دو سال پیاپی بودجه برای خرید خانه کودکی ابتهاج مصوب شد

رشت - ایرنا - نائب رئیس شورای اسلامی رشت گفت: دو سال پیاپی بودجه برای خرید خانه کودکی امیرهوشنگ ابتهاج در شورا مصوب شده بود.مطالب مرتبط

دو سال پیاپی بودجه برای خرید خانه کودکی ابتهاج مصوب شد

رشت - ایرنا - نائب رئیس شورای اسلامی رشت گفت: دو سال پیاپی بودجه برای خرید خانه کودکی امیرهوشنگ ابتهاج در شورا مصوب شده بود.

تأسف میراث فرهنگی از تخریب خانه کودکی ابتهاج در گیلان

مدیر کل میراث فرهنگی گیلان گفت: روند ثبت خانه کودکی ابتهاج همچنان در جریان است.

شهرداری باید پاسخگوی تخریب منزل کودکی ابتهاج باشد

300 میلیارد ریال بودجه برای شورای عالی استان ها مصوب شد

بوشهر-ایرنا- رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: امسال از محل قانون بودجه برای اجرای طرح های شورای عالی استان ها 300 میلیارد ریال اعتبار مصوب شد.

شهرداران بودجه خرید پمپ ندارند/ فاضلاب به خانه‌ اهوازی‌ها سرازیر شده است/ مردم علاوه بر سیل‌بند، فاضلاب‌بند هم می‌سازند/ تا امروز بیماری شایعی گزارش نشده است

یک نماینده مردم اهواز تاکید کرد: بنده بیشتر وقت خود را در مسیر دز و کارون و کرخه هستم و اخبار مبنی بر اینکه از مردم برای خرید پمپ پولی دریافت شود را لمس نکردم اما در کل به پمپ نیاز شدید داریم که این فاضلاب‌ها را منتقل کنند.]]>

مقصر تخریب خانه مادری «سایه» کیست؟

عضو شورای شهر رشت درباره تخریب خانه مادری هوشنگ ابتهاج توضیحات و انتقادهایی را مطرح کرد.

آخرین وضعیت خانه مادری «سایه»

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان درباره وضعیت خانه مادری هوشنگ ابتهاج که روز جمعه تخریب شد توضیحات جدیدی ارائه کرد.

هشتمین قهرمانی پیاپی مرحمی بر زخم عمیق بانوی پیر

یوونتوس با برد دو بر یک برابر فیورنتینا برای هشمین بار پیاپی قهرمان ایتالیا شد. ]]>

اثبات نشدن اصالت خانه منسوب به شاعر گیلانی

اصالت خانه منسوب به هوشنگ ابتهاج از شعرای معاصر گیلانی متخلص ه.ا.سایه هنوز اثبات نشده است.

خانه‌ مادری «سایه» کاملا تخریب شد

خانه مادری هوشنگ ابتهاج (هـ. ا. سایه) در رشت به صورت کامل تخریب شد.

یلدا ابتهاج: نام‌گذاری خیابانی در رشت به نام «سایه» مهم نیست/ دلایل واهی مدیرکل میراث فرهنگی گیلان در عدم ثبت خانه مادری سایه

بوشهر| بودجه شورای عالی استان‌ها مستقل شد

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: بودجه‌ شورای عالی استان‌ها در بودجه کل کشور دارای کد و ردیف خاص شد و امسال 300 میلیارد ریال مصوب شده است.

زوایای پنهان دوران کودکی و نوجوانی بن‌سلمان و راز رسیدنش به رأس هرم قدرت در عربستان

روزنامه "وال استریت ژورنال" جزئیاتی از کودکی و نوجوانی ولیعهد عربستان و چگونگی رسیدن سریع وی به رأس هرم قدرت در عربستان فاش کرد.

آموزه‌های قرآنی را باید از کودکی به فرزندانمان بیاموزیم

مدیر دارالقرآن کریم علامه طباطبایی عنوان کرد: در کشورهای غربی از کودکی بر روی افراد کار می شود ولی در کشور ما تازه در دانشگاه می‌خواهیم آموزش های دینی به جوانان دهیم؛ متاسفانه آموزش وپرورش ما خوب عمل نکرده و کلاس‌های قرآن به عنوان درسی فرعی است.

هویت ایرانی اسلامی از دوران کودکی و خردسالی شکل می گیرد

قزوین- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر دنبال ساختن انسانی در تراز جمهوری اسلامی هستیم باید تعلیم و تربیت و آموزش را از دوران کودکی و پیش دبستانی آغاز کنیم.

دولت بودجه‌ لازم برای جبران خسارات بارش سیل‎‌آسا در استان را تامین کند

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با تاکید بر این که دولت بودجه‌ لازم برای جبران خسارات بارش سیل‎‌ را تامین کند، گفت: با وجود این که بارندگی‌های اخیر در استان به اندازه سایر استان‌های کشور خسارت‌زا نبوده، اما باعث تخریب برخی پل‌ها، خانه‌ها و اماکن دولتی،

خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر تهران معتقد است کسی نمی‌تواند افراد را به عدم خرید کالایی مجبور کند اما ورود افراد غیر حرفه‌ای به خرید طلای آب شده همراه با ضرر و زیان برای آنها است.

2 زمین لرزه پیاپی «رویدر» هرمزگان را لرزاند

بندرعباس - ایرنا - 2 زمین لرزه پیاپی که صبح یکشنبه در فاصله سه دقیقه از هم روی داد، بخش «رویدر» شهرستان خمیر در استان هرمزگان را لرزاند.

برای نفت آمریکا هیچ جا خانه نمی‌شود

هر کسی که بخواهد دیدگاه غول‌های نفتی درباره بازار انرژی را درک کند باید به پیشنهاد خرید ۵۰ میلیارد دلاری شرکت شورون به شرکت آنادارکو پترولیوم که جمعه گذشته مطرح شد، نگاهی بیاندازد.

رشد ۷ درصدی بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال ۹۸

معاون فرهنگی دانشجویی وزیر بهداشت گفت: بر اساس سرجمع کل بودجه دانشگاه‌ها، امسال فقط شاهد افزایش ۷ درصدی بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی بوده‌ایم که رقم محدودی است. البته بودجه خیلی از دانشگاه‌ها نسبت به سال گذشته کاهش یافته و برخی از دانشگاه‌ها، بودجه‌هایشان