بارندگی به راه های طبس خسارت وارد کرد

بیرجند - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه طبس گفت: بارندگی شب گذشته (یکشنبه) خسارت زیادی به جاده های طبس وارد کرده و در برخی مناطق روستایی به مزارع کشاورزی و خانه های روستایی خسارت وارد شده است.مطالب مرتبط

بارندگی به راه های طبس خسارت وارد کرد

بیرجند - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه طبس گفت: بارندگی شب گذشته (یکشنبه) خسارت زیادی به جاده های طبس وارد کرده و در برخی مناطق روستایی به مزارع کشاورزی و خانه های روستایی خسارت وارد شده است.

بارندگی 150میلیارد ریال به سیریک خسارت وارد کرد

بندرعباس- ایرنا- فرماندار سیریک گفت: بارندگی های اخیر بیش از150 میلیارد ریال به بخش کشاورزی، راه های روستایی و منازل مسکونی این شهرستان خسارت وارد کرده است.

بارندگی اخیر به راه های طبس خسارت وارد کرد

بیرجند - ایرنا - سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای طبس با بیان اینکه بارندگی های اخیر خسارت زیادی به جاده ها وارد کرد گفت: سیلاب بسیاری از دیوارهای هدایت را شکسته و آبراه‌ ها را تغییر داده است و همکاران ما همچنان در حال مرمت هستند.

بارندگی و سیلاب به مزاع نیشکرهفت تپه خسارت جدی وارد کرده است

دزفول - ایرنا - مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: بارندگی و سیلاب به مزارع نیشکر، دیگر محصولات زراعی و زیرساختهای این شرکت خسارت جدی وارد کرده به طوریکه امکان برداشت محصول نیشکر از مزارع وجود ندارد.

بارندگی به 73 بنای تاریخی دزفول خسارت زد

دزفول - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دزفول گفت: بارندگی های فروردین ماه امسال به 73 اثر تاریخی دزفول شامل خانه، سابات، پل و بقعه خسارت وارد کرده است.

بارندگی 120 میلیارد ریال خسارت به میناب وارد کرد

بندرعباس- ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان میناب برآورد اولیه خسارت بارندگی و طغیان رودخانه ها به تاسیسات و راه های ارتباطی روستاهای این شهرستان را 120 میلیارد ریال اعلام کرد.

سیلاب به 698 واحد مسکونی کلاله خسارت وارد کرد

گنبدکاووس- ایرنا– فرماندار کلاله گفت: در جریان بارندگی و سیلاب اخیر به 698واحد مسکونی در شهر و روستاهای این شهرستان خسارت وارد شد.

بارندگی ها در کامیاران بیش از 529 میلیارد ریال خسارت وارد کرد

سنندج - ایرنا - فرماندار کامیاران گفت: بارش های اوایل فروردین سال جاری 529 میلیارد و 560 میلیون ریال به حوزه های کشاورزی، راه ها، واحدهای مسکونی و طرح هادی روستایی در این شهر ستان خسارت وارد کرد.

خسارت 45 میلیارد ریالی بارندگی‌ به ابنیه تاریخی آذربایجان غربی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: بارندگی های اخیر در استان خسارت 45 میلیارد ریالی به بناهای تایخی این استان وارد کرده است.

سیلاب به برخی مناطق یزد خسارت هایی وارد کرد

یزد - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد گفت: در اثر بارندگی های شنبه شب به دلیل جاری شدن روان آب و سیلاب در برخی مناطق استان از جمله شهرستان های خاتم ، تفت و بهاباد خسارت هایی وارد شده است.

خراسان جنوبی| سیلاب و بارندگی‌ها 7 میلیارد تومان به درمیان خسارت زد

فرماندار درمیان گفت: در اثر بارندگی‌های اخیر طبق پیش‌بینی و برآورد اولیه در بخش کشاورزی 4 میلیارد و 500 میلیون تومان و در حوزه راه‌های روستایی عشایری 2 میلیارد و 500 میلیون تومان خسارت وارد شد.

خسارت ۵۹۹ میلیارد تومانی سیلاب به چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بارندگی‌ها در استان موجب خسارت جانی نشد و خسارت مالی به اندازه کافی یا بیشتر از سایر استان‌ها وارد شد که در این میان مجموعاً از ۵۹۹ میلیارد تومان خسارت وارده به استان، هفت‌هزار و ۷۰۰ هکتار از اراضی بخش کشاورزی با برآورد خس

خسارت ۵۵۹ میلیارد تومانی سیلاب به چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بارندگی‌ها در استان موجب خسارت جانی نشد و خسارت مالی به اندازه کافی یا بیشتر از سایر استان‌ها وارد شد که در این میان مجموعاً از ۵۵۹ میلیارد تومان خسارت وارده به استان، هفت‌هزار و ۷۰۰ هکتار از اراضی بخش کشاورزی با برآورد خس

سیلاب در درگز میلیارد‌ها ریال خسارت وارد کرد

فرهادی؛ بارندگی‌های شدید و جاری شدن سیلاب‌های هفته جاری بیش از ۳۲۰میلیارد ریال به شهرستان درگز خسارت وارد کرد.

خسارت 45 میلیارد ریالی سیل در جوین

سیل ناشی از بارندگی های شدید از ابتدای امسال تاکنون 45 میلیارد ریال به بخش های کشاورزی، جاده ای و آب روستایی شهرستان جوین خسارت وارد کرد.

خوشحالی دامداران و کشاورزان ندوشن از بارندگی اخیر

یزد - ایرنا - با وجود این که در بارندگی های اخیر خسارت هایی به مجموعه بخش های دامداری و کشاورزی بخش ندوشن از توابع شهرستان میبد وارد شد، از سوی دیگر فعالان این بخش ها را نیز خوشحال و شادمان کرد.

45 میلیارد ریال خسارت به آثار تاریخی آذربایجان غربی وارد شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: سیلاب ها و بارندگی های اخیر در استان 45 میلیارد ریال به آثار و بناهای تاریخی خسارت وارد کرد.

بارندگی های اخیر یک‌هزار میلیارد تومان به همدان خسارت وارد كرد

خسارت 95 میلیاردی سیل به بخش کشاورزی بابل

مدیر جهاد کشاورزی بابل گفت: بارندگی و سیل اخیر 95 میلیارد ریال خسارت به بخش های مختلف کشاورزی این شهرستان وارد کرد.]]>

خسارت مدارس چهارمحال و بختیاری در بارندگی های اخیر بررسی شود

شهرکرد_ ایرنا_ استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به سیلاب اخیر استان گفت: علت های وارد شدن خسارت به مدارس استان در بارندگی های اخیر بررسی شود.