بررسی موضوعات و دغدغه‌های مسئولان دانشگاه‌ها

رئیس مرکز سیاست گذاری علمی: موضوعات و دغدغه‌های مسئولان دانشگاه‌ها پس از بیان در جلسه هم اندیشی مورد بررسی قرار می‌گیردمطالب مرتبط

دغدغه چایکاران لاهیجان درباره نرخ برگ سبز چای/مسئولان پیگیری کنند

رشت- فرماندار لاهیجان با اشاره به نرخ گذاری برگ سبز چای از دغدغه چایکاران این شهرستان در این باره خبر داد و خواستار پیگیری مسئولان استان و سازمان چای شد.

نشست بررسی تحلیلی حوادث سیل‌های اخیر با حضور اساتید و مسئولان

نشست بررسی تحلیلی وقایع سیل اخیر ایران با حضور کارشناسان و مسئولان این حوزه، در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

دغدغه اهالی هنر و رسانه شهرستان لاهیجان بررسی شد

لاهیجان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و معاونان او بر اساس بخشنامه استاندار گیلان، به لاهیجان رفته و در نشست های جداگانه ای با هنرمندان و اصحاب رسانه، مشکلات آنان را بررسی کرده و شنوای دغدغه های آنان بودند.

چگونگی انعکاس رسانه ای موضوعات اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت

تهران - ایرنا - شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جلسه عصر چهارشنبه که با حضور سران سه قوه و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل شد، چگونگی انعکاس رسانه ای موضوعات اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پایان نامه های دانشجویان در قالب نظام موضوعات تدوین می شود

اصفهان - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از مهر سال جاری، پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در قالب نظام موضوعات و با هدف رفع نیازها و چالش های کشور تدوین می شود.

«تأمین کسری بودجه تغذیه» در دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی شد

موضوع بررسی وضعیت منابع مالی مورد نیاز حوزه تغذیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سیزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی شد.

نشست بررسی علل وقوع سیل در لرستان برگزار شد

خرم‌آباد - ایرنا - نشست طرح بررسی علل وقوع سیل فروردین 1398 و آسیب‌های آن با همکاری دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان روز چهارشنبه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد.

مأموریت همه دانشگاه‌ها کمک به مسئولان در رفع مشکلات کشور است

قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت ممیزه مرکزی در همایش ملی توسعه پایدار با رویکرد توسعه پایدار و چالش‌های سرمایه‌گذاری منطقه ترشیز در کاشمر گفت: تقریباً همه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کوچک و بزرگ مأموریت دارند به مسئولان در رفع مشکلا

توسعه حمل و نقل عمومی‌ دغدغه تمام سیستم شهرداری نیست/"احداث مترو پرند" در گرو هماهنگی شهردار با وزیر راه است

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت:‌ احساس می‌شود توسعه حمل و نقل عمومی‌ فقط دغدغه ماست و دغدغه تمام سیستم شهرداری نیست.]]>

دیدار وزیر دفاع کشورمان با هیات وزارت دفاع عراق

بررسی تحولات منطقه ای ، گسترش همکاری های دفاعی و امنیتی و نیز ادامه مقابله موثر با تروریسم از موضوعات مورد بحث در این دیدار بود.

رسیدن نسل جوان به فرهنگ مهارتی غنی

برنامه ریزی در خصوص غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، بررسی ظرفیت نیروهای فرهنگی و همکاری دستگاهای استان در خصوص ارائه امکانات به آموزش و پرورش از موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

دغدغه فعالان محیط زیست درباره سد لاسک را پیگیری کرده ام

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: دغدغه های فعالان محیط زیست درباره سد لاسک شهرستان شفت را شنیده و پیگیری کرده ام و در هیچ پروژه سدسازی کشور به اندازه لاسک توجه به دغدغه های محیط زیستی سابقه ندارد.

ظریف تلفنی با همتای پاکستانی خود درباره مسائل دوجانبه صحبت کرد

در آستانه سفر نخست وزیر پاکستان به تهران، وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در گفتگویی تلفنی مهمترین موضوعات فیمابین در روابط دو جانبه دو کشور را بررسی کردند.

پژوهشگران دانشگاه آزاد در خصوص سیل تحقیقات ملی انجام می دهند

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از آسیب شناسی و بررسی ابعاد مختلف خسارات سیل در استان‌های مختلف کشور در قالب یک پژوهش ملی توسط پژوهشگران متخصص در دانشگاه آزاد خبر داد.

گفتگوی تلفنی وزیران خارجه ایران و پاکستان

وزرای خارجه ایران و پاکستان در گفتگویی تلفنی مهمترین موضوعات فیمابین در روابط دو جانبه دو کشور را بررسی کردند

اصفهان| بررسی محورهای علمی زبان عربی در دومین روز همایش بین‌المللی گروه‌های عربی جهان

در دومین روز همایش بین‌المللی گروه‌های عربی جهان موضوعات جدید زبان عربی در کشورهای مختلف و محورهای علمی این زبان مورد نقد و بررسی مولفان و مدیران گروه‌ها قرار گرفت.

مبارزه با فساد از دغدغه های اصلی جوانان

وزیر کار: گفتگو با جوانان نخبه در روز جوان، دغدغه آنها را در مبارزه با فساد، حمایت از مهارت افزایی و... بیان کرد

تشکیل ۱۵ کارگروه در دانشگاه تهران برای بررسی مساله سیلاب‌ها

رییس دانشگاه تهران از تشکیل ۱۵ کارگروه در دانشگاه تهران برای بررسی مساله سیلاب‌ها خبر داد.]]>

اصغر فرهادی به ایران می‌پردازد اما دغدغه جهانی دارد

ویچخ اونلت وزیر مختار سفارت لهستان که آثار سینماگران ایرانی را دنبال می کند، معتقدست اصغر فرهادی در آثارش دغدغه های جهانی را مطرح می کند.

بررسی فناوری‌های نوین در روسازی‌های بتنی

سومین کنفرانس ملی "رویه‌های بتنی" به منظور آشنایی صنعت با دستاوردهای دانشگاه‌ها، به همت دانشگاه علم و صنعت ایران از فردا سوم اردیبهشت ماه به مدت دو روز برگزار می‌شود.