مکاتبات وزارت صنعت با گمرک در مورد ترخیص خودروها

وزارت صنعت، معدن و تجارت در مکاتبه ای با گمرک خواستار ارسال اطلاعات پرونده خودروهای مانده در گمرک شد.مطالب مرتبط

مکاتبات وزارت صنعت با گمرک در مورد ترخیص خودروها

وزارت صنعت، معدن و تجارت در مکاتبه ای با گمرک خواستار ارسال اطلاعات پرونده خودروهای مانده در گمرک شد.

ترخیص کالا از گمرک سرعت می‌گیرد

معاون فنی گمرک : ترخیص کالا‌های مورد نیاز واحد‌های تولیدی در راستای تحقق شعار سال «رونق تولید»​ با سرعت بیشتری انجام می‌شود

تفویض اختیار وزیر اقتصاد به گمرک/اقلام هلال‌احمر سریع ترخیص شوند

با موافقت و ابلاغ وزیر اقتصاد به گمرک کشور، اقدامات و تسهیلات ویژه‌ای در ترخیص کمک‌های واصله برای هموطنان سیل‌زده، در دستور کار قرار گرفت.

ترخیص یکهزار کانتینر قطعات خودرو طی سه هفته آینده

مدیرکل گمرک چابهار گفت: از ۳ هزار کانتینر قطعات خودرویی که در این گمرک دپو شده بود، یکهزار کانتینر در گمرک باقی است که حداکثر تا ۲ یا ۳ هفته آینده ترخیص می‌شود.

جزئیات ترخیص کالاهای اساسی در سال ۹۷

گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۷ تشریفات گمرکی ترخیص ۱۹ میلیون و ۵۵۶ هزار و ۷۶۱ تن کالای اساسی به ارزش ۹ میلیارد و ۶۱۷ میلیون و ۶۵۱ هزار و ۸۰۷ دلار را انجام داد.

ترخیص ۲۶۳ قلم کالا منوط به ارائه گواهی بانکی شد

گمرک ایران طی نامه‌ای به گمرکات سراسر کشور، لزوم ارائه گواهی معتبر از بانک‌های عامل برای ترخیص ۲۶۳ قلم کالا را ابلاغ کرد.

ترخیص ۲۶۳ قلم کالا منوط به ارائه گواهی بانکی شد

گمرک ایران در نامه‌ای به گمرکات سراسر کشور، لزوم ارائه گواهی معتبر از بانک‌های عامل برای ترخیص ۲۶۳ قلم کالا را ابلاغ کرد

مخالفت وزارت صنعت با تامین ارز دولتی برای 263 پرونده ثبت سفارش صنعتی+سند

وزارت صنعت در مکاتبه ای با بانک مرکزی و گمرک، در خصوص تامین ارز 263 پرونده ثبت سفارش به نرخ دولتی و همچنین دریافت ما به التفاوت ارزی تاکید کرد.

کمک‌های اهدایی جمهوری آذربایجان به سیل زدگان ترخیص شد

محموله کمک‌های اهدایی کشور جمهوری آذربایجان به سیل زدگان کشورمان از گمرک آستارا ترخیص شد.

کمک‌های اهدایی جمهوری آذربایجان به سیل زدگان ترخیص شد

محموله کمک‌های اهدایی کشور جمهوری آذربایجان به سیل زدگان کشورمان از گمرک آستارا ترخیص شد.]]>

ترخیص سویا، بی‌اجازه ممنوع!

بر اساس نامه ابلاغ شده توسط معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی به گمرک ایران، واردات هرگونه "کنجاله سویا" و "دانه سویا" منوط به کسب اجازه از وزارت جهاد کشاورزی شد.

ارسال اطلاعات گوشی مسافری به همتا/ پیگیری فعال‌سازی از وزارت صمت

گمرک ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: اطلاعات ثبت شده گوشی‌های وارداتی مسافری در فروردین ماه، از سامانه گمرک به سامانه همتا ارسال شده و متقاضیان، فعال سازی موبایل را از وزارت صنعت پیگیری کنند.

بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره خودروهای متوقف در گمرک

بانک مرکزی امروز در بخشنامه جدیدی ترخیص خودروهای وارداتی متوقف در گمرک را به پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز براساس "نرخ حواله ارز در سامانه سنا" موکول کرد.

تاخیر در ترخیص کالاها در مرز مکزیک به صنعت خودروی آمریکا آسیب می‌زند

16.5میلیارد دلار کالا از گمرک های هرمزگان صادر شد

بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 16میلیارد و 500 میلیون دلار کالا به وزن 45 میلیون تن در سال گذشته از طریق گمرک های استان به خارج از کشور صادر شد.

16.5میلیارد دلار کالا از گمرک های هرمزگان صادر شد

بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 16میلیارد و 500 میلیون دلار کالا به وزن 45 میلیون تن در سال گذشته از طریق گمرک های استان به خارج از کشور صادر شد.

بانک مرکزی کوتاه بیا نیست!

امروز حدود ۱۰۰ نفر از خریداران خودروهای خارجی دپو شده در گمرک در مقابل بانک مرکزی تجمع کردند. گفته می‌شود که بانک مرکزی بر تصمیم خود در پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز تاکید دارد و در عین حال جلسه‌ای با مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در این باره در حال

تغییر در مدیریت گمرک خرمشهر

رئیس کل گمرک ایران در حکمی سرپرست جدید گمرک خرمشهر را منصوب کرد.

جهت گیری صنعت لوازم خانگی در سال 98 بررسی شد

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت،معدن و تجارت گفت: در سال جدید مهمترین رویکرد صنعت، صادرات ، خصوصا به کشورهای همسایه خواهد بود.]]>

نظارت سخت افزاری برصنعت چاپ ذیل وظایف وزارت صمت قرارگرفت

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نظارت صنعتی و سخت‌افزاری صنعت چاپ از زمره وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خارج و در ذیل وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار خواهد گرفت.