رهاسازی آب زاینده رود در تونل گلاب صحت ندارد

شهرکرد -ایرنا -مدیرعامل آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری گفت: اخباری که مبنی بر رهاسازی آب زاینده رود منتشر شده است ، صحت ندارد.مطالب مرتبط

عملیاتی شدن گلاب، خشک‌شدن زاینده‌رود را در پی دارد

عضو هیأت علمی دانشگاه شهرکرد گفت: در حال حاضر میزان دبی آب رودخانه زاینده‌رود ۱۱ متر مکعب بر ثانیه است که با راه‌اندازی تونل گلاب، نه تنها رودخانه خشک می‌شود، بلکه تمام آب‌هایی که در منطقه وجود دارد به سمت گلاب سرازیر شده و منطقه بن، سامان و مناطقی که در

تونل گلاب، طرح بین حوضه‌ای نیست

یک کارشناس زمین شناسی و آب با رد آبگیری حوضچه های تونل گلاب، گفت: تونل گلاب، به عنوان طرحی استانی دارای مصوبه و پدافند غیرعامل، طرح بین حوضه ای نیست و برای تامین آب شرب اصفهان بزرگ در شرایط خاص مدنظر قرار گرفته شده است.

هفدهمین جشنواره گل و گلاب در شرق پایتخت برگزار می شود

تهران- ایرنا- رئیس فرهنگسرای اشراق گفت: هفدهمین جشنواره گل و گلاب، آیین سنتی گلاب‌ گیری با عنوان «سفری نرفته به قمصر کاشان» همزمان با اعیاد خجسته ماه شعبان در این فرهنگسرا برگزار می شود.

برگزاری جشنواره گل و گلاب در فرهنگسرای اشراق

هفدهمین جشنواره گل و گلاب همراه با مراسم گلاب گیری در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود.

جشنواره گلاب گیری در سعدآباد

تهران - ایرنا - جشنواره گلاب گیری، آیین باستانی گل غلتان و نمایشگاه صنایع دستی از اول تا 15 اردیبهشت ماه 1398،در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود.

جشنواره گلاب‌گیری در مجموعه تاریخی سعدآباد

از اول تا ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، جشنواره گلاب گیری، آئین باستانی گل غلتان و نمایشگاه صنایع دستی و سوغات استان‌ها در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار میشود.

نمایشگاه گلاب گیری، سوغات استان‌ها و صنایع دستی

نمایشگاهی با ۶ غرفه گلاب گیری به طور زنده و ۴۲ غرفه صنایع دستی و سوغات استان‌ها از فردا آغاز می‌شود و تا ۱۵ اردیبهشت در مجموعه فرهنگی، ​ تاریخی سعد آباد ادامه دارد

پیمانکار و مشاور طرح تونل و سد کوهرنگ مناسب نیستند

اصفهان - ایرنا - رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اصل 44 مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سد و تونل سوم کوهرنگ پیمانکار و مشاور نامناسبی دارد و دلیل کندی اجرای آن نیز همین موضوع است.

رهاسازی آب سد گلستان؛ مردم به رودخانه‌ها نزدیک نشوند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان از رهاسازی آب سد گلستان با مقدار 20 متر مکعب بر ثانیه با هدف ایجاد ظرفیت خالی در مخزن سد خبر داد.

39 درصد سد زاینده رود آبگیری شد

اصفهان- ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: آب ذخیره شده سد زاینده رود به 544 میلیون متر مکعب رسید که حدود 39 درصد کل گنجایش آن است.

39 درصد سد زاینده رود آبگیری شد

اصفهان- ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: میزان آب ذخیره شده در پشت سد زاینده رود به 544 میلیون متر مکعب رسید که حدود 39 درصد کل گنجایش این مخزن است.

سه شیفته شدن ساخت پروژه احداث تونل - زیرگذر استاد معین

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام کرد که احداث پروژه تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین سرعت می گیرد.

جشنواره گلاب گیری - مجموعه تاریخی سعدآباد

بارش‌های اخیر دلیل بر نادیده گرفتن مصرف بهینه آب نیست

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با توجه به روند افزایشی حجم ذخیره سد زاینده‌رود، گفت: هم‌اکنون حجم ذخیره سد زاینده‌رود بیش از 470 میلیون مترمکعب رسیده و پیش‌بینی می‌شود با تداوم بارش‌ها در فصل بهار و ذوب شدن برف‌ها در فصل تابستان، این رقم نیز افزای

تلاش برای بازگشایی تونل اربعین ادامه دارد

ایلام - ایرنا - فرمانده پلیس راه ایلام از تلاش راهداران استان برای تسریع در بازگشایی تونل اربعین خبر داد و گفت: این مسیر به زودی بازگشایی می شود.

رایحه هفدهمین جشنواره گل و گلاب در فرهنگسرای اشراق می‌پیچد

آب سد ماملو با هدف مدیریت صحیح سیلاب رهاسازی شد

تهران- ایرنا- مدیر امور بهره برداری و نگهداری سد ماملو گفت: آب این سد در راستای مدیریت و کنترل سیلاب های احتمالی رهاسازی شد.

آب سد ماملو با هدف مدیریت صحیح سیلاب رهاسازی شد

تهران- ایرنا- مدیر امور بهره برداری و نگهداری سد ماملو گفت: آب این سد در راستای مدیریت و کنترل سیلاب های احتمالی رهاسازی شد.

مرحله جدید رهاسازی آب سد ساروق تکاب آغاز شد

مهاباد - ایرنا - مدیر منابع آب تکاب گفت: رهاسازی آب سد ساروق این شهرستان به میزان هفت متر مکعب در ثانیه به منظور کنترل سیلاب در پایین دست سد آغاز شد.

رهاسازی ۱۲۰ میلیون متر مکعب آب از سد درودزن

استاندار فارس دستور رهاسازی ۱۲۰ میلیون متر مکعب از آب سد درودزن به منظور آبیاری اراضی کشاورزی پایین دست را صادر کرد.