استاندار کردستان: جزیره ای عمل کردن مشکل اصلی در مرز است

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت با اشاره به اینکه مشکل اصلی در مرزها بیگانگی دستگاه های متولی و جزیره ای عمل کردن آنها است، گفت: همراهی و همکاری لازم در استان در رابطه با موضوع مرز دیده نمی شود.مطالب مرتبط

استاندار کردستان: جزیره ای عمل کردن مشکل اصلی در مرز است

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت با اشاره به اینکه مشکل اصلی در مرزها بیگانگی دستگاه های متولی و جزیره ای عمل کردن آنها است، گفت: همراهی و همکاری لازم در استان در رابطه با موضوع مرز دیده نمی شود.

بوشهر| مشکل تردد دریایی ساکنان جزیره خارگ برطرف شود

رئیس شورای شهر خارگ تردد دریایی را یکی مشکلات اصلی ساکنان جزیره خارگ دانست و گفت: امیدواریم با تدبیر شرکت پایانه‌های نفتی ایران این مشکل که پیشینه‌ای دیرینه دارد حل شود.

پرهیز از جزیره‌ای عمل کردن در جذب کمک‌های مردمی

مدیر روابط عمومی استانداری قزوین بر پرهیز از جزیره‌ای عمل کردن در جذب کمک‌های مردمی تاکید کرد.]]>

جزیره پاک یک عنوان واقعی برای کیش است

کیش-ایرنا- مسئول اداره حفاظت از محیط زیست کیش با مطلوب توصیف کردن وضعیت زیست محیطی جزیره اظهار داشت: کیش تاکنون چندین بار به عنوان شهر سبز کشور برگزیده شده و به کار بردن نام جزیره پاک برای آن، واقعی و بر اساس مزیت های منحصر بفرد است.

«فی‌فور سرویس» پزشک محور است / عدم نظارت مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت

پژوهشگر حوزه سلامت مشکل اصلی نظام پرداخت را عدم نظارت دانست و گفت: براساس این امر، هر قانونی هم که تصویب شود اجرایی نخواهد شد زیرا ذینفعان تصمیمگیر هستند و این امر در تمام حوزه‌ها وجود دارد .

استاندار: رئیس جمهور چهارشنبه به کردستان سفر می کند

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: چهارشنبه هفته جاری دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان به منظور دیدار با مردم و افتتاح چند پروژه عمرانی به این استان سفر می کند.

رییس جمهور به کردستان سفر می‌کند

استاندار کردستان ضمن اعلام خبر سفر رییس جمهور به کردستان، از اقشار مختلف مردم برای استقبال از وی دعوت کرد.

استاندار: رئیس جمهوری چهارشنبه به کردستان سفر می کند

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری چهارشنبه این هفته ( چهارم اردیبهشت) به منظور دیدار با مردم و افتتاح چند پروژه عمرانی به این استان سفر می کند.

استاندار کردستان و نماینده ولی فقیه در استان مردم را به استقبال از رئیس جمهور دعوت کردند

سنندج - ایرنا - بهمن مرادنیا استاندار کردستان و آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان شامگاه دوشنبه با صدور پیام مشترکی از مردم فهیم استان دعوت کردند تا میزبانی شایسته ایی از رئیس جمهور و اعضای هیات دولت در سفر روز چهارشنبه به کردستان

کاروان کمک‌های مردمی کردستان راهی استان‌های سیل‌زده شد

معاون استاندار کردستان گفت: کاروان کمک‌های مردمی، کاروان نمایش همدلی مردم کردستان با هموطنان مصیبت‌دیده استان‌های سیل‌زده است.]]>

روحانی چهارشنبه مهمان مردم کردستان می شود

سنندج - استاندار کردستان از سفر رئیس جمهور در روز چهارشنبه هفته جاری به این استان خبر داد.

10 مشکل اصلی تولید در ایران چیست؟

بررسی های تحقیقی و میدانی نشان می دهد، تولید در ایران با 10 مشکل اساسی روبروست.

ساخت و نصب پل، اولویت اصلی برای بازگشایی راه‌های اصلی و روستایی لرستان

در نشست استاندار همدان و استاندار لرستان از اعزام ۷۰دستگاه ماشین آلات و تجهیزات راه سازی به مناطق سیل زده لرستان برای نصب پل و بازگشایی راه‌ها خبر داده شد.

گزینه‌های نهایی پدیده جوان فصل جزیره/رشفورد کاندیدای اصلی+فیلم

بیش از 6 میلیون مترمکعب آب به آبخوان های کردستان برگشت

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان با بیان اینکه گفت: سال گذشته به واسطه مسدود کردن چاه های غیرمجاز در استان، 6،31 میلیون مترمکعب آب به نفع آبخوان ها ذخیره و برگشت داده شد.

داستان تکراری جداشدن دوقلوهای بهم چسبیده

تهران- ایرنا- ورزش و جوانان همچون دو قلوهای به هم چسبیده اند که برای جدایی آن ها از یکدیگر یا با هم بودنشنان هر از گاهی تصمیم هایی اتخاذ می شود که به گفته برخی از کارشناسان مشکل اصلی در با هم بودن یا نبودن این دو از یکدیگر نیست، بلکه مشکل خلاء های قانونی

تحولات کردستان عراق: از پیشگویی بازگشت صدام تا واکنش به ادعای هوشیار زیباری+عکس

فردی که گفته می شود به عنوان پیشگو ادعای بازگشت صدام را مطرح کرده بود در یکی از شهرهای اقلیم کردستان عراق دستگیر شده است. پلیس می‌گوید این فرد دستگیر نشده است بلکه مشکل روانی داشته و تحت درمان قرار گرفته است.

نیاز اردوگاه‌های حمیدیه به سرویس بهداشتی و حمام

سرپرست فرمانداری حمیدیه گفت: واکسیناسیون بیش از ۲ هزار و ۱۱۶ نفر انجام شده است و در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد اما مشکل اصلی ما نبود سرویس بهداشتی و حمام مخصوصاً در محل اسکان اضطراری روستایی است.

یزد| دستگاه‌های ذی‌ربط برای برطرف کردن مشکل تصفیه‌خانه فاضلاب شاهدیه اقدام کنند

فرماندار یزد با بیان اینکه دستگاه‌های ذی‌ربط برای برطرف کردن مشکل پشه و تصفیه‌خانه فاضلاب شاهدیه اقدام کنند گفت: وجود پشه و بوی بد سبب نارضایتی مناطق مسکونی نزدیک به تصفیه‌خانه فاضلاب شاهدیه شده است.

موانع توسعه صادرات در نگاه صادرکنندگان بزرگ کشور/ ارز چندنرخی اصلی‌ترین مشکل

دومین جلسه شورای راهبردی توسعه صادرات غیرنفتی کشور در حالی برگزار شد که اعضای حاضر در این شورا، چند نرخی بودن ارز را بزرگترین مشکل صادرکنندگان عنوان کردند.