نرم‌افزاری که هکرها را به حساب بانکی‌تان هدایت می‌کند!
مطالب مرتبط

نرم‌افزاری که هکرها را به حساب بانکی‌تان هدایت می‌کند!

هکرها با یک نرم‌افزار وارد حساب بانکی شما می‌شوند!

کارشناسان امنیتی به تازگی دریافته و اعلام کرده‌اند که نرم افزار معروف ویرایش محتوای چندرسانه‌ای VSDC به هکرها اجازه ورود و نفوذ به اطلاعات حساب‌های بانکی کاربران را می‌داده است.

آمریکا حساب بانکی دیپلمات‌های ونزوئلایی را مسدود کرد

نماینده دائم ونزوئلا در سازمان ملل متحد از مسدود شدن حساب‌های بانکی دیپلمات‌های ونزوئلایی توسط دولت آمریکا خبر داد.

اوت‌لوک مایکروسافت هک شد

گزارش‌ها حاکی از آن است که تعداد زیادی از حساب‌های کاربری سرویس اوت لوک مایکروسافت توسط هکرها و مجرمان سایبری هک شده است.

حساب بانکی مرکز اسلامی نیوکاسل مسدود شد

لندن – ایرنا – حساب بانکی متعلق به مرکز اسلامی نیوکاسل از نهادهای وابسته به مرکز اسلامی انگلیس مسدود شد.

ساخت نرم افزاری که از معماهای مربوط به دی ان ای پرده برمی دارد

تهران- ایرنا - یکی از پژوهشگران دانشگاه واترلوی کانادا، نرم افزاری طراحی کرده است که می تواند به سوالات بنیادین بشر در مورد دی ان ای گونه ها، پاسخ هایی قاطع ارائه دهد.

در مبارزه با تورم کارنامه خوبی نداریم/ عدم افزایش نرخ سود بانکی طبیعی بود/ بورس ما تاثیری در تامین مالی بنگاه‌ها ندارد

کامران ندری اظهار داشت: شرایط رکودتورمی نرخ سود بانکی باید بصورت هدایت شده افزایش یابد اما متاسفانه این کار در اقتصاد ما امکان‌پذیر نیست و دلیل آن هم مدیریت غیرحرفه‌ای و وضعیت بانک‌ها است. ]]>

بازار ارز در کنترل بازارساز/نرخ کاهشی؛تحفه امروز صرافی‌های بانکی

با مجموعه تدابیری که طی روزهای گذشته از سوی صرافی‌های بانکی با هدایت بازارساز در نظر گرفته شده است، نرخ ارز روند کاهشی به خود گرفته و امروز قیمت فروش هر دلار آمریکا به ۱۳۴۰۰ تومان رسیده است.

آمریکا حساب‌های بانکی دیپلمات‌های ونزوئلا در سازمان ملل را مسدود کرده است

تجهیزات هواشناسی بومی سازی می شود

تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی گفت: با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تجهیزات هواشناسی اعم از نرم افزاری و سخت افزاری بومی سازی می شود.

مدیرکل کتابخانه های البرز: شهرداری ها سهم کتاب را بپردازند

کرج - ایرنا - مدیر کل کتابخانه های عمومی البرز از شهرداری های استان خواست سهم اعتباری خود را برای توسعه فضای کتابخانه های عمومی در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری پرداخت کنند.

نظارت سخت افزاری برصنعت چاپ ذیل وظایف وزارت صمت قرارگرفت

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نظارت صنعتی و سخت‌افزاری صنعت چاپ از زمره وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خارج و در ذیل وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار خواهد گرفت.

دستگیری پرتقال فروشی که حساب مشتریانش را خالی می‌کرد

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: جاعل کارت‌های بانکی معروف به پرتقال‌فروش در گرگان دستگیر شد.

حمله هکرها به «وب‌میل» مایکروسافت

پشت پرده حساب‌های بانکی مشکوک در یزد

مدیر کل امور مالیاتی استان یزد، تمام اهتمام این سازمان را تعامل با مودیان برای وارد آمدن کمترین فشار مالی ذکر کرد و تاکید کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی آماده همکاری در جهت رونق تولید خواهیم بود.

سوءاستفاده هکرها از نقص امنیتی مرورگر مایکروسافت

افزایش تبادلات بانکی میان ایران و سوئیس

سفیرسوئیس در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی کشورمان با بیان اینکه تحریم‌ها و محدودیت‌های آمریکا نباید موجب محدودیت روابط بانکی شود، گفت:به زودی شاهد افزایش تبادلات بانکی میان دوکشور خواهیم بود.

«صلوات بر محمد و آل محمد» سرّ هدایت بندگان به سوی نور

وقتی مداومت ما بر ذکر سفارش شده «صلوات» موجب این می‌شود که خداوند مارا پیوسته از تاریکی خارج و به نور هدایت نماید، باید پی به این راز ببریم که این ذکر اکسیر بی‌نظیری است.

تصویب نظام جامع مشاوره و هدایت تحصیلی/تعیین تکلیف برخی خدمات آموزشی تربیتی

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه یکی از خرده‌نظام‌های سند تحول بنیادین، نظام جامع مشاوره و هدایت تحصیلی است، افزود: نظام جامع مشاوره و هدایت تحصیلی اکنون مراحل نهایی خود را طی می‌کند و در اولین جلسات شورای عالی در سال جدید مورد بررسی قرار خوا

برنامه صدور رمز یکبار مصرف در بانک سرمایه بروزرسانی شد

به منظور تکمیل زنجیره خدمات بانکی و افزایش امنیت حساب کاربران، امکان صدور رمز دوم یکبار مصرف کارت‌های بانک سرمایه از طریق «برنامک رمزساز بانک سرمایه» فراهم شد.