۳۰ درصد زندانیان تهران مشمول استفاده از پابند الکترونیک هستند
مطالب مرتبط

60درصد تاکسی های تهران به سیستم پرداخت الکترونیک مجهز هستند

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: بیش از 60 درصد تاکسی های خطی پایتخت به سیستم پرداخت الکترونیک مجهز هستند که این اقدام در حال توسعه است.

اسماعیلی: صد هزار زندانی مشمول عفو رهبری شدند

سخنگوی جدید دستگاه قضا گفت: با عفو مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب قریب به صد هزار نفر از زندانیان مشمول عفو شدند.

تقدیر از عوامل سریال «زوج یا فرد» به دلیل اطلاع رسانی شایسته در استفاده از پابند الکترونیکی

۶۰درصد نیازمندان دهک اول مستمری نمی‌گیرند

مطالعات رسمی سازمان برنامه و بودجه نشان می‌دهد، بیش از ۶۰ درصد نیازمندان در دهک اول درآمدی مشمول طرح، مستمری بگیر نیستند و نزدیک به ۲۲ درصد مستمری بگیران فعلی، در ۶ دهک بالای درآمدی هستند.

۱۷۰ زندانی دامغان مشمول عفو رهبر معظم انقلاب شدند

دامغان - دادستان عمومی و انقلاب دامغان بابیان اینکه ۱۷۰ زندانی این شهر مشمول عفو رهبر معظم انقلاب شدند، گفت: این اقدام در راستای کاهش آسیب اجتماعی متوجه خانواده زندانیان، صورت گرفته است.

واحدهای کشاورزی و استارت تاپ ها هم مشمول رونق تولید هستند

تهران- استاندار تهران با اشاره به اینکه رونق تولید فقط مختص به واحدهای صنعتی نیست گفت: واحدهای کشاورزی و استارت تاپ ها نیز باید مشمول رونق تولید شوند.

مشارکت 95 درصدی زندانیان در فعالیت های فرهنگی

۹۵ درصد زندانیان ، در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی زندانهای استان اصفهان شرکت می کنند.

۳۷ هزار نفر در استان البرز مشمول بیمه سلامت هستند

کرج - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: در حال حاضر ۳۷ هزار نفر در استان مشمول بیمه سلامت هستند.

ظریف: آمریکایی ها با پیشنهاد تبادل زندانیان برخورد یکجانبه داشتند

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه کشورمان به مکاتبه با مقام های آمریکایی برای تبادل زندانیان طرفین اشاره کرد و گفت که واشنگتن با پیشنهاد مبادله زندانیان برخورد یکجانبه داشت.

70 درصد کودکان خیابانی پایتخت از اتباع غیرمجاز هستند

تهران- ایرنا- معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری تهران با بیان اینکه 70 درصد کودکان خیابانی از اتباع غیر مجاز و غالبا افغانی هستند افزود: ضرورت دارد که این کودکان پس از جمع آوری در صورت داشتن خانواده به کشور خود بازگردانده شوند.

5 گروه شامل قانون استخدام معلمان حق‌التدریس+ شرایط

وزارت آموزش‌وپرورش، نیروهای مشمول قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس وآموزشیاران نهضت سواد آموزی را اعلام کرد که 5 گروه با رعایت ویژگی‌هایی مشمول هستند.

ارائه دو خدمت در حوزه سلامت و دولت الکترونیک

تهران-ایرنا- رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حاشیه مراسم روز دختران در ICT اعلام کرد، طومارنویسی دیجیتال و ایجاد سرویس مکان‌یابی فردی که با ارگان‌های امدادرسانی تماس می‌گیرد، دو خدمت از خدمات حوزه سلامت الکترونیک و دولت الکترونیک است که تا یک ماه دیگر

نانوایان در البرز دیگر جوش شیرین نمی‌زنند

معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: البرز پیشرو در ثبت و راه‌اندازی پرونده‌های درمانی الکترونیک بوده و تاکنون بیش از 66 درصد از البرزی‌ها صاحب پرونده الکترونیک درمانی شده‌اند.

پزشکان حوزه سرطان زودتر از بقیه امضای الکترونیک می گیرند

تهران- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: تقریبا همه مراکز فعال در زمینه سرطان در سامانه «سیمای سرطان» ثبت نام کردند و در حال حاضر پزشکان حوزه سرطان امضای الکترونیک می گیرند تا نسخه ها را به صورت الکترونیک صادر کنند.

تعرفه پرمصرف‌های آب و برق، ۱۶ درصد افزایش می‌یابد

وزیر نیرو گفت: پُرمصرف‌ها از اردیبهشت ماه مشمول ۱۶ درصد افزایش تعرفه خواهند شد.

سروده‌های فاضل نظری در قالبی جدید به نمایشگاه کتاب می‌رسد

مدیر سوره مهر الکترونیک از عرضه روزانه یک عنوان کتاب الکترونیک در ایام برگزاری سی و دومین دوره نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: «نقاشی قهوه‌خانه» و برخی از اشعار فاضل نظری از جمله این آثار هستند.

تحقق دولت الکترونیک مورد تاکید تمام ارکان نظام است

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری تحقق دولت الکترونیک را موضوعی مهم و مورد تاکید همه ارکان نظام دانست و گفت: تحقق دولت الکترونیک تأثیر چشمگیری بر پیشگیری و مقابله با فساد دارد.

#از_تسنیم_بپرسید: چه کسانی مشمول استفاده از "معافیت‌های سربازی" هستند

تمام انواع "معافیتهای سربازی" اعم از تحصیلی، پزشکی، کفالت و مواردی مانند ایثارگران و مددجویان و ... و قوانین این معافیتها در این مطلب توضیح داده شده است؛ می‌توانید پاسخ تمام سؤالات خود درباره انواع معافیت‌ها را در این مطلب دریافت کنید.

انگلیس : تبادل زندانیان برای ما نیز موضوعی اولویت دار است

تهران- ایرنا- یکی از سخنگویان وزارت خارجه انگلیس در واکنش به سخنان شب گذشته (چهارشنبه) ظریف؛ رسیدگی به وضعیت زندانیان و موضوع تبادل آنان را 'یک اولویت ' توصیف کرد.

تشکیل پرونده الکترونیکی سلامت برای 100 درصد جمعیت روستایی رشت

100 درصد جمعیت روستایی و 70 درصد جمعیت شهری شهرستان رشت پرونده الکترونیک سلامت دارند.