ایران به ویژه در بخش بهره‌وری را تاثیرگذار و غیرقانونی دانست و به این اقدام اعتراض کرد.

جسم و روح فوتبال ایران بیمار است/ مشکل از «سرمربی» تیم امید نیست

مدرس فدراسیون بین المللی فوتبال با تاکید بر اینکه مشکل تیم امید سرمربی نیست گفت: به المپیکی شدن این تیم امیدی نیست چون مشکلات فوتبال آنقدر بزرگ هست که مانع صعود این تیم شود.

ممانعت از مساعدت‌های بین‌المللی به سیل‌زدگان از مصادیق بارز نقض حقوق بشر است

یک وکیل دادگستری گفت: تحریم‌ها تحت هیچ شرایطی بالاخص در زمانی که شهروندان یک کشور را هدف قرار می‌دهد، مشروعیت نداشته و هر کشوری که در این زمینه مداخله داشته باشد و از طریق اعمال تحریم، مانع از رسیدن کمک های بین المللی به شهروندان کشوری شود که درگیر حوادث

نوبخت در گیلان: اتصال ریلی بنادر منطقه آزاد انزلی درآمد ارزی کشور را افزایش می‌دهد

گروه استان‌ها- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اتصال ریل به بنادر محدوده منطقه آزاد انزلی، میزان درآمد ارزی کشور را افزایش می‌دهد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان معرفی شد

حجت‌الاسلام مهدوی امروز رسماً به‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان معرفی شد.

وزارت خارجه آمریکا، ترکیه را به تحریم‌های شدید اقتصادی تهدید کرد

یکی از مشاورین وزارت امور خارجه آمریکا بر این باور است که موضوع اس 400 می تواند منجر به شدیدترین تحریم اقتصادی آمریکا علیه ترکیه شود.