تامین سیستم سرمایشی از نیازهای ضروری سیل زدگان است

اهواز - ایرنا- نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز تامین سیستم سرمایشی را از نیازهای ضروری سیل زدگان دانست و گفت: سوله ها و سالن های ورزشی در اختیار مردم سیل زده قرار گیرد تا با تقویت تجهیزات سرمایشی بخش عمده‌ای از مشکلات آنها برطرف شود.مطالب مرتبط

تامین سیستم سرمایشی از نیازهای ضروری سیل زدگان است

اهواز - ایرنا- نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز تامین سیستم سرمایشی را از نیازهای ضروری سیل زدگان دانست و گفت: سوله ها و سالن های ورزشی در اختیار مردم سیل زده قرار گیرد تا با تقویت تجهیزات سرمایشی بخش عمده‌ای از مشکلات آنها برطرف شود.

تامین سیستم سرمایشی از نیازهای ضروری سیل زدگان است

اهواز - ایرنا- نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز تامین سیستم سرمایشی را از نیازهای ضروری سیل زدگان دانست و گفت: سوله ها و سالن های ورزشی در اختیار مردم سیل زده قرار گیرد تا با تقویت تجهیزات سرمایشی بخش مهمی از مشکلات آنها برطرف شود.

تدارک کانکس مجهز به سیستم سرمایشی برای دامداران سیل زده خوزستانی/ اهداء ۱۵ هزار پکیج خانوادگی به سیل زدگان

استاندار خوزستان گفت: در نظر داریم ۷۰۰ تا ۸۰۰ کانکس همراه با وسایل سرمایشی جهت سیل زدگان دارای دام آماده شوند تا این افراد بتوانند در صورتی که نیاز به اسکان در دوره تابستان داشتند، شرایط زندگی برای آنها مهیا باشد. ]]>

تامین نیازهای فرهنگی سیل‌زدگان به‌اندازه خوراک و پوشاک اهمیت دارد

مژگان شیخی گفت: همان اندازه که تأمین خوراک و پوشاک کودکان سیل‌زده مهم است، تأمین نیازهای فرهنگی و روانی آنها هم ضروری است. چون افسردگی‌ در سنین پایین تمام زندگی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اماکن مسقف و سیستم سرمایشی برای سیل‌زدگان تامین شود

اهواز مرحله سوم هجوم سیلاب را پشت سر گذاشت و روند کاهشی دبی کارون آغاز شده است. هنوز هم برخی بی‌اخلاقی‌ها در فضای مجازی موجبات نگرانی مردم اهواز را فراهم می‌کند که مسئولان امر اطمینان داده‌اند بارندگی‌های پیش‌بینی شده تاثیری بر سیلاب ندارد. البته در میان

تدارک کانکس همراه با تجهیزات سرمایشی برای سیل زدگان دارای دام

اهواز-استاندار خوزستان گفت: در نظر داریم کانکس ها همراه با وسایل سرمایشی برای سیل زدگان دارای دام آماده تا در صورت نیاز به اسکان در دوره تابستان بود شرایط زندگی برای آنها مهیا باشد.

سعیدی: تامین مسکن موقت و لوازم ضروری زندگی بیشترین نیاز سیل زدگان است

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد که تامین مسکن موقت و لوازم ضروری زندگی بیشترین نیاز سیل زدگان است.

«جهاد همبستگی ملی» طرح ایده‌آلی برای تامین نیازهای سیل‌زدگان است

17 میلیارد ریال برای سیستم سرمایشی مدارس گچساران هزینه شد

گچساران - ایرنا - سرپرست آموزش و پرورش گچساران گفت: 17 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس این شهرستان به وسایل سرمایشی در سال تحصیلی 98-97 هزینه شد.

عربستان: هماهنگی ها برای تامین نیازهای بازار نفت انجام خواهد شد

تهران - ایرنا - «خالد الفالح» وزیر انرژی عربستان تاکید کرد که ریاض در پی اعلام تصمیم آمریکا مبنی بر عدم تمدید معافیت های نفتی ایران، برای جلوگیری از ایجاد نوسان و تامین نیازهای بازارهای جهانی، هماهنگی های لازم را با دیگر کشورهای تولید کننده نفت انجام خواه

بازار متشکل، محلی مطمئن برای تامین نیازهای خرد ارزی

عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه بازار متشکل ارزی،محلی مطمئن برای تامین نیازهای خرد اسکناس ارز است، گفت: بازارهای سبزه‌میدان و هرات، ساماندهی می‌شوند.

لزوم توجه به تأمین وسایل سرمایشی برای اسکان سیل زدگان

برآورده شدن نیازهای روانی سیل زدگان از مهمترین مسائل کمیسیون فرهنگی است

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین مسائل کمیسیون متبوع خود را برآورده شدن نیازهای روانی سیل زدگان عنوان کرد و گفت: باید فضایی برای اجرای برنامه های شاد ویژه سیل زدگان فراهم شود.

ساخت پردیس سینمایی از ضروری ترین نیازهای فرهنگی قزوین است

قزوین - ایرنا - رییس حوزه هنری قزوین گفت: کمبود سالن های سینما در استان کاملا محسوس بوده و رفع این مشکل از اصلی ترین نیازهای فرهنگی و هنری قزوین است.

رفع مشکلات حوزه تامین وتوزیع نهاده ها توسط جهاد کشاورزی ضروری است

اراک- معاون امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: رفع مشکلات مربوط به تامین و توزیع نهاده ها و ساماندهی این امر توسط وزارت جهاد کشاورزی در راستای تنظیم بازار ضروری است.

از نیازهای جدید سیل‌زدگان تا سرانجام معافیت نظام وظیفه اوتیسمی‌ها

جای خالی زنان در ستادهای مدیریت بحران، سرانجام معافیت نظام وظیفه اوتیسمی‌ها، نیازهای جدید سیل‌زدگان، وزش باد شدید در تهران طی فردا، پیش‌بینی بارش‌های سنگین برای ایران در دهه‌های آینده و ... از جمله مهم‌ترین اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا طی روز جاری است.

معاون وزیر ورزش:بازسازی مناطق سیل زده به نیروی متخصص نیاز دارد

کاشان- ایرنا- معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تامین لوازم ضروری سیل زدگان گفت: سیل زدگان اکنون به نیروهای متخصص و با تجربه برای بازسازی نیاز دارند.

گفت‌وگوی نماینده سازمان ملل در ایران با مسئولان وزارت خارجه درباره نیازهای سیل‌زدگان

نماینده سازمان ملل در ایران با اعلام خبر دیدار خود با مسئولان وزارت امورخارجه گفت که در این دیدار درباره نیازهای فوری سیل زدگان گفت‌گو کرده است.

آیت‌الله جزایری: گرمای 50 تا 60 درجه‌ای مناطق سیل‌زده خوزستان ‌بسیار اذیت‌کننده است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جهت اسکان سیل‌زدگان باتوجه به گرمای طاقت فرسا و اهمیت تأمین وسایل سرمایشی می‌توان از مدارس استان خوزستان با ظرفیت یک میلیون نفر استفاده کرد تا اینکه خانه‌های سیل‌زدگان نیز به حالت اولیه بازگردد.

70 درصد از نیازهای دارویی جمهوری نخجوان را ایران تامین می‌کند

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نخجوان گفت: با تلاش متولیان امور بهداشت و درمان و دستگاه دیپلماسی کشورمان 70 درصد از نیازهای دارویی جمهوری خودمختار نخجوان را ایران تأمین می‌کند.