معاون سابق وزیر نیرو: سازه ها نیاز به مهندسی مجدد دارد

تهران-ایرنا- معاون سابق وزیر نیرو با اشاره به ضرورت به کارگیری دانش (تجربه و علم) در حل معضلات محیط طبیعی، گفت: نیاز است دانشگاه و مراکز پژوهشی در پاسخ علمی به ابهامات اقدامات لازم را انجام دهند که مهندسی مجدد سازه ها نیز بر عهده آنها است.مطالب مرتبط

معاون سابق وزیر نیرو: سازه ها نیاز به مهندسی مجدد دارد

تهران-ایرنا- معاون سابق وزیر نیرو با اشاره به ضرورت به کارگیری دانش (تجربه و علم) در حل معضلات محیط طبیعی، گفت: نیاز است دانشگاه و مراکز پژوهشی در پاسخ علمی به ابهامات اقدامات لازم را انجام دهند که مهندسی مجدد سازه ها نیز بر عهده آنها است.

دسته گل تازه شهرداری لواسان برای ویلای دختر وزیر سابق

تهران- ایرنا- شهرداری لواسان پانزدهم اسفند سال گذشته اعلام کرده بود تا پایان فروردین ماه 98 مالک ویلای دختر وزیر سابق فرصت دارد سازه های غیرمجاز ساختمان را تخریب کند.

دسته گل تازه شهرداری لواسان برای ویلای دختر وزیر سابق

تهران- ایرنا- شهرداری لواسان پانزدهم اسفند سال گذشته اعلام کرده بود مالک ویلای مشهور به ویلای دختر وزیر سابق تا پایان فروردین ماه 98 فرصت دارد سازه های غیرمجاز ساختمان را تخریب کند.

لزوم مهندسی مجدد نظام آموزش عالی در گام دوم انقلاب

رئیس دانشگاه یزد با ارزیابی و تبیین اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب، بر ضرورت مهندسی مجدد نظام آموزش عالی کشور تأکید کرد.

سفیر سابق پاکستان در هند معاون وزیر خارجه شد

سفیر سابق پاکستان در هند که قرار بود معاون وزیر امورخارجه کشورش شود به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.

آب هنوز از قدِ سازه‌های آبی خوزستان کوتاه نیامده

معاون میراث فرهنگی کشور می‌گوید: آن‌چه که مسلم است در سازه‌های داخل آب شوشتر با فرسایش و شکستگی مواجهیم، اما تا زمانی که از حجم آب در این سازه‌ها کم نشده و بررسی‌ها تکمیل نشوند، نمی‌توانیم درباره‌ی آن‌ها اظهار نظر کلی و دقیقی داشته باشیم.

ایجاد 234 سازه مکانیکی آبخیزداری در شهر ایلام

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: سازه های آبخیزداری نقش مهمی در جلوگیری از جاری شدن سیل و وارد آمدن خسارت به زیرساخت ها و مناطق شهری دارد.

معاون وزیر ورزش:بازسازی مناطق سیل زده به نیروی متخصص نیاز دارد

کاشان- ایرنا- معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تامین لوازم ضروری سیل زدگان گفت: سیل زدگان اکنون به نیروهای متخصص و با تجربه برای بازسازی نیاز دارند.

نظر وزیر نیرو در خصوص ادغام وزارتخانه‌های نفت و نیرو

وزیر نیرو گفت: ادغام وزارتخانه‌های نفت و نیرو به تنهایی نمی تواند راهگشا و راه‌حل باشد، مگر آنکه در جهت مسائل موجود کشور باز تعریف شود.

استقرار ۱۰۰ دستگاه از ماشین‌آلات مهندسی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده شرق کشور

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدامات این نیرو در امدادرسانی به سیل‌زدگان شرق و جنوب شرق کشور، گفت: بیش از ۱۰۰ دستگاه از ماشین آلات مهندسی نیروی زمینی سپاه در منطقه شرق کشور برای اقدامات مهندسی در بحث سیل مستقر شده اند.]]>

معاون نخست وزیر سابق عراق: تصمیم ترامپ افتخاری برای سپاه است

بغداد – ایرنا – معاون نخست وزیر سابق عراق عنوان کرد که افزودن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم آمریکا ناشی از عصبانیت آمریکا از موفقیت های بزرگ سپاه و یک افتخار و پیروزی برای آن است.

متهم ردیف اول سیل‌های اخیر، وزیر نیرو است

رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: حدود ۲ ماه پیش از وقوع سیل به وزارت نیرو در این باره اعلام خطر شد اما اقدامی صورت نگرفت و بر این اساس متهم ردیف اول این وقایع وزیر نیرو و مجموعه او است.

ثبت‌احوال «آق‌قلا» مجدد فعال شد/ اعزام ایستگاه‌های سیار به مناطق سیل زده درصورت نیاز

سخنگوی سازمان ثبت‌احوال کشور گفت: اداره ثبت‌ احوال شهرستان آق قلا که به دلیل سیل تعطیل و خدمات رسانی به شهرستان‌های دیگر منتقل شده بود،از هفته گذشته دایر شد و مانند روال سابق به ارائه خدمات می پردازد.

#از_تسنیم_بپرسید: آموزش وپرورش باز هم برای جذب 25 هزار نیرو آزمون استخدامی دارد

آنگونه که مدیرکل امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش گفته در جلسات کارشناسی با سازمان اداری و استخدامی، نیاز شدید آموزش‌وپرورش به نیروی انسانی تشریح و درخواست جذب 55 هزار نیرو در آموزش‌وپرورش اعلام شده است.

معاون منصوب آخوندی برکنار شد/انتصاب شهردار ساری به عنوان معاون وزیر راه

طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی مهدی عبوری شهردار سابق ساری به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه جایگزین سید سعید سید علایی شد. سید علایی در سال 95 توسط وزیر مستعفی به‌عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی منصوب شده بود.

نیاز به پوشک و شیرخشک در مناطق‌ سیل‌زده لرستان همچنان ادامه دارد

معاون غذا و داروی استان لرستان با اشاره به اینکه کمبود خاص دارویی در مناطق درگیر سیل وجود ندارد، گفت: نیاز به تأمین لوازم بهداشتی مانند پوشک و شیرخشک همچنان وجود دارد.

سیلاب‌های اخیر در ۵۰۰ سال گذشته بی نظیر بود

قائم مقام سابق وزارت نیرو: بر اساس آمار‌های وزارت نیرو سیلاب‌های اخیر بازگشتی ۵۰۰ ساله داشته است

معاون استاندار تهران: دشت آزادگان به کمک مردم نیاز دارد

تهران- ایرنا- نماینده تام الاختیار استاندار تهران در خوزستان اعلام کرد: مردم سیل زده دشت آزادگان در خوزستان به کمک همه جانبه مردم به خصوص در تامین پوشاک و اقلام سرمایشی نیاز دارد.

حقایقی جالب درخصوص لایروبی رودخانه‎ها/ بودجه محدودی که بزرگ‌نمایی شد

رئیس گروه نظارت بر طرح های مهندسی رودخانه شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: 51میلیارد تومان اعتبار لایروبی در مقایسه با اعتبارات مورد نیاز بخش مهندسی رودخانه که سالانه حدود 1300میلیارد تومان است، بسیار ناچیز است.

عابدینی: کی روش بیماری دعوا دارد

تهران- ایرنا- رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال، بیماری دعوا دارد و چون کسی را در کلمبیا پیدا نکرده تا با آن دعوا کند، دوباره به سراغ ایران بازگشته است.