نامه سرگشاده ۱۰۳۳ نفر از اهالی رسانه به رییس صدا و سیما برای حفظ عادل فردوسی پور
مطالب مرتبط

نامه سرگشاده ۱۰۳۳ نفر از اهالی رسانه به رییس صدا و سیما برای حفظ عادل فردوسی پور

واکنش خداداد عزیزی به حذف عادل‌ فردوسی‌پور از نود

خداداد عزیزی ملی پوش سابق کشورمان که به تازگی مجری‌گری را نیز تجربه می‌کند، واکنش جالبی به حذف عادل فردوسی‌پور و برنامه نود از کنداکتور شبکه سوم سیما داشت.

نامه سرگشاده خانواده شهدای ترور کشور به نخست وزیر پاکستان

در پی انتشار خبر سفر نخست وزیر پاکستان به ایران ، خانواده شهدای ترور کشور، با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به « عمران احمدخان نیازی »نخست وزیر این کشور همسایه ، توجه و اهتمام پاکستان به مرزهای جنوب غربی خود برای جلوگیری از ورود تروریست‌ها به خاک جمهوری ا

فردوسی پور برای سیل زدگان کتاب می فروشد

عادل فردوسی پور برای کمک به سیل زدگان کشور از طریق فروش کتاب خودش اقدام کرد.]]>

جشن امضای عادل فردوسی‌پور به نفع سیل‌زدگان

جشن امضای آثار عادل فردوسی‌پور به نفع سیل‌زدگان برگزار می‌شود.

شرایط رزرو بلیت برای اهالی رسانه تشریح شد

مدیر رسانه و ارتباطات سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر درباره نحوه چگونگی تهیه و رزرو بلیت‌های فیلم‌های این دوره از جشنواره برای اهالی رسانه توضیح داد.

فیلم / استقبال ویژه از فروش کتاب‌های فردوسی پور برای کمک به سیل زدگان

عادل فردوسی پور امروز با حضور در مجتمع تجاری کوروش کتاب‌هایی که به نام خودش منتشر شده را به نفع سیل زدگان کشور امضا و به فروش رساند که با استقبال گسترده علاقه مندان مواجه شد.]]>

نامه سرگشاده خانواده شهدای ترور کشور به نخست وزیر پاکستان

عادل فردوسی پور به نفع سیل‌زدگان کتاب‌هایش را امضا می‌کند

931 اثر از اهالی رسانه 6 استان در جشنواره کُردی حضور دارند

سنندج - ایرنا - معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: در مجموع 931 اثر از خبرنگاران و اهالی رسانه های 6 استان در اولین دوره جشنواره رسانه های کُردی حضور دارند.

رونمایی طرح‌های برون مرزی رسانه ملی

با حضور رییس رسانه ملی طرح‌های معاونت برون مرزی صدا و سیما از جمله ”شبکه العالم سوری“، خبرگزاری بین المللی «ایران پرس» و شبکه ماهواره‌ای «هوساتی وی» به بهره برداری رسید

دانشگاه های فردوسی و اولومونتس چک تفاهم نامه همکاری امضا کردند

دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه پالاتسکی اولومونتس کشور چک تفاهم نامه همکاری علمی بین المللی امضا کردند.

اولین حضور معاون مطبوعاتی در جمع اهالی رسانه

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر همبستگی و پیوستگی اصحاب رسانه برای عبور از مشکلات، گفت: توجه به «هویت حرفه‌ای و صنفی، اقتصاد رسانه و تولید محتوای تخصصی و اثرگذار» از جمله راهبردهای اصلی معاونت مطبوعاتی است.

رسانه‌ها تنها روای بحران شده‌اند

تهران - ایرنا - رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه با اشاره به این که رسانه‌ها تنها وقوع بحران را مخابره می‌کنند، گفت: در حالی که بعد از وقوع بحران‌ها مشکلات و معضلات نمود پیدا می‌کنند و اهالی رسانه آنجا باید پیگیریشان را ادامه دهند.

سیریلیک مانع ارتباط مکتوب تاجیکان با فارسی زبانان جهان

تهران - ایرنا - گروهی از استادان ایرانی زبان و ادبیات فارسی در مناطق مختلف جهان در نامه‌ای سرگشاده به امامعلی رحمان رئیس‌جمهوری تاجیکستان، با این دلیل که الفبای سیریلیک مانعی برای برخورداری تاجیکان از اقیانوس غنی فرهنگ فارسی شده است،خواستار بازگشت خط پارس

مشکلات رسانه‌ها با همت اهالی مطبوعات قابل رفع است

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است: امروز، رسانه‌ها با مشکلاتی مواجه هستند که همگی با همت خود صنف، رفع‌شدنی است.

دانشگاه فردوسی تلویزیون اینترنتی راه اندازی کرد

مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: این دانشگاه نخستین رسانه علمی تصویری دانشگاههای ایران را با عنوان تلویزیون اینترنتی دانشگاه (تاد) راه اندازی کرد.

اون برای پوتین نامه نوشت

رسانه‌های دولتی در آستانه دیدار برنامه‌ریزی شده میان رهبران کره شمالی و روسیه در اواخر ماه جاری میلادی گزارش دادند، رهبر کره شمالی نامه‌ای به رئیس جمهور روسیه فرستاده و در آن متعهد انجام تلاش‌هایی برای تقویت روابط دو جانبه شده است.

فرهنگ ورزش همگانی در صدا و سیما معکوس است/ در فیلمها افراد خوش هیکل خلافکارند!

عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه گیلان معتقد است که صدا و سیما و دیگر رسانه ها تاثیر بسیار مهمی در فرهنگ سازی ورزش دارند که متاسفانه در جهت معکوس و خلاف توسعه ورزش عمل می‌شود.

مطالبه درباره شعار سال، کارِ رسانه است

رئیس سابق مرکز طرح و برنامه معاونت سیما گفت: مطالبه‌گری در زمینه عمل به شعار سال توسط نهادهای مربوطه باید توسط رسانه انجام شود.