دوباب مدرسه در مناطق سیلزده توسط آیت الله فاضل ساخته می شود

قم- ایرنا- دفتر آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اعلام کرد که وی دو باب مدرسه را در مناطق سیلزده لرستان می سازد.مطالب مرتبط

دوباب مدرسه در مناطق سیلزده توسط آیت الله فاضل ساخته می شود

قم- ایرنا- دفتر آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اعلام کرد که وی دو باب مدرسه را در مناطق سیلزده لرستان می سازد.

ساخت دو مدرسه در مناطق سیل‌زده توسط دفتر آیت الله فاضل لنکرانی

قم - دفتر آیت الله فاضل لنکرانی اعلام کرد که این مرکز دو مدرسه در مناطق سیل‌زده استان لرستان احداث خواهد کرد.

آیت‌الله فاضل لنکرانی 2 مدرسه علمیه در مناطق سیل‌زده لرستان احداث می‌کند

دفتر آیت‌الله فاضل لنکرانی از احداث دو مدرسه علمیه در مناطق سیل‌زده استان لرستان خبر داد.

آیت‌الله فاضل لنکرانی ۲ مدرسه علمیه در مناطق سیل‌زده لرستان احداث می‌کند

مدرسه ام را آب برد

خرم آباد - ایرنا - 'مدرسه ام را آب برد' این زمزمه دانش آموزی از شهر سیلزده پلدختر است که خود را برای حضور در کلاس درس و بازی های کودکانه بعد از تعطیلات در حیاط مدرسه آماده کرده بود.

حضور نمایندگان آیت الله فاضل لنکرانی در مناطق سیل‌زده

قم - نمایندگان رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) در مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان حضور یافتند.

ساخت مدارس سیل زده باتلاش خیرین مدرسه ساز

عضو جامعه خیرین مدرسه ساز کشور: در سیل لرستان ۸۸ مدرسه تخریب شده است که با همت خیرین دوباره ساخته می‌شود

2میلیارد تومان توسط ستاد مردمی قم به سیلزدگان کمک شد

قم - ایرنا - رئیس ستاد مردمی کمک رسانی به مناطق سیلزده استان لرستان گفت: این ستاد تاکنون بیش از 2 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی مردم قم را به مناطق سیلزده ارسال کرده است.

91 کلاس درس توسط خیران در دشتی احداث شد

بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: در پنج سال گذشته تعداد 91 کلاس درس توسط خیران مدرسه ساز در این شهرستان ساخته شده است.

خیران 228 مدرسه در سیستان و بلوچستان ساختند

زاهدان- ایرنا- رئیس مجمع خیران مدرسه ساز سیستان و بلوچستان گفت: خیران نیک اندیش سال گذشته 629 کلاس درس در قالب 228 مدرسه در این استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش دادند.

خیران 228 مدرسه در سیستان و بلوچستان ساختند

زاهدان - ایرنا - رئیس مجمع خیران مدرسه ساز سیستان و بلوچستان گفت: خیران نیک اندیش سال گذشته 629 کلاس درس در قالب 228 مدرسه در این استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش دادند.

اعزام دومین گروه طلاب از سوی آیت الله مکارم به مناطق سیل زده

قم - ایرنا - دومین گروه طلاب مدرسه علمیه امام کاظم(ع) قم طی آیینی با حضور آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید به مناطق سیل زده اعزام شدند.

هر هفته یک کاروان کمکهای مردمی به مناطق سیلزده ارسال می شود

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار ویژه تربت حیدریه با بیان اینکه خراسان رضوی معین استان گلستان در کمک رسانی به مناطق سیلزده است گفت: تلاش می شود هر هفته یک کاروان حامل کمک های مردمی از این شهرستان به مناطق سیلزده ارسال شود.

۱۳۷۰ مدرسه در مناطق سیل زده آسیب دیدند

رئیس مرکز ارتباطات، هماهنگی و دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: در مجموع ۱۳۷۰ مدرسه در مناطق سیل‌زده آسیب دیده و ۷۴ هزار و ۳۰۰ دانش‌آموز دچار آسیب و یک هزار و ۵۵ مدرسه تا امروز بازگشایی شدند.

760 کلاس درس در سیستان و بلوچستان ساخته شد

زاهدان- ایرنا- معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: 760 کلاس درس در قالب 259 مدرسه سال گذشته در این استان ساخته شده است.

به کارگیری دستگاه تخلیه گل و لای در مناطق سیل زده پلدختر

دریل افقی خارج کننده گل ‌و لای که توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین ساخته شده، در مناطق سیل‌زده پلدختر به ‌کارگیری شد.]]>

75 کامیون از کمک های مردمی تهران به مناطق سیلزده ارسال شد

شهر ری- ایرنا- 75 کامیون حامل کمک های مردمی جمع آوری شده توسط مناطق 22 گانه شهرداری تهران امروز (جمعه) با حضور مسئولان شهری از ضلع شمالی حرم مطهر امام خمینی (ره) به مناطق سیل زده جنوب کشور ارسال شد.

آیت الله محسن اراکی:همدلی در بازسازی مناطق سیلزده حفظ شود

اهواز-ایرنا- دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: اتحاد و همدلی بین مردم و نیروهای مسلح و دستگاه های دولتی در کمک رسانی به سیل زدگان موج می زند و امید است بازسازی مناطق آسیب دیده نیز با همین عزم ملی پیگیری شود.

شهری گرفتار در گل و لای

مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی بعد از بازدید مناطق سیلزده خوزستان در هفته گذشته، این بار به لرستان رفت تا با مشاهده مستقیم اوضاع و احوال مناطق سیلزده، با مسئولان و مردم باصفای این دیار از نزدیک گفت وگو و حمایت همه جانبه ایرنا برای کمک به مردم و مس

بمباران یک مدرسه و چند منزل مسکونی توسط نیروهای "حفتر"

رسانه‌های خبری از بمباران یک مدرسه توسط نیروهای خلیفه حفتر ژنرال بازنشسته ارتش لیبی خبر دادند.