استفاده از ظرفیت همه کشور برای بازسازی

وزیر کشور: در جلسه قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده مقرر شد از ظرفیت همه کشور برای بازسازی استفاده شودمطالب مرتبط

استفاده از ظرفیت همه کشور برای بازسازی

وزیر کشور: در جلسه قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده مقرر شد از ظرفیت همه کشور برای بازسازی استفاده شود

مسکن مهر برای اسکان سیل زدگان استفاده می شود

تهران- ایرنا- دبیر کمیته نوسازی و بازسازی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده اعلام کرد: از ظرفیت مسکن مهر شهرها برای اسکان آسیب دیدگان مناطق سیل زده استفاده می شود.

استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای بررسی سیل

رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها: با استفاده از همه ظرفیت روز کشور، دانشگاه‌ها و متخصصان اطلاعات دقیق و جامعی را درباره سیل جمع آوری و گزارشی را ارایه می‌دهیم

ضرورت استفاده از فضای مجازی در یکپارچگی ظرفیت‌های آموزشی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ظرفیت های پراکنده آموزشی، بر استفاده از فضای مجازی برای یکپارچه کردن ظرفیت های آموزشی تاکید کرد.

ظرفیت های مساجد به درستی مورد استفاده قرار نگرفته است

قم - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بسیاری از ظرفیت های فرهنگی و معنوی مساجد مورد استفاده قرار نگرفته و باید از این ظرفیت ها در جامعه بیشتر استفاده شود.

تمام ظرفیت‌ها برای اصلاح و تقویت سیل‌بندهای یزد مورد استفاده قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه تمام ظرفیت‌ها برای اصلاح و تقویت سیل‌بندها مورد استفاده قرار گیرد گفت: رودخانه فصلی یزد تا حد نیاز برای کنترل سیل احتمالی احیا شود.

ظرفیت بنادر گیلان برای توسعه حمل و نقل دریایی ملی استفاده می شود

آستارا- مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به ظرفیت های بالای بنادر این استان، تأکید کرد: از ظرفیت های بنادر آستارا و انزلی برای توسعه حمل و نقل دریایی ملی استفاده می شود.

بطحایی: سیل به ۱۵۰۰ مدرسه آسیب زده است/ مشکل اعتباری برای نوسازی و بازسازی نداریم

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر در سطح کشور حدود ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دیده است و۸۰ مدرسه از این تعداد نیز تخریب شده و قابل استفاده نیست که به لطف خدا از نظر تأمین منابع بازسازی مشکلی وجود ندارد.

استفاده از ظرفیت اراضی ملی برای کشت چوب و جلوگیری از زمین خواری

رشت - ایرنا - استاندار گیلان استفاده از ظرفیت اراضی دولتی و ملی برای کشت چوب را عاملی مهم جهت جلوگیری از زمین خواری و تغییر کاربری اراضی دانست.

از ظرفیت سد‌ها برای توسعه کشاورزی و شیلات گهواره استفاده شود

معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه در بازدید از چند طرح کشاورزی و دامپروری بخش گهواره گفت: باید از ظرفیت سد‌ها برای توسعه کشاورزی و شیلات این منطقه استفاده شود.

ظرفیت ماه رمضان برای تبیین شخصیت امام خمینی (ره) استفاده شود

رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به بازخوانی وصیت نامه امام خمینی (ره) به عنوان منشور انقلاب اسلامی، گفت: باید از ظرفیت ماه رمضان برای تبیین اندیشه امام استفاده شود.

راه های سازمان برنامه برای تامین هزینه بازسازی مناطق سیلزده

تهران- ایرنا- معاون سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: استفاده از سازوکار جابجایی اعتبارات عمرانی و تضمین سود تسهیلات بانکی از روش‌های تامین مالی بازسازی مناطق سیلزده است.

لزوم استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه آزاد برای مهار بلایای طبیعی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های علمی دانشگاه آزاد برای جلوگیری از وقوع بلایای طبیعی نظیر سیل و کاهش اثرات آن‌ها تأکید کرد.

رئیس جمهوری بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای رسیدگی به مشکلات سیل تاکید کرد

بیرجند - ایرنا - رئیس جمهوری ساعتی پیش در تماس تلفنی با استاندار خراسان جنوبی، آخرین وضعیت منطقه، بارش ها و خدمت رسانی به مردم این استان را جویا شد و دستور استفاده از تمام ظرفیت ها و بسیج امکانات برای رسیدگی به مشکلات ناشی از سیل در استان را صادر کرد.

لزوم استفاده از ظرفیت جوانان/ همه ایران «پاسدار» هستند

بوشهر - تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان و محکوم کردن تروریستی خواندن سپاه از نکات مهم مطرح شده در نماز جمعه عسلویه و کنگان و برازجان بود.

تدابیر کمیته بازسازی مناطق سیل‌زده برای تامین مسکن آسیب‌دیدگان

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و دبیر کمیته نوسازی و بازسازی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده، مصوبات نخستین جلسه این کمیته که ۲۶فروردین با حضور وزرای کشور و راه و شهرسازی و سایر اعضا در وزارت کشور تشکیل شد را اعلام کرد.

دستور وزیر کشور برای صدور رایگان پروانه بازسازی و نوسازی ساختمان‌های آسیب دیده از سیل

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و دبیر کمیته بازسازی و نوسازی قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده از ابلاغ بخشنامه وزیر کشور به استانداران مبنی بر صدور رایگان پروانه برای بازسازی و نوسازی ساختمان‌های آسیب دیده از سیل اخیر خبر داد.

عمران‌خان ممکن است حامل پیام ریاض برای تهران باشد/ بایداز ظرفیت سفر نخست‌وزیر پاکستان به ایران استفاده کنیم

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: سفر عمران خان به تهران یک اتفاق مثبت است که باید از آن برای توسعه روابط سیاسی و اقتصادی بهره گرفت چرا که رویکرد مردم پاکستان به ایران بسیار مثبت است و ما هم باید بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.]]>

طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیت‌های مردمی برای بازسازی را فعال می‌کند

وزیر آموزش و پرورش: تشکل های صنفی برای حل مشکلات راه حل ارائه کنند

شیراز- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت تشکل های صنفی در نظام تعلیم و تربیت کشور گفت: این تشکل ها ظرفیت بسیار توانمندی هستند که می توانند بخش عمده ای از انرژیشان را بر روی راه حل ها بگذارند.