نمایشگاه صنایع دستی،سوغات و هدایا در قزوین گشایش یافت

قزوین – ایرنا - نمایشگاه صنایع دستی،سوغات و هدایا روز دوشنبه در محل دایمی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین گشایش یافت.مطالب مرتبط

نمایشگاه صنایع دستی،سوغات و هدایا در قزوین گشایش یافت

قزوین – ایرنا - نمایشگاه صنایع دستی،سوغات و هدایا روز دوشنبه در محل دایمی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین گشایش یافت.

افتتاح اولین نمایشگاه ملی صنایع دستی و سوغات در شهرستان درگز

همزمان با ولادت با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اولین نمایشگاه ملی صنایع دستی و سوغات افتتاح شد.

نمایشگاه عکس نگاه به شهر از زاویه‌ای دیگر در قزوین گشایش یافت

قزوین- نمایشگاه عکس نگاه به شهر قزوین از زاویه ای دیگر (شاربین) در نگارخانه فرهنگسرای بانو در قزوین گشایش یافت.

نمایشگاه عکس شاربین در قزوین

نمایشگاه عکس شاربین(شهر بین) با هدف کمک به سیل زدگان روز چهارشنبه در شهر قزوین گشایش یافت.

بازدیدهای نوروزی از اماکن تاریخی قزوین ۴۰ درصد کاهش یافت

قزوین- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین گفت: با توجه به وقوع سیل در کشور وهشدار هواشناسی در نرفتن به سفر امسال بازدید از اماکن تاریخی قزوین ۴۰ درصد کاهش یافت.

نمایشگاه نقاشی توانجویان ذهنی سقز گشایش یافت

سنندج - ایرنا - نمایشگاه نقاشی توانجویان ذهنی سقز با عنوان پنجره ای رو به زندگی با هدف ایجاد انگیزه و خلاقیت بیشتر معلولین عصر چهارشنبه گشایش یافت و تا سوم اردیبهشت نیز بر پاست و پذیرای علاقه مندان است.

نمایشگاه عکس «از کویر تا دریا» در هرمزگان گشایش یافت

بندرعباس- ایرنا- رییس حوزه هنری هرمزگان گفت: به مناسبت هفته هنر انقلاب نمایشگاه گروهی عکس از کویر تا دریا در نگارخانه داریوش بندرعباس گشایش یافت.

نمایشگاه «از کارگاه تا نمایشگاه» به مناسبت هفته هنر انقلاب در اردبیل گشایش یافت

رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: سومین نمایشگاه «از کارگاه تا نمایشگاه» به مناسبت هفته هنر انقلاب در اردبیل گشایش یافت.

نمایشگاه بین المللی فناوری 'شن جن' با حضور ایران گشایش یافت

پکن- ایرنا- نمایشگاه بین المللی تبادل فناوری 'شن جن' با حضور کشورهای مختلف از جمله جمهوری اسلامی ایران از امروز سه شنبه گشایش یافت.

نمایشگاه خوشنویسی جلوه دیدار در بجنورد گشایش یافت

بجنورد- ایرنا- به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی نمایشگاه آثار خوشنویسی جلوه دیدار برگرفته از اشعار امام خمینی (ره) روز پنجشنبه در بجنورد گشایش یافت.

نمایشگاه صنایع دستی عودلاجان

صنایع دستی زیر ساخت اصلی توسعه اقتصاد گردشگری است و اختصاص بازار‌های قدیمی و محل‌های پر بازدید در این مسیر راهگشا خواهد بود

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی در شیراز گشایش یافت

شیراز-ایرنا- پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاری با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و استاندار فارس در شیراز گشایش یافت.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی در شیراز گشایش یافت

شیراز-ایرنا- پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاری با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و استاندار فارس در شیراز گشایش یافت.

نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در هرمزگان گشایش یافت

بندرعباس - ایرنا - نمایشگاه همایش فرصت های سرمایه گذاری در هرمزگان از برنامه های جنبی سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در استان با هدف معرفی عینی تر این ظرفیت ها به شرکت کنندگان درهمایش دوشنبه شب با حضور استاندار گشایش یافت.

توجه به گردشگری و صنایع دستی راهگشای مسائل اقتصادی است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری با اشاره به این که ظرفیت های بسیار خوبی برای ایجاد شغل پایدار در این حوزه ها وجود دارد ،گفت: با سرمایه گذاری اندک در حوزه صنعت گردشگری و صنایع دستی می توان به این مهم دست یافت و راهگشای مسائل

بیش از 6 میلیون دلار صنایع دستی از فارس صادر شد

شیراز-ایرنا- معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: 770 میلیارد ریال از صنایع دستی این استان در سال 97 به فروش رسیده که از این میزان 6 میلیون و 500 هزار دلار آن مربوط به صادرات این صنایع است.

کدام صنایع دستی کرمانشاه قابلیت صادرات دارند؟

به گفته معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان درحال حاضر تنها چهار محصول صنایع دستی کرمانشاه قابلیت صادرات دارند.

بزرگترین نمایشگاه صادرات و واردات چین با حضور ایران دایر شد

پکن- ایرنا- صد و بیست و پنجمین نمایشگاه واردات و صادرات چین که به نمایشگاه کانتون موسوم است و بزرگترین نمایشگاه این کشور به حساب می آید از امروز (دوشنبه) با حضور نمایندگانی از جمهوری اسلامی ایران در جنوب چین گشایش یافت.

آمادگی ایران برای میزبانی مجمع شهرداران شهرهای صنایع دستی

همزمان با برگزاری پنجمین اجلاس هیئت رئیسه منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی، نماینده معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، پیشنهادهایی را در این اجلاس مطرح کرد.

2345 شغل در حوزه صنایع دستی چهارمحال و بختیاری ایجاد شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: 2 هزار و 345 شغل سال گذشته در رشته های صنایع دستی این استان ایجاد شد.