مرکز مدیریت راههای کشور:34محور شریانی و غیرشریانی مسدود است

تهران - ایرنا - مرکز مدیریت راههای کشور دقایقی پیش اعلام کرد: در حال حاضر 11محور شریانی و 23 محورغیرشریانی کشور مسدود است و در سایر مسیرها تردد به روال عادی در جریان است.مطالب مرتبط

مرکز مدیریت راههای کشور:34محور شریانی و غیرشریانی مسدود است

تهران - ایرنا - مرکز مدیریت راههای کشور دقایقی پیش اعلام کرد: در حال حاضر 11محور شریانی و 23 محورغیرشریانی کشور مسدود است و در سایر مسیرها تردد به روال عادی در جریان است.

مرکزمدیریت راههای کشور:21 محور مواصلاتی مسدود هستند

تهران - ایرنا - مرکز مدیریت راه های کشور دقایقی پیش اعلام کرد: در حال حاضر 8 محور شریانی و 13 محورغیرشریانی کشور مسدود بوده و در سایر مسیرها تردد به روال عادی در جریان است.

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه

تهران-ایرنا-سیل تاکنون 3500 میلیارد تومان به راه ها و ابنیه فنی خسارت وارد کرد،مرکز مدیریت راه های کشور: 22مسیر شریانی و غیرشریانی مسدود است،همتی:لزوم بازارسازی منابع برداشتی خسارت سیل ازصندوق توسعه ملی و سازمان ملل:خطر مرگ جان 1500 پناهجو را در طرابلس ته

مرکزمدیریت راهها:21محورشریانی وغیرشریانی کشورمسدود است

تهران - ایرنا - مرکزمدیریت راههای کشور اعلام کرد: در حال حاضر 8 محور شریانی و 13محورغیرشریانی کشور ( 21 محور) مسدود است و در سایر مسیرها تردد وسایل نقلیه به روال عادی در جریان است.

ترافیک در راههای مازندران عادی است

ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان را عادی و روان اعلام کرد.

تلاش برای بازگشایی راههای روستایی بردسکن ادامه دارد

مشهد - ایرنا - سرپرست فرمانداری بردسکن گفت: تلاش دستگاههای عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران برای کنترل سیلاب و بازگشایی راههای روستایی مسدود شده در این شهرستان ادامه دارد.

تلاش برای بازگشایی راههای روستایی بردسکن ادامه دارد

مشهد- ایرنا- سرپرست فرمانداری بردسکن گفت: تلاش دستگاههای عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران برای کنترل سیلاب و بازگشایی راههای روستایی مسدود شده در این شهرستان ادامه دارد.

آخرین وضعیت راه‌ها|تردد روان در محورهای شمالی/28 جاده مسدود است

مرکز مدیریت راه‌های کشور از تردد روان درمحورهای شمالی خبر داد و اعلام کرد امروز 28 جاده کشور مسدود است.

انسداد راه‌های شریانی و فرعی استان‌های جنوب و جنوب شرق

در اثر بارش‌های اخیر محور‌های شریانی و فرعی در استان‌های کرمان، کرمان جنوب، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی مسدود شده است و تلاش نیرو‌های راهداری همچنان ادامه دارد

28 جاده کشور امروز مسدود است

مرکز مدیریت راه های کشور از انسداد 28 جاده کشور طی امروز 29 فروردین خبر داد.

بازگشایی محورهای شریانی و ترانزیتی کشور تا 2 هفته آینده/ آماده‌باش راهداری برای روزهای بارانی و برفی پیش‌رو

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که حدود 12000 ماشین راهداری در کشور داریم که 1000 دستگاه از آنها در سه استان سیل‌زده خدمات‌رسانی می‌کنند، گفت: مهم‌ترین هدف ما بازگشایی محورهای شریانی و ترانزیتی کشور در اسرع وقت است.

محورهای هراز و کندوان برفی است

ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت جوی محورهای هراز و کندوان را برفی اعلام کرد.

مسدود بودن 15 محور اصلی و روستایی در خراسان جنوبی

براثر سیلابهای اخیر بیش از 15 محور مواصلاتی اصلی ،شریانی و محور روستایی در خراسان جنوبی مسدود شد.

هم اندیشی با محور رونق تولید درصدا و سیمای مرکز مهاباد

تولید کنندگان و صنعتگران مهاباد امروز در نشستی با مدیر کل صداوسیمای مرکز مهاباد راههای توسعه و رونق تولید در این شهرستان را ارائه کردند .

محورهای شریانی ایلام بارانی و لغزنده است

فرمانده پلیس راه ایلام ن با اشاره به تداوم بارندگی، کاهش دید و لغزندگی جادها تا اطلاع ثانوی گفت: محورهای شریانی استان ایلام بارانی و لغزنده است.

سیلاب پنج راه ارتباطی را در خراسان جنوبی مسدود کرد

بیرجند - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت راه های استان خراسان جنوبی گفت: بر اثر بارندگی و طغیان رودخانه پنج راه ارتباطی در این استان مسدوده شده است.

آخرین وضعیت جاده‌های کشور/ مسدود شدن راه‌ها به دلیل طغیان رودها

بارندگی و طغیان رودخانه‌ها محورهای مختلفی را در سراسر کشور مسدود کرد.

تصاویر ماهواره ای وهوایی درمدیریت بحران سیلاب استفاده شد

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات وحوادث سازمان مدیریت بحران کشور از استفاده تصاویر ماهواره ای وعکس های هوایی پهپاد به منظور تحلیل آمار، نقشه ها و گزارش ها در مدیریت بحران و مدیریت ریسک سیلاب اخیر در استان های گلستان، لرستان و خوزستان خبر داد.

راه روستایی زنده جان در کاشمر مسدود شد

مشهد- ایرنا- جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران کاشمر از مسدود شدن راه روستایی زنده جان از توابع بخش مرکزی این شهرستان به علت جاری شدن سیلاب خبر داد.

۳۶ محور اصلی و فرعی مسدود است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ۳۶ محور اصلی و فرعی مسدود است که همکاران ما در پلیس راهنمایی و رانندگی در کنار سایر نهادها در حال تلاش برای بازگشایی این معابر هستند.