آخرین اقدامات بخش حمل‌ونقل هوایی برای امدادرسانی به سیلزدگان

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری برخی اقدام های بخش هوایی کشور برای کمک رسانی به سیلزدگان در 27 روز گذشته شامل پروازهای امدادی و انتقال بار را تشریح کرد.مطالب مرتبط

آخرین اقدامات بخش حمل‌ونقل هوایی برای امدادرسانی به سیلزدگان

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری برخی اقدام های بخش هوایی کشور برای کمک رسانی به سیلزدگان در 27 روز گذشته شامل پروازهای امدادی و انتقال بار را تشریح کرد.

تشریح اقدامات نیروی هوایی ارتش در امدادرسانی به سیل‌زدگان

فرمانده نیروی هوایی ارتش اقدامات این نیرو در امدادرسانی به مناطق سیل زده را تشریح کرد.

پویش اهل وفا برای کمک به سیلزدگان ایران در لبنان راه اندازی شد

بیروت- ایرنا- پویش امدادرسانی اهل وفا در لبنان برای کمک به سیلزدگان در ایران عصر پنجشنبه طی مراسمی با حضور شماری از شخصیت های لبنانی ، فلسطینی و ایرانی راه اندازی شد.

پهلوان حبیبی ، میدان دار امدادرسانی به سیلزدگان مازندران

ساری - ایرنا - جهان پهلوان امامعلی حبیبی دارنده اولین مدال طلای کشتی ایران در المپیک این روزها میدان دار کمک رسانی به سیلزدگان مازندران شده است تا مرام پهلوانی را به همراه دیگر ورزشکاران استان کامل کند.

امدادرسانی موکب اوقاف قزوین به سیلزدگان خوزستان

اقدامات راهداری و ایجاد مسیرهای جایگزین در استان‌های سیل‌زده

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اعلام آخرین وضعیت راه‌های خوزستان، لرستان و ایلام گفت: تشکیل کارگروه تخصصی مطالعات احداث راه‌های تخریب شده، در دستور کار هفته آتی سازمان قرار دارد.

امدادرسانی به سیلزدگان در کلات ادامه دارد

مشهد- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: امدادرسانی به شهروندان آسیب دیده از سیل دیشب در کلات واقع در شمال استان از لحظه وقوع حادثه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

امدادرسانی هوایی به روستاهای سیل‌زده کرمانشاه با کمک سپاه ادامه دارد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: امدادرسانی هوایی به روستاهای سیل‌زده این استان با کمک سپاه ادامه دارد.

اینفوگرافی / نگاهی به بودجه حمل‌ونقل در سال ۹۸

در بخش سازمان‌های ریلی و جاده‌ای، به صورت کلی وزارت راه و شهرسازی به همراه سازمان‌های زیرمجموعه خود در سال ۹۸، هشت هزار و ۳۸۱ میلیارد تومان بودجه خواهند گرفت که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. در بخش سازمان‌های هوایی، سازمان‌های حمل و نقل هوایی کشور د

تصاویر هوایی از مناطق سیل‌زده در دشت آزادگان؛ امدادرسانی صرفا با قایق‌های سپاه و ارتش + فیلم

بسیاری از روستاهای محاصره شده در آب در منطقه شهرستان دشت آزادگان به دلیل افزایش حجم آب صرفاً با قایق امدادرسانی می‌شوند.

آغاز جمع آوری کمک های مردمی در لبنان برای سیلزدگان ایران

بیروت-ایرنا-گروه های مدنی و جمعیت های خیریه این روزها در لبنان دست به کار شده اند تا کمک های مردمی را برای سیلزدگان ایرانی جمع آوری کنند.

آخرین اقدامات سازمان داوطلبان هلال احمر در مناطق سیل زده

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر در رابطه با آخرین جمعبندی عملکرد و اقدامات به نفع سیل زدگان کشور، توضیحاتی ارائه داد.

استاندار خراسان رضوی از مناطق سیلزده گلستان دیدن کرد

گرگان - ایرنا - استاندار خراسان رضوی با هدف سرکشی از مناطق سیلزده و سرعت بخشی در روند امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل، وارد گلستان شد و از طریق بازدید هوایی در جریان اقدامات انجام شده این مناطق قرار گرفت.

تشریح اقدامات برای مهار سیل با حضور وزیر نیرو در تلویزیون

رضا اردکانیان، وزیر نیرو امشب به برنامه «نگاه یک» می‌آید و آخرین اقدامات برای مهار سیلاب کشور را تشریح می‌کند.

موکبهای نیشابور به یاری سیلزدگان آق قلا شتافتند

مشهد- ایرنا- مسئول ستاد نیشابور در امر بازسازی عتبات عالیات گفت: امروز 23 فروردین پس نماز جمعه موکبهای این شهرستان با چهار تریلی و سه دستگاه کامیون کمکهای اصناف و شهروندان نیشابوری برای امدادرسانی به هموطنان سیل زده منطقه آق قلا بع استان گلستان اعزام شدند

800 تن سیمان رایگان به سیلزدگان مازندرانی تحویل شد

ساری - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت که تاکنون 800 تن سیمان رایگان برای ساخت و مرمت واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل در اختیار سیلزدگان استان قرار گرفت.

11 روستای صعب العبور الیگودرز امدادرسانی شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: 11 روستای صعب العبور الیگودرز توسط امداد هوایی این جمعیت امدادرسانی شد.

پرداخت 50 میلیاردریال کمک بلاعوض به سیلزدگان لرستان آغاز شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بازسازی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گفت: 50 میلیارد ریال کمک بلاعوض معیشتی و تعمیری برای پرداخت به سیلزدگان، به حساب بنیاد مسکن استان لرستان واریز شد.

کمپین 'قدرشناسی' اهل سنت عراق برای سیلزدگان ایران

بغداد – ایرنا – گروههای مختلف شیعه و اهل سنت عراق با راه اندازی کمیپنی با عنوان 'قدرشناسی' از حمایت همیشگی ایران از عراق، به کمک رسانی به سیلزدگان ایرانی شتافتند.

طرح جهاد همبستگی ملی ظرفیتی برای حل مشکل سیلزدگان است

تربت حیدریه- ایرنا- مسئول سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی گفت: طرح 'جهاد همبستگی ملی' که توسط سازمان بسیح کشور ارایه شده، ظرفیتی بزرگ برای تسریع در حل مشکلات سیلزدگان کشور است.