هیاتی از کمیسیون اصل 90 از محل حادثه سیل شیراز بازدید کردند

شیراز-ایرنا- اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در قالب هیاتی سه نفره از محل حادثه سیل شیراز در دروازه قرآن، سعدی و محل طغیان آب بازدید کردند.مطالب مرتبط

هیاتی از کمیسیون اصل 90 از محل حادثه سیل شیراز بازدید کردند

شیراز-ایرنا- اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در قالب هیاتی سه نفره از محل حادثه سیل شیراز در دروازه قرآن، سعدی و محل طغیان آب بازدید کردند.

هیاتی از کمیسیون اصل 90 مجلس از محل حادثه سیل شیراز بازدید کردند

شیراز-ایرنا- هیاتی سه نفره از اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از محل حادثه سیل شیراز در دروازه قرآن، محله سعدی و محل طغیان آب بازدید کردند.

بازدید اعضای کمیسیون اصل نود مجلس از محل حادثه سیل شیراز

اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از محل حادثه سیل شیراز بازدید کردند .

کمیسییون عمران مجلس سه شهردار دوره‌های قبل شیراز را فراخواند/فرصت یک‌هفته‌ای برای تحویل گزارشات و مستندات سیل

رییس کمیسیون عمران مجلس از بازدید این کمیسیون از شیراز خبر داد و گفت: سه شهردار دوره‌های قبل شیراز همراه رئیس و اعضا کمیسیون عمران مجلس هفته آینده برای بررسی دقیق‌تر و ارزیابی حادثه سیل شیراز از محل‌های وقوع سیل بازدید خواهند کرد.]]>

کمیسیون عمران مجلس برای ارایه مستندات سیل شیراز 7 روز مهلت داد

شیراز- ایرنا- کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با فراخواندن شهرداران سه دوره قبل شیراز، یک هفته به اداره ها و نهادهای مسئول برای جمع‌آوری مستندات درباره حادثه سیل شیراز مهلت داد.

کمیسیون عمران مجلس برای ارایه مستندات سیل شیراز 7 روز مهلت داد

شیراز-ایرنا- کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با فراخواندن شهرداران سه دوره قبل شیراز، یک هفته به اداره ها و نهادهای مسئول برای جمع‌آوری مستندات در باره حادثه سیل شیراز مهلت داد.

بازدید اعضای کمیسیون کشاورزی از مزارع خسارت دیده خوزستان

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی گفت: رئیس و اعضاء کمیسیون کشاورزی مجلس به منظور بررسی خسارات ناشی از سیل از مزارع کشاورزی سیل‌زده خوزستان بازدید کردند.

بازدید هلال احمر کویت از مناطق سیل‌زده ایران و آمادگی برای کمک

هیاتی از هلال احمر کویت از مناطق سیل زده در استان خوزستان بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان نیازهای سیل زدگان قرار گرفتند و برای کمک بیشتر اعلام آمادگی کردند.

نمایندگان از پاسخ‌های وزیر دادگستری دادگستری قانع شدند/ اعزام هیاتی از کمیسیون حقوقی مجلس به خراسان جهت بررسی پرونده پدیده شاندیز

سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس از جزئیات حضور وزیر دادگستری در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.]]>

تشکل های مردمی و بسیج در سیل شیراز جهادی عمل کردند

شیراز-ایرنا- فرماندار شیراز گفت: تشکل های مردمی و بسیجیان در امدادرسانی به آسیب دیدگان از سیل شیراز به بهترین شکل ممکن و جهادی عمل کردند و سریعا به یاری مردم شتافتند.

علامه عباس جعفری: در کنار خانواده قربانیان حادثه کویته باقی خواهیم ماند

رئیس مجلس وحدت مسلمین پاکستان همراه هیاتی برای ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان حادثه تروریستی بازار هزارگنجی به شهر کویته رسید.

مردم در حادثه سیل شایعات را بیشتر باور می‌کردند/ حوادث ناگهانی پیامدهای ناگوار روانی دارد/ ضعف سیستم رسمی اطلاع‌رسانی

استاد جامعه‌شناسی دانشگاه با بیان اینکه در حادثه سیل شیراز مردم شایعات را بیشتر باور می‌کردند، گفت: بسنده کردن مردم به شبکه‌های مجازی بیانگر این است که جامعه با مشکلاتی مواجه است، به طوریکه منابع رسمی کمتر مورد اعتنا قرار می‌گیرد.]]>

اعضای کمیسیون امنیت ملی از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید می کنند

تهران-ایرنا-رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای ای کمیسیون در راستای گزارش های نظارتی خود از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید می کنند.

بازدید رئیس مجلس و ۴ وزیر از نمایشگاه عکس مناطق سیل‌زده لرستان و الیگودرز

رئیس مجلس شورای اسلامی و چهار وزیر حاضر در مجلس از نمایشگاه عکس خسارات وارد شده به استان لرستان و شهرستان الیگودرز در پی وقوع حادثه سیل بازدید کردند.

اعضای کمیسیون امنیت ملی از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید می‌کنند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون به زودی جهت بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر به این استان سفر می‌کنند.

بازدید استاندار همدان از مناطق سیل زده لرستان

استاندارهمدان در راس هیاتی از مدیران اجرایی برای بررسی میدانی خدمات رسانی به سیل زدگان به شهرهای مختلف درگیر سیل در لرستان سفر کرد

مدیرعامل ایرنا برای بازدید از مناطق سیلزده به لرستان سفر کرد

تهران - ایرنا- «سیدضیاء هاشمی» مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در راس هیاتی بلندپایه از مسئولان خبرگزاری رسمی کشور امروز پنجشنبه برای بازدید از مناطق سیلزده استان لرستان و تقویت هماهنگی ها در زمینه اطلاع رسانی از منطقه، راهی خرم آباد مرکز ا

رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر:برخی از شفافیت در شهرداری شیراز هراس دارند

شیراز-ایرنا- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با وجود راه اندازی سامانه شفافیت در اواخر سال 97 هنوز از بارگذاری اطلاعات و داده ها در این سامانه خبری نیست و ظاهرا عده‌ای از شفافیت در شهرداری این شهر هراس دارند.

نمازگزاران شیراز با انجام راهپیمایی اقدام آمریکا را نکوهش کردند

شیراز- ایرنا- مردم شیراز همگام با مردم دیگر مناطق استان فارس و سایر نقاط کشور پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام رئیس جمهوری آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی راهپیمایی کردند.

راهکارهای رونق تولید بررسی می‌شود/ بازدید نمایندگان از شرکت سایپا

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در هفته جاری از گروه خودروسازی سایپا بازدید می‌کنند.