خیانت است کرکره یک کسب و کار را به راحتی ببندیم

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه نباید کرکره یک کسب و کار را به راحتی ببندیم و این خیانت است، تصریح کرد: قانونی داریم که می توانیم با یک نفر برخورد بد کرد یا کُلی از او حمایت کرد بنابراین باید قوانین مزاحم را برطرف کنیم که دست و بال یک کارآفریمطالب مرتبط

خیانت است کرکره یک کسب و کار را به راحتی ببندیم

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه نباید کرکره یک کسب و کار را به راحتی ببندیم و این خیانت است، تصریح کرد: قانونی داریم که می توانیم با یک نفر برخورد بد کرد یا کُلی از او حمایت کرد بنابراین باید قوانین مزاحم را برطرف کنیم که دست و بال یک کارآفری

وقتی مترجم خیانت می‌کند

احمد پوری می‌گوید: اگر مترجم تحت تاثیر شعر قرار نگرفته باشد و آن را ترجمه کند، خیانت کرده است، چرا که حس درونی شعر را منتقل نساخته و تنها کلماتی فاخر تحویل زبان مقصد خواهد داد.

ما به راحتی تسلیم نمی شویم

مردم بدانند ما به راحتی تسلیم نمی‌شویم

ما به راحتی تسلیم نمی‌شویم

مردم بدانند ما به راحتی تسلیم نمی‌شویم.

اگر چشم‌ها را به حرام ببندیم، چه می‌شود؟

حاج مهدی توکلی در سخنرانی خود درباره چشم بستن از محرمات بیان کرد: اگر چشمتان را به حرام ببندید، خدا آن را به روی چیزهایی باز می‌کند که هیچ کس ندیده است.

اعطای اجازه اشراف اطلاعاتی به سامانه های بانکی از طریق FATF خیانت است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: باور کنیم در جنگ اقتصادی هستیم و بدانیم معنایش این است که اعطای اجازه اشراف اطلاعاتی به سامانه های بانکی و اقتصادی مان از طریق FATF یا پالرمو خیانت است.

معاون علمی رئیس‌جمهور در یاسوج: تعطیل کردن شرکت‌های دانش‌بنیان در شرایط فعلی خیانت به کشور است

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: یکی از خیانت‌های بزرگ در شرایط فعلی این است که شرکت‌های دانش بنیان را تعطیل کنیم هر چند گاهی اوقات با افتخار هم این کار را انجام می‌دهیم.

می‌خواهیم تیم گردن کلفتی ببندیم/ فتحی یار دوازدهم چه تیمی بود؟

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه این باشگاه قصد دارد تیم گردن کلفتی با منصوریان برای فصل بعد ببندد، گفت: صحبت‌های امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال شب بازی با العین اشتباه بود.

استاندار خراسان شمالی: باید راه تکرار بر بروز بحران را بست

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: در مدیریت بحران، نباید به گزارش میزان خسارت ها بسنده کنیم بلکه با برنامه ریزی و اولویت بندی ها، راه تکرار بر مشکلات و بروز بحران را ببندیم.

فیس‌بوک یک دروغگوی خیانت‌کار است!

یکی از مقامات فعال در بخش مقررات رایانه و فضای مجازی نیوزلند فیس‌بوک را به دروغگویی و کمک به تروریست‌های جهان متهم کرد.

جشنواره گل زنیت در روز گلزنی آزمون

زنیت که در ترکیب از مهاجم ایرانی‌اش بهره می‌برد به راحتی توانست آنژی را شکست دهد.

ناگفته‌های لوئیز فیگو از انتقال جنجالی به رئال

یاغی بزرگ که انتقالش از بارسا به رئال هنوز هم بزرگترین خیانت تاریخ محسوب می‌شود از خاطرات دوران بازی خود می‌گوید.]]>

۱۲ باور غلط که می‌تواند به راحتی شما را در طبیعت به کشتن بدهد

​آیا تا به حال فکر کرده‌اید که اگر در جایی گیر بیفتید و نتوانید تا چند روز خودتان را نجات بدهید و یا اینکه مجبور باشید تا رسیدن تیم نجات، زنده بمانید، چه کار باید بکنید؟ ]]>

مقصران آن ٢٦ دقیقه طلایی

نتایج کارشناسی نشان می‌دهد که پس از پایان بارش و تا رسیدن سیلاب به دروازه قرآن، مسئولان ٢٦ دقیقه فرصت داشتند اما این زمان طلایی به‌ راحتی از دست رفت.

خودزنی به سبک تراکتور با کلیدواژه خیانت/فروزان چندمین قربانی است؟

اتفاقی که برای تیم فوتبال تراکتورسازی در هفته بیست و پنجم رقم خورد و منجر به کنار گذاشتن دروازه‌بان اصلی این تیم شد، پیش از این با نوع‌های مختلف برای چند بازیکن دیگر هم رخ داده بود.

ابداع دستگاهی برای تعویض لنز در حین فیلم‌برداری+تصاویر

ابزاری موسوم به "MultiTurret" به کارگردانان صنعت مدرن سینما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به دستیار بتوانند به راحتی و فوری بین سه لنز انتخاب و تعویض کنند.

حقه‌هایی که نتانیاهو برای انتخابات به کار گرفت

بنیامین نتانیاهو از مدت‌ها قبل احساس کرده بود که در انتخابات کنونی نمی‌تواند به راحتی پیروز میدان شود، لذا به اقدامات و حقه‌هایی روی آورد تا قدرت را از دست ندهد.

سود 1.5 میلیاردی در 5 دقیقه

دوران تلاش برای رسیدن به اهداف، گذشته است و شما می‌توانید با تکیه بر میزان قابل قبولی از اطلاعات و اندکی هوش و سرعت عملا از داخل خانه و با لباس راحتی مبالغی را کسب کنید که در گذشته یا در سرزمین‌های دیگر با عرق ریختن و خستگی بسیار به دست می‌آوردند.

چرا ترک خانه ها موقع سیل سخت می شود؟

تهران - ایرنا - سیل که می آید، زلزله که رخ می دهد و زمینی که رانش دارد و خلاصه موقع هر حادثه طبیعی، عده ای از آسیب دیدگان آن حادثه که شمارشان کم نیست حاضر نمی شوند خانه تخریب شده خود را به راحتی رها کنند و به جای امنی بروند.

«رحمان ۱۴۰۰» چگونه ارشاد را دور زد؟/ در خدمت و خیانت «نظارت»

اظهارات یکی از مدیران سینمایی درباره فاقد مجوز بودن پرفروش‌ترین فیلم نوروز ۹۸ و درپی آن توقف اکران این فیلم، باردیگر سازوکار «نظارت» در سینمای ایران را با سوالات جدی مواجه کرده است.